bugün

Öngörülen bir durumdur. Atanamayan öğretmen sayısı 1 milyon olacakmış. Peki bu devirde hala öğretmenlik okuyan tipler varken suç devletin mi? Değişik. Evet.
Bide bunun sınıf öğretmenliği versiyonu vardır ki içler acısıdır. Hadi diyelim biz 1 milyon öğretmeni atadık , var olan öğretmen sayısıyla bu toplam 2 milyonu geçiyo zaten. 2 milyon öğretmen 17 milyon öğrenci için düşünsek her 9 öğrenciye 1 öğretmen nedir arkadaş ya. Öğrenci yok daha öğretmen yetiştirmek mantıksızlık bu bölümün tercih edilmesinin nedenini anlamıyorum.
Bide bunun sınıf öğretmenliği versiyonu vardır ki içler acısıdır. Hadi diyelim biz 1 milyon öğretmeni atadık , var olan öğretmen sayısıyla bu toplam 2 milyonu geçiyo zaten. 2 milyon öğretmen 17 milyon öğrenci için düşünsek her 9 öğrenciye 1 öğretmen nedir arkadaş ya. Öğrenci yok daha öğretmen yetiştirmek mantıksızlık bu bölümün tercih edilmesinin nedenini anlamıyorum.
anlamadığım şu. her eğitim fakültesi mezununun atanmak istemesi. yıllardır özel sektörde olup mutlu olan bir dünya insan var. kendini tek bir kanala empoze etmeyip insanlar kendini değiştirmeli ve geliştirmeli.
Akp'nin saçmalıklarından biri.

Her ile üniversite denen saçmalık iş ve kontenjan artışı kaliteyi de mezun dengesini bozuyor.
sayı atanmayan mi atanamayan mı?

özelsektördemutluspor
Ülkedeki 25 milyon kürdü ve 7 milyon suriyeliyi ait oldukları yere gönderirsek o öğretmenlere de illaki gerek kendi alanlarında gerek başka alanlarda iş imkanı doğacaktır.
Sayı atonmoyonmu atanomyonmu
Lan Amcık
Her senen 60 bin mezun verip
15_20 bin alıyosan
suc kimin?
Ben de cektim bu sıkıntıları
Sosyal bilg. Ögretmenligni
Bitirdim...
Baktım Atanamıyorum
Hastanede Düz bir memur olarak göreve basladım...
Ben kendimi kurtardım Rabbime
Sükür
ya Kadroya giremeyenler...
Asgari ücret veye ücretli ögrt.
Yapıolar
Yazık günahh degilmi
Rüsvet yiyip Lise yi bile zarzor bitirmis Kul hakkı yiyen
Kansız itleri Allaha Havalle ediyorum...
Fakülte açmaymış, işsiz kalacağını bile bile gitme o zaman. Sırf bir yer okuyayım diye okunan bir sürü okul var.
ileri demokrasi ülkelerinde meydana gelen istikrar, aşırı büyüme ve refaha ermenin sonuçlarındandır.

bkz: ırak, suriye, sudan, senegal.
işsiz işsaz işsazsız. işsiz öğretmenlerimiz için istihdam oluşturulmalıdır. Bu da şantiye maliyetini beraberinde getirecektir. Malumdur ki atamayla bitmez bu sayı.