bugün

acı acı yeneceğimiz maç.
burak attı 1-0 dakika 31.
ilk yarısı 1-0 biten maçtır.
dakika 86 ve skor 1-1 olmuştur.
sahadan.com a göre 46. dakikada oyundan çıkan ergün teber golü 86. dakikada atmıştır. Yedek kulübesinden vurmuş.
ergün teber'in haftanın en güzel golünü attığı maç.

trabzonsporum 3.maçında da 80+ dk da gol yiyerek puan kaybetmiştir.
http://www.facebook.com/photo.php?v=214961778566085
Şuan trabzonda büyük bir sessizlik hakim

ben agzin bal yesin trabzondan bildirdim iyi geceler.

sdğlkjflsdlsd
dün hakemin vermediği golden sonra yok ilahi adalet falan diyenlerin hepsine kapak niteliğinde ilahi adalet işlemiştir efendim. fenerbahçe'nin ve taraftarının ahını alanlar daha çok sürünecektir!
samsunspor'un zayıf rakibi karşısında herkesi şoke ederek berabere kaldığı maçtır. rahat bir 3 puan almasını bekliyorduk ama maalesef olmadı.
ergün teber'in antrenmalarda bile vurmadığı bir şutla fileleri havalandırdığı maçtır. muhtemelen bir daha da aynı şutu vurmayacaktır. 3 hafta üst üste, maç boyunca tonla isktiriboktan gol kaçırıp bir de son dakikada gol yiyerek kaçırdığı golleri taçlandıran trabzonspor'un 2011-12 sezonundaki 3. lig maçıdır.
oynayan atak yapan samsun golü atan trabzondu ama son anlarda eşitlik sağlandı samsunsporu güzel günlerin beklediğini gördüğümüz maçtır.
(bkz: burası heryer değil şehri samsun)
--spoiler--

48.trabzonspor ve samsunspor taraftarından çok fenerbahçe taraftarının ilgisini çeken karşılaşma olmuştur.
şampiyonlar ligindeki maçlarımızı da bekleriz.
--spoiler--

topu topuna 50 entrynin girildiği maç. halı sahada maç yapsam bundan çok entry girilirdi.
--spoiler--
farkında mısınız?

sizi her yerde...
--spoiler--

lan yeter artık be...geçen sezonki 2.liğin ve dandik inter'e karşı alınan tesadüf galibiyetin ekmeği yendi bitti...bundan sonrası trabzon için uçurumun kenarıdır...
Onlarca dakika tek kale oynayan samsunsporumuz için istediğimizi alamadığımız maç olmuştur. Neyse Daha birinci lige yeni çıkmış ve kadrosundaki futbolcuların çoğu yeni gelmiş bir takım için fena skor değildir. Trabzon ise bu kafayla giderse vahim durumlar içerisine girer.

Maçta en çok sevindiğim adam ise Fenerbahçe'nin 3. kalecisi olarak aldığımız ertuğrul'un Samsun ile ilk 11de çıktığı ilk resmi maçında hem de bu kadar baskılı ve stresli bir maçta iyi bir oyun çıkarmasıydı.

Trabzon'un kaçırdığı sözde gollere gelince, Zenke'nin ve bizim sarı kafa zencinin (garip adı var ezberleyemedim bir türlü) atamadığı yüzde yüzlük goller gol olsa ne edeceklerdi merak ediyorum? ki tabi tek kale oynayan takım olarak dahası da var.

Zenke umarım oyundan alınırken gösterdiği tepki yüzünden ceza almaz çünkü seviyoruz biz zenke'yi umarım küsmez veya kırılmaz da. Güzel de oynamıştır daha da grafiği yükselecektir.

Anıl Dilaver de oyuna girer girmez garip ama teknik hareketleriyle potansiyelini birkaç dakika da olsa sergilemiştir. bülent kocabey de Takıma uyum sağlarsa iyi bir grafik çizeceğini göstermiştir.

Maçın başındaki tribün şov da 110x10luk Muhteşem pankart ve Samsunspor'un Mustafa Kemal'li arması da 1. lig taraftarlarının en büyüklerinden birinin Samsun taraftarı olduğunu göstermektedir ki içimizdeki çakal trabzonluların Samsun taraftarı üzerindeki bütün baskılarına üç kağıtlarına rağmen.
görsel
Samsunsporlu ergün teber'in Ryu'ya bağladığı gol için

http://www.facebook.com/photo.php?v=275112702508137
trabzonspor'un yine bu sezon son dakika golüne kurban gittiği maç.