bugün

büyük ihtimal internet olmadığından sınav gazetesi ile açıklanan sonuçlardır.
o zamanın puanıyla 250 civarı almıştım da bi bok seçememiştim. hey gidi günler diyorum geriye bakınca.
iyi derece alıp da mühendis olanlar ''2010'lu yıllarda uçan araba yapıcam ehe'' demişlerdi. allahsızlar hala şerçe'ye binen insan var.
internete verildiyse bile (muhtemelen verilmedi) internetin pek az yerde bulunduğu günlerin sonuçlarıdır.
0900'lü hatlar veya gazete ile öğrenilmiştir herhalde çoğunlukla.
sınav sonuç gazetesi ile sonuçlarının öğrenildiği, 120 taban puanı geçenlerin öys sınavına girme hakkı kazandıkları sınav. ne güzel günlerdi.
1997'de sınava giren bizleri benzeri çıkar umuduyla yanıltan sınavın sonuçları.
ben o sene kazandım. telefondan öğrendim yıldız teknik üniversitesi makine mühendisliği demişti otomotik bayan sesi. sağol bacım demiş miydim hatırlamıyorum.
açıklanmıştır.
Nice umutları 1997 ösys sonuçlarına bırakmıştır.
Geriden gelen adamın 2 sene sonra girecegi sınavın sonuçlarıdır .
Türkçe, tarih ve coğrafyadan firesiz geçtiğim, matematikte de üjjbejj net yaptığım sınav. 168 puan aldıydım galiba. Ee, mat olmayınca.
1 aydan fazla sürede postacı marifeti ile elinize ulaşan sonuçtur.
osym numaralarının 9654826987 gibi olduğu sınavdır.
32 yaşinda olmaktır. E oha.
(bkz: Mezardan sözlüğe bağlanmak)
(bkz: Ahiret net)
(bkz: mezardan sözlüğe bağlanmak)
(bkz: açıklanmıştır)
553 alıp hiçbir yer kazanamamıştım. amk o sonuçların.

not: sonuçları internette değil sınav gazetesiyle açıklanmıştır. ayrıca 900 lü hatları arayıp da sonuç öğrenilebiliyordu. yaşlanmışız be.
Beyler yetti artık kandırmayın milleti . Karar aldım sözlükten değil tv'den takip edicem.
ciddi misiniz lan?

öss'ye gireceğinize ilişkiye girseymişsiniz şimdiki sözlük yazarlarının %70'i ile akran evlatlarınız olacakmış. *
ilkokula başladığım sene.

Amcalarım ellerinizden öperim. pipimi gösterebilirim isterseniz.
Açıklanmıştır.
ilkokula başladığım sene açıklanan sonuçlardır. umrumda değildi yani kesinlikle.
hayallere kavuşturan veya hayallere veda ettiren veyahut insanın hayallerini ertelemesine sebep olan sonuçlar. Benim hayallerimin bir üst basamağına götürmüştü.
posta ile gelen sonuçlardır. muhtemelen sınavdan 1,5-2 ay sonra öğrenilmiştir sonuçlar.