bugün

Olmayan bahanelerdir. Adamlar kaç yıldır beyimizi iktiler dünyanın sonu diye. Çıkmayınca "pardon efendim başka bir gün sanmışız biz." diyip kıyameti başka bir güne mi erteleyecekler?

Çıkmayacak Bir iddiayı ortaya atmadan önce bahanesini de düşünmek gerekir efenim. Nerde benim kıyametim diye der dolaşır dururum ben şimdi.

Edit: buldum lan. (bkz: dünya hareket etti)
(bkz: mayaların neden bahsettiğini anlamayan mal yazar)
mayası az olmuş.
maya takviminin devami bulundu.
(bkz: işlem hatası)
(bkz: yapMA YAA)

(bkz: fotomaç)
Kol bozuktu amk.
-bak gör bununda altından israil çıkacak; arkasında kim var?
-kim?
-kim olacak amerika. bunlar hep amerikanın oyunu
mayası tutmadı diye espri yaparlar. Artık bu esprilerden gına gelir valla
21 aralıktan sonra söylenecek iki bahane(söz):
1- Papa haklı beyler dağılalım.
2- papa'yı gördük.

Haber: Papaya göre 2018 veya 2019. yıldayız.
http://www.demokrathaber....da-olabiliriz-h13379.html
21 aralık 2100 yılıymış LAN o.
O da tutmazsa 21 aralık 2121. Bahçeli hesabı.
- mayalar beni de kandırdı, hem valla hem billa, ben de kandırıldım kardeşim, bana ne kızıyorsunuz, hırsızın hiç mi kabahati yok, gidin mayalara kızın, alla alla yaaaaaa
koptu da siz görmediniz işte.3 göz mantalitesi.
Kıyamet kopana kadar muhtemelen yanlış hesap sebebiyle ertelenecektir zannımca.
(bkz: doğal afet şehidi)
bahane bulmak için akepe ye danışsınlar. onlar profesyonel bu işte efendim.
(bkz: event birikimi)
(bkz: mayası bozuk)
21 aralıkta ölmeyince hiç bir şey olmadığını zannedecek olan çok bilmişlere verilecek cevaplardır.

ben şimdiden bir tanesini söyleyeyim.

efendim zaten şirince ya da diğer enerji noktalarına giden insanların kıyametten ya da ölümden kurtulmak gibi bir amaçları yok. zaten bir dönem önce başlamış olan ve nasa nın da kabul ettiği bir enerjiden bahsediliyor.

astrologlara göre insanlık üzerinde büyük etkisi olacak, insanlar daha ruhani bir boyuta geçecekler ve daha inançlı olacaklar. bu enerji değişimi 21 aralık günü aniden gerçekleşmeyecek. çoktan başladı ve tahminimce o gün zirve yapacak ve bu enerji noktalarına giden insanlar bundan faydalanma hayalindeler.

kimileri uzaylılarla temas kuracağını, kimileri mutasyona uğrayacağını düşünerek, kimileri de meraktan bu bölgelere akın etti. bu enerji noktalarının en güçlüsü kabe. şahsen asıl orada olmak isterdim o gün.

bugün yayınlanan bir habere göre bulgaristan sofia da 20 yıllık papaz müslüman oldu. zaten her daim hakikat arayışında olduğunu söyleyen papaza, muhtemelen bu enerji değişiminin hızlıca sirayet ettiğini düşünmekteyim.

dinleri kabullenemeyen bir çok insanın ağzından reiki, yoga, kuantum kelimeleri düşmüyor. ne zaman oldu bu değişim? 2 yıl önce bu kadar çok değildi. 21 aralıkta zirve yapacak olan enerjinin etkileri bunlar.

insanlar dinler, yoga, reiki, o, bu derken islama yönelecek 21 aralıktan sonraki yıllar boyunca sürecek bu gelişim.

bu yüzden 21 aralık 2012 de bir şey olup olmadığını 21 aralık 2020 de çok daha net görebileceğiz sanıyorum.
trt ulusa esleniş : aslında koptu, farkında değilsiniz.
amblemin üzerine bi minik cennet yazısı. kanatlı rte, iki yanında iki melek. biri devlet, biri kemal.
ben zaten hiç inanmamıştım yada ben söylemiştim kardeşim inanmayın bu saçmalıklara tarzı şeyler söylenmesi de muhtemeldir.
- hicrî 21 aralık 2012 imiş.
+ yani?
- 600 sene falan daha var.
+ sopa getirin.
(bkz: şirince var dediler geldik)
(bkz: bu da mı gol değil yahu)
o takvimi arı maya yapmış meğersem.

not: ne iğrençmişim.
Eksilemek serbest! Bu ne oldugu belirsiz yazı burda kalsın da ibret olsun bana!
ben zaten inanmamıştım canım,20-24 aralık izin alıp memlekete gidecek olmam da tesadüf.