bugün

hayatının bundan sonraki kısmını sağlıksız ilişkilerle dolduracak insan adayıdır.
namuslu terbiyeli istanbul terbiyesi almış şaka lan malın önde gidenidir.
düzenli bir ilişkisi olmayabilir ama gayet one night stand modunda da takılabilir.
--spoiler--
olamaz mı, olabilir...
--spoiler--
Çoğu kızın hayalidir aslında. Ama gel gör yine bir piçin peşinde ağlayacaktır.
platonik aşkla olgunlaşmış ve her an patlamaya hazır volkan durumunda olan gençtir.
burç işine giricek olursak kova burcu erkeği olma durumu yüksek erkektir.zira kovalar arkadaşlıkları sevgileye tercih edebilirler.
Büyük ihtimal ergenlik çağına geç girmişdir.
sevgilisi oladığı için hayatta gelişen tüm gerekli gereksiz tüm olaylara haddinden fazla kafa yorup zamanla bunalıma girecek kişidir.
hoşlandığı kızların paralı ,kendini bir şey zanneden ukala tiplerin oyuncağı olduğunu görüp hayata kızan erkektir.ama bence çok iyi olmuştur .çünkü o kızlardan gelecek hayır gelmez olsun.bir gün belki bir gün diye o ukala tiplerden vazgeçer mi diye beklediği zamanlar çok olmuştur.belkide yıllar almıştır bu bekleyiş.ama yok işte düzen aynı düzen kızlar aynı kızlar(her kız alınmasın lütfen) yani anlaşılan odur ki allah bu gencin yolunu açık etsin , sadece hayatı paradan,hava atmaktan ,pahalı elbiselerden ibaret sayan kızların yoluna çıkarmasın...
azıcık tipsizdir.
(bkz: olur öyle şeyler)
çekingendir, heycanlıdır, korkar, eli ayağına dolaşır.
sevgilisi olduğunda 19 yılın hasretini çıkarabilecek patlamaya hazır gençtir.
Çok da garipsenmemesi gereken bir durum.
ileriki yıllarda kız konusunda zorlanacak olan kişidir.
19 yaşına kadar sevgilisi olmadığından üniversiteye geldiğinde kendini cennette hisseden erkek tipidir. Özellikle de Eskişehirde ise.
20 yaşında daha önce hiç sevgilisi olmayan erkekten bir yaş farkla daha iyidir. Çünkü nüfusa bir yaş küçük yazılmıştır azizim ama yine de kendini kandırmaktadır.
Öyle yani...
kendini içi boş saçma sapan entrikaların içinde bulacağına açıp serway fizik kitabından ders çalışan adamdır. neymiş ilişkiymiş sen kimsin la? ilişki ne? kaç yaşındasın? değil 19 üniversitenin sonuna kadar sevgilisinin olmaması lazımdır.
"sen niye geldin ki dünyaya" denilesi insandır.

edit: sakin olun beyler. eksileme rekoru kırdınız. buluruz bi kız niye kızıyorsunuz ki?
19 ne lan. 30 diyor sanki adam, çocuk daha, olur zamanla.
geç yaşta araba kullanmaya başlamak gibi bir durumdur. şoförlüğe erken adım atarsan daha iyi bir şoför olursun. 19 yaşında sevgilin olur ise acemilik diz boyudur ve ortaya çıkacak olumsuzluklar boynunun borcudur.
hayalleri vardır onun.
asıl belli yaşa kadar bir çok sevgilisi olan erkek problemli olsa gerek.
bu çocuk kesin zeki birisi aynı zamanda şanslıda.
çünkü yaş erken ise kız arkadaş götlük yapıp ayrılcaktır illaki yok yapamıyorum yok sıkıldım dicek ibne.
ona bağlanan gencin acısı var içki parası var geceleri uykusuzluk çekicek.
çoğu şeyden yırtmış oluyor bu gencimiz. tebrik etmek lazım...
22 yaşına kadar sevgilisi olmayanı gördüm 19 dediğin nedir ki gülüm? önemli bir olay değil olay bile değil, kafasında bir düşüncesi vardır nedeni vardır.. saygı duymak lazım..
ilk sevgilisine çok fena patlayacağı kesindir.