bugün

başlığının tıpkı küçük takımların maçları gibi maç başlangıcına kadar açılmamış olmasına şaşırmakla beraber, yaklaşık 1 dakika önce başlamış olan karşılaşmadır.

selçuk şahin kaptanlık pazubandını taşımaktadır.

ayrıca, bazı fenerbahçeli arkadaşlar beşiktaş-bursa maçının başlığı altında ağlayacaklarına, gelsinler kendi takımlarına sahip çıksınlar.
beşiktaş bursaspor maçının başlığı altında ağlayanların kendi maçlarına başlık açmadığı maçtır.

dikkat: destekleyici entry *
aragones'in güven tazeleyeceği maç olacaktır.
fenerbahçe'nin şampiyonlar ligi iddiasını sürdürebilmesi için belki de son şansı olan maç.
yönetim, aragones, oyuncuların kişiliksiz futbolları ve son derbideki rezalet beni bu yıl futbol şubesinden o kadar soğutmuştur ki, digiturkte 77. kanal yerine 79. kanaldaki ntvspor da canlı olarak verilen 18 nisan 2009 arsenal chelsea maçı na yönlendirmiştir.

dolayısıyla sadece sonucunu bilmemin yeterli olacağı maçtır. keşke izleyemediğime pişman olacağım harika bir maç çıkarsa fenerbahçem..
ankaraspor'un fenerbahçe'ye göre daha baskılı oynadığı, orta saha hakimiyetini elinde tuttuğu maç. iki de önemli pozisyondan faydalanamadılar. bu arada fenerbahçe'nin bir topu direkten döndü. hakem kötü değil şimdilik.
35. dakikanın içinde olup 0-0 devam eden futbol karşılaşması.
ankara kalecisi senecky'nin harikalar yarattığı karşılaşmadır. üç net golü engelledi...
emre belözoğlu'nun yine sağa sola çemkirdiği maç. iyice kendini kaybetmiş artık bu adam, şu dandirik maçta bile bu ne sinir anlamadım ki.
son derece zevksiz bir maç. fenerbahçe şampiyonluk yolunda artık hiçbir iddaasının olmadığını kendine inandırmışcasına oynuyor. fenerbahçeli futbolcuların çoğunun eli belinde gezdiği dikkatimi çekmedi değil.hadi anlıyorum iddian yok ama seni orada izlemeye gelen binlerce seyircin var en azından onlara seyir zevki yaratacak bir maç izlet.
colin kazım'ın baki'ye yaptığı fair play dışı hareketi kınadığım maçtır.

başarı iddiası olmayınca, don düşer göt gözükür misali; gerçek yüzler belli oluyor işte...
bugün öğlen oynanan sivasspor maçı kadar zevksiz bir mücadele. maçın heyecan yaratma potansiyeli taşıyan tek etmeni şüphesiz kaptanlık pazubandı takmış bir selçuk şahin in gaza gelerek boyundan büyük işler başarması olasılığıdır.
maçın başlarında, kaleci volkan'ı geçen ve kaleye paralel giden topta kimsenin dokunamaması bir de boşta kalır gibi olup da ankara kalecisinin topu uzaklaştırdığı iki yarım pozisyonu toplam bir saymazsak, ilk yarıda tek bir pozisyon bile olmamıştır. herkes şaşkın biçimde topu birbirine veriyor. bitse de gitsek havası maçın 10. dakikasından beri iki takımda da var. uyumak için bire bir.
az önce biten arsenal-chelsea maçından sonra izlemesi biraz zor olacak karşılaşma. ama yapacak birşey yok be sözlük, can sıkıntısının gözü kör olsun.
1-0 mehmet çakır.
mehmet çakır'ın yattara'nın golünün aynısını atarak 10 haftadır kazanamayan takımını öne geçirdiği maç olmuştur.
dk 76

ankaraspor 1 - 0 fenerbahçe şeklinde devam eden maç.
mehmet çakır'ın fenerbahçe'yi panç ettiği karşılaşma. *
fb'nin hafiften yüklenmeye başladığı maç. ayrıca mehmet çakır inanılmaz vurdu...
ankaraspor'un kazandığı maç. (1-0) dk 74 mehmet çakır.
fenerbahçenin matematiksel olarak şampiyonluk şansının sürdüğü karşılaşma.
kimse takip etmiyor mu bu maçı diye serzenişte bulunmak istediğim maç. sözlükten takip etmeye çalışıyorum ama tık yok. ne oldu sözlükte ki fenerbahçelilere. hani iyi günde kötü günde hep yanındaydınız. fenerbahçe'nin şampiyonluk şansı devam etseydi böyle mi olurdu bu başlık? * *

edit: yıh yıh yıh.
1-0 bitmiş olan maçtır.
fenerbahçe'nin hala şampiyonluk ısrarında olmasına ankaraspor güzel bir cevap verdi... evet fenerbahçe şampiyonluk gitti, avrupa kupalarından n'aber ?

Bu arada golü, kanımızdan, canımızdan biri mehmet çakır attı. Ayrıca kutluyorum kardeşimi.
Fenerbahçe'nin Şampiyonluğa * havlu attığı maç.