bugün

2014 30 mart yerel seçimleri sonuçlarıyla ilgili iddialardır.
ben buradan açıkça diyorum ki; eğer ki akp genel oy oranı yüzde 41 den aşağı çıksın sözlükte yazmayı bırakırım. hatta istanbulu akp kazanamasın aynı iddiam geçerlidir.
merak etmeyin ben dün övdüklerime bugün söven ya da dün alay ettiklerimle bugün kolkola giren şerefsizlerden değilim. hatta iddialarım bundan sonra çıkacak olan tüm ses kayıtlarına rağmendir. hatta bakın istanbul u chp kazanırsada demiyorum isterse chp-mhp birleşir bilemem ben akp kazanamazsa diyorum.
şimdi bunun aksini söyleyebilecek arkadaşlar var mı?
bu yazımda bir sözdür. asla silinmeyecek. akp nin oyu yüzde 36 diyenlere selam olsun.
%56 ak parti
%21 chp
%13 mhp
%5 bdp
%5 diğerleri.
bazı arkadaşlardaki yusuf yusufu göstermiş iddialardır.
KIRKLARELi - tekirdağ chp alacaktır.
kaybedeceklerini bilenlerin uzak durduğu başlık. söz gider yazı kalır diyoruz buyurun böyle.
Ben öylesine iddia ediyorum halkımız hüloğğcu oldukça akp ne yaparsa yapsın yine seçilecektir. En az yüzde 25 kemik oyları var. 2015 te chp ye yakın oy alacaktır.
Türkiye geneli akp %25 alır cemaat ve eski mhplileri çıkardık mı.
-%35 akp
-%30 chp
-%23 mhp
-%8 bdp
-%5 diğer.
-ak parti %40
-chp %30
-mhp %20
-bdp %5
-sp %2
-bbp %1
-diğer %2.
Not: Tahminimin arkasındayım beğenmeyen varsa iddiaya girmeye hazırım.
akp düşmanlarının uğrayamadığı iddialardır. madem o kadar güveniyorsunuz kendinize hadi gelin yazın. eğer yazdığınız tutmazsa basın gidin.
korkak muhaliflerin uğrayamadığı başık.
akp %40
chp %28
mhp %15
sonuçları beklenen iddialardır. mendil salaya sallaya uğurlayacağımız anti akp trollerine selam olsun.
istanbul ve ankara yı kaybedecektir akp.
Kadir topbas in her yerel secimler oncesi istanbul da artik cesme suyunun icilebildigni hatirlatmasidir ve bundan dolayi oy istemesidir.
korkakların giremediği iddialardır. sözlükte atıp tutan ama madem öyle dediğin olmazsa sözlüğü bırakıyor musun ddenildiğinde yan çizen adamalrın uzak durduğu iddialardır.
% 40 ve üzerinde oy alan parti olursa sözlük hesabımı %40 ve üzeri partinin destekçisi birisine vereceğim.

(bkz: risk budur)
göte giren entrylarla dolu iddialardır.