bugün

Ne yaparsam yapayım kötü düşünemiyorum. Sadece aslolan fenerbahce dir’ in avrupa kupalarındaki her galatasaray yenilgisinden sonra sevinçten coşması bile bana kötü düşünme hakkı veriyor ama yapamıyorum işte, olmuyor.
Türk futbolunu seven ve uefa ülke puanına değer veren bilinçli her türk vatandaşının fenerbahçe’ nin turu geçecek skorla geçmesini isteyeceği maç.
Kötü düşünce başkalarında kalsın. Ben yokum.
olympiakos'un boruyu döşeyeceği maç.
Hadi gidelim maçı seyredelim, şu yunana bir çakalım da sevinelüm.

He fener yenilirse de biraz dalga geçerim, o da fena olmaz...
helal lan irfan.
Yeniliyoruz hadi olimpiyakus goll goll goll.
Beş para etmez bir derbi.
Fener keşke kazansada, fetöcüler zırlasa.
Szymanski kötü gününde, tadiç i de kilitledi herifler. Cengiz hamlesi geç. Fenerbahçe iyi oynuyor diyemem...yazdık bunu biz, çok katı savunma yapıyo olympiakos diye yazdık...

Bakcaaazzz...
leş bir olympiakos var sahada.
fener elenirse yazık olur.
fener oyundan düştü beyler, tehlike...
ismail Kartal'ın kararlarını hiç beğenmediğim maçtır.
Hep biri kötü kardeşim, bugün de szymanski kötü ... e ama bu çeyrek final maçı...4 saydım, ya dokunamadı ya dönemedi ya yetişemedi...olmaz ki böyle...

Bi de belli, yoruldular...ne diyelim hadi hayırlısı
Fred, becao, irfan can... tum penalticilari cikardi amk.

Umarim bedelini odemeyiz amk.
iki gündür devam eden maç. bitmeyen maç oynuyorlar. *
Kontratak , 2 adet...kendi elleriyle öldürdüler...ha hayatta bi kere de depar atıverin...yakalamışsın ne güzel 2ye 2, ne bekliyosun kademe yerleşsin, diye...sen yerleşiyosun ama karşı taraf da yerleşiyo...
maçın hakeminde ağır gay tipi var.
stoper kırmızıyı yedi.
Kırmızı kart jokeri tamam şimdi penaltı jokerlerindeshsagaha.
Durun lan şaka yapiyoz hosaflar.
Açın TV yi asıl komedi şimdi başlıyor.

ismail karakterinin bilmediğimiz yönlerini anlatacak.
şanlı olympiakos sikip attı.

konferans sizin neyinize lan siktirin dönün köyünüze.
görsel
görsel
Hoppala yavrum çarşambayı sel aldı, şeklinde bi sonla bitti...1.yarıyı seyretmedim, 2.den itibaren seyrettim. Olympiakos defans yapacaktı, defans yaptı...3 şut falan atabildi fener 2.yarı...hadi szymanski'nin ıskaladığıyla 4 olsun. Evindeki maçta çeyrek finalde 4 çok az...cengiz ünder in uzak direğin dibine vurduğu serbest vuruşlarda ne hikmet var, ben onu anlamadım.

Sönüktü ya...maçın benim seyrettiğim kısmı sönüktü.

Yani böyle oynayarak aston villa'yı yenemezdi fb zaten, böyle oynarsa olympiakos da yenemez aston villa'yı.

Hiç böyle beklemiyordum fb'yi...hiçbi özel hazırlık yapmamışlar katı savunmaya karşı...hadi biz çükük ulu sözlük yazarıyız ,bizi iplemesinler,ama koro halinde bütün futbol adamları, nihat kahveci, rıdvan dilmen falan olympiakos kalenin önüne otobüs çekecek, diyordu...adam ceza sahasında boş alan bırakmadı, fb de onu aşamadı. Yazık oldu.

Ben 3 2'den elenmezler diye düşünüyodum, atamadılar 2.golü..."otobüs" engel oldu!!
Son 60 maçta 150 penaltı atıp da penaltılarda elenmeyi nasıl başardı bunlar.
Olay fred degisikliginde degil
Sahada yoktu zaten
Olay cok net irfan - cengiz degisikliginde koptu.