bugün

bunu açıklamak için niye uçağın vurulmasını beklediler öce onu anlatsınlar. böyle bir ilişki varsa eğer, buna göz yuman rusya şimdi kahraman mı oluyor? belli ki rusya türkiye ile arasının açmak istiyormuş ki bunun da sebebi akdenize açılan kapı olarak suriyeye yerleşme isteği. önündeki tek engel türkiye idi. onu da bir şekilde saf dışı bırakmak için tam bir tiyatro yazmışlar.
uzun bir tır kuyruğu, türk bayraklı bir tesis, kamyon parkı gibi yerlerin gösterildiği toplantı. kanıt olarak bunlar yeter mi? cık.. uçak düştüğünde tablette aceleyle çizilmiş harita üzerinde bak uçağımız burdaydı geçmedik sınırı diye anaokulu ev ödev itarzında haritalarla karşımıza çıkan rusya bu sefer prodüksiyon masrafından kaçmamış ama kanıt dediniz geldik... kanıtları alalım.
ilginç açıklamalardır.

http://tr.sputniknews.com...trol-erdogan-turkiye.html
2 ağustos 2015 tarihli açıklamadır.
erdoğan işid terör örgütüne yardım mı ediyormuş?
işid petrolünü yasadışı yollarla ve oğlunun gemicikleriyle türkiyeyemi taşıyormuş.yalan amına koyım.
(bkz: olamaz olamaz kesinlikle olamaz)
açıklamanın linki aşağıdadır.

http://gazetemanifesto.co...-acikladi/?fb_ref=Default
ciddi iddialar ve kanıtlar var. fakat hala bir tane türk haber kanalı ve sitesi haber yapmadı bunu. medya ne de güzel korkutulmuş öyle.
Rusya bir şey açıkladım sanıyor gerçekten de skandal ama bizim topraklarda bir karşılığı yok...

Yaşanmadık skandal kalmadı %50 oy alıyorlar.
Sonuç olarak istenen açıklama yapılsın aktrollerin beyin hücrelerindeki nöron sayıları söylenenleri anlamaya yetmeyeceğinden ülke içerisinde hiç bir değişikliğe sebep olmayacak olaylar bütünü. Ha bu duruma ülkeye petrol sokmuşuz işte ne var diyecek olan andavallar bile olabilir, rusya da size soksun inşallah. Oksijen israfları sizi.
Aktroller icin hic bir belge yetmez, bende inanmak istemiyordum önceleri ama deliler fazlalaşiyor.
katara vizeler kaldırılmış.hadi gidip bilim,sanat ve teknoloji alanında kendimizi geliştirelim.ulan kim siker katarı bide haber yapıyor resmen taşak geçiyor ya.
işte bu açıklamaları dünyaya yapmak, yapabilmek için vurdurttu uçağını rusya. bir yem attı türkiye'nin önüne, türkiye de düştü bu tuzağa. kiminle dans ettiğinin farkında değil erdoğan. putin yaş tahtaya basmaz, her şey planlı programlıydı. uçağın düşürülmesine en çok putin sevindi, istediği buydu çünkü. önümüzdeki günlerde, aylarda yaşanacaklar daha net açıklayacaktır olanları...
"Tabii abi öyle yapmasalar benzin on lira olur, evet abii,"
Ümraniye'de bir kahve.
içimizde ki Rusya'nın çocuklarını sevindirmiş açıklamadır, Türkiye böyle bir açıklama yapıp, bu kadar saçma sapan deliller ileri sunsa, ne kadar aptal bir ülkeye sahibiz diye çıkacak olan andaval yaratıklarda bunlar, ne olduklarını çözemiyorum, vatan haini desen değil, vatan haini bile ne olduğunu safını belli ediyor, bunlar safını belli etmiyor ama vatanı satıyor, vatanın zarar görmesinden zevk alıyor. Çözemedim.
kesin cemaatle bağlantıları çıkar.bunlar dış güçler.tayyeap can dündarı hapisten çıkarır sırf kamuoyunda aklanmak için.kayıtlara geçsin.
amma nataşa çocuğu varmış bu ülkede. Adamlarda hiç devlet millet sevgisi yok şu anda rusya, türkiyeye düşmanlık yapıyor adamlar onu destekliyor. Bu yaptığınızdan utanmanız gerekir rusya, türkiye cumhuriyetine terörle iş birliği yapıyorsun diyebilecek durumda değil daha dün pkkya 5 ton silah gönderen bir ülkenin türkiyeyi karalama çalışmasına destek veren hainlere gelince sizleri de allah ıslah etsin.
hocam anadolu ajansı ağlıyor tuvalete gidebilirmiyiz ??
sözlükteki moskof piçlerinin toplandığı açıklama.
üçbeş tır bulalım sınıra gönderelim rus bayrağını datıra yasladık mı al sana rusya ışid den petrol alıyor.
görüntülerde de ışid den petrol alındığı o kadar açık ki. hem de kürt bölgesinde.

bizim piçlere eğlence lazım tabi. yapın mastürbayonunuzu gençler.

biz biliyoruz ki havlayan köpek ısırmaz.
Rus Diplomat :
'Erdoğan ne istifa eder ne de yüzünü petrolle sıvasanız bile yaptıklarını kabul eder'
Ve putin konuşmaya başlar.

Ah be kasımpaşalı, vurmayacaktın o uçağı.
(bkz: ben kanıtlanırsa demedim kanıksanırsa dedim)
konuyla ilgili şeytan rıdvan'a bağlanıyoruz:

(bkz: hükümet düşer)
çalıyor ama yapıyor diyen, çaldığını bile bile oy veren insanların elbette ki inanmasını beklemek ahmaklıktır.

ve bu insanların, türkiye nin onurumuz inciniyor, gururumuz okşanıyor nidaları aşırı güldürücüdür.

rus savunma bakanlığının, recep tayyip erdoğan ve ailesi hakkında yaptığı açıklamadır.
gayri-resmi ticaretin belgesi mi olur ki, ispat edicen. ayakkabı kutularındaki paraların var mıydı?
Anonim çocuklarını sevindirmis açıklama.
Amk çocukları mesele memleket Meselesi ne akp si ne chpsi.
Bu konuda her kim Rusya'ya hak veriyor ise kanindan şüphe duys.un