bugün

Allah belasını versin. Zam yapanların değil, onları destekleyenlerin.
olmayan zamdır. olmayacaktır. tütün ürünlerinde vergi artışı kararı alınmamıştır. şimdilik.
tayyip açık buldu milleti sömürmek için ordan yürüyor.yazık günah ya yasakla ya da milleti soyma.
13-14 liraya alınan marlboronun 8.60 lira gibi tutarı vergi olarak gidiyor.o da artık köprü olarak mı marmaray x2 olarak mı geri döner bilemem.
Komik olan burada ama devlet sizin sigarayı bırakmanız için zamlıyor diyenler var. Aynen kardeşim arabaya ötv zammı da zaten trafik kazaları azalsın diye yapılıyor.
Bu; Şimdilik Siktir çekti ama naza çekiyor kesin o da benden hoşlanıyor demek kadar salakça.
ağam bizimle alay ediyir.

bunun başka bir açıklaması yok.
içmeye devam edin amınakoduğumun ibneleri bi marifetmiş gibi. ayda 70 liraya 30 gün boyunca nargile içebiliyorum lan enayi miyim sigaraya para vereyim. sonra kudurun vay efenim sigaraya zam diye.
Senin de zamına koyarım. (bkz: levent kırca)
görsel
Durmak yok kaçağa devam. Skmişim tekelin bandrolünü.
Ya kardeşim neyden şikayetçi oluyorsunuz anlamıyorum. Devlet yalnız kalmanızı istemiyor işte 1 sigara mı yakacaksın 1 tane de devlet yakıyor kendinizi yalnız hissetmeyin diye. Size iyilikte yaramıyor arkadaş.
Hadi yine iyisiniz zam ertelenmiş.
sarma ciğara içtiğim için beni ilgilendirmeyen zamdır. hatta zamcık
Tütün üstünde milletin zamına koyuyorlar.

Edit: bir yanlışlık oldu. Bunlar zam değildir. Fiyat güncellemesidir. Akebe döneminde asla zam olmaz.
Zamcık diyeceksin.