bugün

tanım: medeni insanların yapmaktan sakınmayacağı hede hödö.
(bkz: aşk-ı memnu'ya +18 yaş sınırı getirilmesi gerekliliği)
bu düşünceye karşı çıkan ve olumsuz tepki gösteren insanlar, ileride kızları olduğunda, ergenlik çağına girmesini dört gözle bekleyen sapıklar olacaklardır.

vah o kızın haline. kötü bir gelecek bekliyor kendisini. cahil ve sapık bir baba yüzünden.
ondan sonra "toplum ne hale geldi!" gelir tabi ulan, sapık herif.
senin kucağına mı oturacaktı lan it!! diye çemkirilesi ve ağzına sıçılası zihniyet aforizması.. babası ulan, babası.. vay seni çoluğa-çocuğa hasret kalasın diyeceğim, vicdanım el vermiyor..
eğer ki sırf ibnelik olsun diye yazılmıyorsa bu tarz saçmalıklar, bir gün baba olduğunda umarım bu başlık aklına gelir dediğim leş zihniyet..
(bkz: yobaz)
25 ine de gelse çocuktur o babanın gözünde. içi bozuk adamların. 16 yasında kardesim halen sarılır dizine oturur babamın bunda ne sakınca var ! ilerde kızınız olsa bebekken dahi kucağınıza almazsınız siz! tahrik olurum diye!
içi fesat insan * söylemi.
bir kız çocuğuyla, babasının arasında cinsel ilişki olabileceğini düşünen sapık zihniyetle büyütülmüş sözde müslüman içte ensest köpeklerin yadırgayacağı durumdur.

bunların hocaları nefis için kız çocuklarının 9 yaşında ev içinde örtünmesini salık verir.
normal birşeydir... art niyet arayanın mezhebinde ipnelik yatar.

fesat cenabet yumağıdır.. sıçtığı bokta yüzesidir...

bunu eksileyen zihniyeti anlamak mümkün değildir.
kızını sikmeye niyetli, hüseyin üzmez kılıklı yobaz söylemi
(bkz: nick entry uyumu)
piskopat, şerefsizce ensest ilişki düşünmeyen kızın yaptığı normal bir eylemdir. bir baba akli dengesi yerindeyse ensest ilişki düşünemez zaten.
muhtemelen babasına çok düşkündür.
babası da ona.
Kadının saçından tahrik olan insanların herkesi kendileri gibi sandıklarından sıçtıkları önermedir.
kafatasının bok dolu olduğuna inandığım insan söylemi.****
(bkz: evde gördüğünü sözlüğe yazmak)
adı üstünde babadır. candır. ölümün kapımızı ne zaman çalacağı belli olmayan üç günlük dünyada elinden geldiğince babasına doymaya çalısan evlattır. istersem 30 yaşımda da otururum. yeterki sağ olsun, sağlığı yerinde olsun. şu dünyada bir tane annemiz bir tane babamız var. doyalım doyabildiğimiz kadar. ya laik babaymış ya yobaz babaymış. sadece babadır efendim sadece baba.
(bkz: kucak dolusu sevgi)
ensest ilişki kurbanı kız da olabilir fesat düşünecek olursak.
gayet normal olan olaydır. adı üstünde babadır.
tanım:hala babasının küçük kızıdır.
(bkz: iğrençsiniz ensest şakirtler)

nerede ensest bir fikriyet var hep sizin zihniyette şerefsizler. allah belanızı versin ya, tek duam allah size kız çocuğu bahşetmesin. erkekten de şüpheliyim gidesiniz kendinizi siktirtmeye kalkarsınız.
babasıdır oturabilir. bunda hiç bir sakınca yoktur.
Sonuçta o 18 yaşındaki kızımızın babası bir zamanlar onun altını değiştiriyordur. Onun için o 18 yaşındaki kız hala 3 yaşındaki bir bebekten farksızdır. o kızın kucağına oturduğu baba değilde bundan başka anlamlar çıkaranlar utanmalıdır.
13 yaşında kocasının kucağına oturduğu zaman sorun olmuyor, 18 yaşında babasının kucağına oturduğu zaman sorun oluyor.

kişi nasılsa karşısındakini de öyle görürmüş.

demek 18 yaşında kızın olsa, kucağına otursa, s.kin kalkacak!

(bkz: sapık ibne)
erkek olmak yada babalık kelimesi bu kadar mı aşağılık oldu lan? acıyorum bunlara. umarım bu pis ve iğrenç zihniyeti düşünenler baba olmaz.
iyi mi kötü mü bilmiyorum da ne işi var ki görüntü kötü yani.
devlet babanın kucağına oturmayı alışkanlık haline gelmiş bakirelerin sakınca duyduğu durumdur.
minyon kızdır. kocaman olsa sığmaz kucağa.

prim verdirmeyin böyle başlıklara. yazdıkça sol frame'de tepelerde kalıyor. lütfen canlarım ciğerlerim. lütfen. midem kalkıyor, utanıyorum okurken. babamı düşünüyorum oha diyorum içim kalkıyor. hayvan işte bunlar. provake etsinler anca.
1. entry 'den 6. entry ye kadar olan ki bölümü dikkatlice okunması için ve insanların kanlarının donması için açılmış başlık olmalı. hüseyin üzmezler tek tek ortaya çıkıyor. yuh ulan yuh be yuhhhhhhhhhhhhhhhhhh bok beyinliler.