bugün

valla cok kotu takim degilmis dedigim bir rakip takimin oldugu mactir.
Bazi fenerbahcelileri hafif bi korkutan mac şu ana kadar, rakip klasik sistem takimi.
vuracagin topun amk dedigim mactir.
Ayağının ayarını sikeyim sow.
Sow-volkan değişikliği oyunu tek yarıya yığacaktır. Caner çok yalnız kalıyor adamlar savunmadan topu ilk önce sol kanata hemen uzun topla sağa dönüyorlar dikkat edilmesi lazım.
Youtube dan ahmet kılınclı diye birinin canlı yayınladığı maçtır.
fenerbahce cok iyi degil dedigim mactir. hatta hic iyi degil. kusura bakmayin valla. besiktaslyim, fenerbehce kazansin diye izliyorum ama yok bir numara be arkadasim bu takimda. dogruya dogru amk.
Fenerli dostlar kizmasin ama fenerbahcede organizasyon sifir, boyle iyi kadroya pereira gibi bi hoca hic olmadi. Heynckes falan ucururdu bu takimi.
maça ;
https://www.youtube.com/watch?v=c9C0LU4kQ1U
Sow belliki bitirmiş kafasında Fenerbahçe'yi yolu açık olsun.
(bkz: Vitor pereira) başakşehir antalyaspor maçını izleyecegine takımını izleseydi biraz daha iyi teknik direktör olurdu.

bombok teknik direktör kovulması yakındır
Bakın iddaa ediyorum Joseph de Souza futbolculuğu yan ve ek iş olarak yapıyor. Onun asıl mesleği başka.
Stoper transferi yapılmayacaksa, sezon boyunca Kjaer - Kadlec ikilisi daha mantıklı olacak gibi...
Nanide birinin benciligini goruyorum, quaresmanin ilk besiktas donemindeki gibi oynuyo ayni
Topu daha Çok kenarlara indirip Sağdan soldan orta aÇmaları gerekirken sürekli şut denenmesi garip. MaÇtaki en net pozisyon şuana dek atromitos un.
fenerliler dunya eksileyecek ama o kadar milyon dolar, bu takima mi gitti amk? eksi onemli degil de arkadasim takimda bir numara goremedim ben, kusura bakmayin.
Caner elini ayağını sikeyim bir rahat dur dedirten maçtır. Net penaltısını vermedi hakem allahtan.
fenerbahcede müthiş bir süs var, yani? yani oyuncu var beklenti var ama icraat yok. girişimcilik 0.
Sow'un şutu Bozcaada'ya gitti amk.
Atromitosun net penaltısı verilmeyen maç.
Caner'in yaptığı kırmızı kart ve penaltı atlamayalım
Atromitoslu Bi futbolcunun kendini yerden yere vurdugu mac.
nani nin ne yaptığını bilen varsa anlatsın. Edit : plase yapman yeterliydi.
amk salagi vursana kaleye dedigim mactir. ne bok yemeye calistin orada anlamadim.
Bu takım 4-4-2 oynayacaksa orta ikili Topal ve Ozan(Sozua) olur başka birşey olmaz.