bugün

Patlamanın nedeni canlı bomba olarak söyleniyor. Demirören avm yakınlarında oluyor. Resmen devlet kontrol dışı ankara patlamasından sonra akser yakınları arkadaslari internet uzerinden insanlara msjlar gönderttiler patlama olacak evlerinizden çıkmayın kalabalık yerlere gitmeyin kimse kulak asmadı korkutma amaçlı yok öyle bir şey de bilmem ne. Halk asker mitten devletten daha güvenilir. Yine korursak biz bizi koruruz.

Akıllarda çok soru var cevapları kimsede yok.
Ya yemin ediyorum söyleyecek tek söz bulamıyorum. Yarın bu olay unutulup başkanlık sistemi tartışılacak ona yanıyorum aq.
ee badem bıyıkları toplarsan devletin başına olur böyle şeyler.
herkes kendi götünü kurtarsın.
Bombaların sivilleri öldürmesine kasıtlı olarak izin verilip pkk ile mücadeleyi uluslararası kamuoyunda meşrulaştırmaya çalıştıklarını düşündürdü. kasıtlı olmasından başka bi ihtimal gelmiyo benim aklıma. O kadar da salak olamaz bu insanlar, ki değiller de.
bu patlamadan sonra adını istikrar caddesi olarak değiştirebiliriz sanırım.
yemin ediyorum çıldırmak üzereyim. işe gidip gelirken bile tedirginiz. haftasonu evden çıkamıyoruz korkudan.

bu ülke böyle bir ülke değildi. televizyondan izleyip acıdığımız ortadoğudan farkımız kalmamaya başladı. her gün bi patlama, her gün ölenler.
o paylaşılan fotoğraf eski bir fotoğraf inanmayın arkadaşlar.
cnn türk te en sıcak bilgi. 4 ölü , 3ü ağır olmak üzere 20 yaralı.
Abd nin dedikleri bir bir çıkıyor:

1-ankara
2-istanbul Ankara izmir adana
3-Diyarbakır

Planlı oyunlara kurban gidiyoruz hiç suçumuz yokken.
Birlik olalim sağı,solu,liberali,demokrati diye diye bu hale geldi. Tek bir amaç kaldı geriye birlik olup tek yumruk olup o yumruğun altında ezmek. Allah sabir, birlik,beraberlik, güç versin.
Yayin yasağı vuku bulmuştur.
Başkanlığı sike sike getirtirim demenin bir yoluda bu sanirim. göz yum bunlara halkı korkut halkı korkuyla yönet sonra iyiymis iyi .
başımdan küçük yara ile kurtulduğum saldırıdır.
https://www.youtube.com/watch?v=JQHkfunKbS8 bu patlamadır. Ulan nasıl bir ülke burası yaa
" kızım kalk,istiklal ' de patlama olmuş " sesleriyle uyandım.

Nasıl bir kabus bu ? Kabusa uyandım.
Ah türkiyem , ne oluyor sana ?
hayır bu inadınızın sebebi ne ? verin şu 400 ü paşa paşa da kurtulun

bu memlekete bir başkan gelecek iste seve seve ister ss netekim.

(bkz: our boys did it) yane.
Muhalefet parti liderleri ve m.vekilleri tıpkı bizim verdiğimiz tepkiyi veriyor ! uzun adam size ne kadar teşekkür etse az.
Geçmiş olsun milletimize allah rahmet eylesin ölenlere.
Ne götmüş lan bu akp'deki ..her söyledikleri, her yaptıkları götlerine kaçtı ama hala patlamadı !!?!
ne oluyor bu ülkeye? allah sonumuzu hayretsin.
Şu görüntüleri paylaşmayın Allah aşkına neyin peşindesiniz.
Allah ölenlere rahmet yaralılara acil şifalar versin inşllh. Bunu yapanda yaptıranda inşllah cehennemin en kızgın Ateş'inde yanar.
bomba patladı, bakan şuan televizyon'da allah, muhammed ve kıyametten bahsediyor. sen neden o mevkidesin ki?

üzerinde yaşanmayacak ülke kurdular

biz kaçalım.
Acizliktir. Hala kendi milletini koruyamayan bir devlet. Kelle koltukta yaşıyoruz. Pisi pisine gideceğiz.
görsel
görsel