bugün

savcı;
çevre ve şehircilik bakanı erdoğan bayraktar’ın,
içişleri bakanı muammer güler'in,
ekonomi bakanı zafer çağlayan’ın,
ve bir bakanın daha dokunulmazlıkları kaldırılsın diye başvurmuş.
bakanlardan bazılarını hapiste göreceğiz anlaşılan.
cinsel seksle ilgili başlık olsaydı 25 sayfayı devirirdi. konu yolsuzluk hırsızlık olunca kimsenin ilgisini çekmiyor. alıştı artık millet soyulmaya.
suçluların cezalandırıldığını görmek gerçekten umut verici. devlette başka asalak varsa onlar da yakalanıp temizlensinler.

ancak bu insanların yaptıklarını başbakan yapmış gibi lanse etmek çok saçma. böyle insanlar her dönem oldu olacaktır da önemli olan bunları cezalandırmak ve aynı şeylerin tekrar olmasını engellemek.

eminim yargıdan önce başbakanın kendisi onların cezasını kesecektir ve gerekeni yapacaktır.
amaç millete, halka hizmet etmek değil. kimin çıkarına göz dikilirse pençelerini gösterdiği bir ülke* burası.

11 yıl oldu, koca 11 yıl! hiç mi akp haksızlık yapmadı be adam. madem allah'la aranda ciddi bir ilişki var. kul hakkından korkarsın, haksızlığın karşısında durursun 11senede ilk defa mı haksızlık yaşandı.

dershane sorunu olmasaydı bu yolsuzluklar güme mi gidecekti? ımüslümanlık tabirinden çıkarmamız gereken sonuç bu mu? sizin ekmeğinize dokunulmadığı takdirde her türlü eziyet mübah mı olacaktı? ki olduğunu da yakın dönemde gezi parkında gördük. dershane olayı gezi parkından önce olsa polis kuvvetlerinizi iktidara karşı mı kullanacaktınız yani? ayıptır ayıp. ayıp nedir bilmiyorsanız günahtır vicdansızlar.

not: tayyip fetullah güleni türkiye'ye davet ettiğinde gelmemesinin nedeni de gayet net anlaşıldı bu süreçte. şu anda burada olsa ipi çoktan çekilmişti. çok kelle alırlar bu süreçte çoook.
(bkz: akp genel merkezine bağlanan hortumlar)
birbirlerinden buluyor olduklarının ispatı olan operasyondur.

dağılsın artık şu kapkara bulutlar. oh bee. türkiye cumhuriyeti varmış. vatanım varmış, bayrağım varmış oh...
emre uslu'nun aylar önce attığı tweet ile tuhaf bir hal alan operasyondur.

https://twitter.com/EmreU...status/367018592719880192

görsel
vay arkadaş adam 4 ay önce inceden olayı haber vermiş.

https://twitter.com/EmreU...status/367018592719880192
en az üç çocuğun göz altında olduğu operasyon.
f tipiyle akp arasındaki iktidar mücadelesinin bir yansımasıdır. akp'nin "stratejik derinlik"ten yoksun bakanı davidyan'ın son ziyaretinde yeniden gündeme gelen ermeni açılımı kapsamında hrant dink'in öldürülmesine bilerek göz yuman dönemin trabzon emniyet müdürü ramazan akyürek ve dönemin istanbul emniyeti istihbarattan sorumlu müdür yardımcısı ali fuat yılmazer'i tutuklayarak f tipine yanıt vermesini beklemekteyim.

not: ne f tipiyim, ne de akp'liyim. yiyin birbirinizi.
3 bakana(çocukları işte) +1 bakan daha ilave edilmiş. henüz gizli bir isim, kim acaba? 1,5 milyon dolar rüşvet alırken de görüntüsü alınmış, kanal d'de izledim.

savcı dokunulmazlıkların kaldırılmasını istemiş.

vay anam vay.
göz altılar çok güzel sende gelsene diye genişletilecek operasyondur.
neticesi en Az 7 senede çıkacak operasyondur.
bir bakanında 1.5 milyon dolar rüşvet alırken görüntülendiği söylenmekte olan operasyon.

miki tuttunuz. beraber yürüdük biz bu yollarda... sahneye alalım sizi paşam.
(bkz: üç gül operasyonu)
nasıl bir yönetimin içerisinde olduğunu anlamayan kişilerin gözlerini bir nebze olsun acabilecek operasyon.

oğlum siktiler la ülkeyi, siktiler. ne göt kaldı ne am ne dalak ne böbrek.

ama tabi sizin r4bia'nız var, türkiye kim ki?
17 aralık 2013 türkiye-azerbaycan Şahdeniz 2 anlaşması ile aynı tarihte olmuştur.

biraz düşünün.
hükümet pandoranin kutusunu acti. simdi kimin gucu kime yeterse. anlasilan bu hamur daha cok su goturecek
Hükümet cemaat arasındaki soğuk savaşı sıcak çatışmaya dönüştürecek çatışma. Bir yandan oh olsun diyorum ama bir yandan yeni mağdurlar yaratacak, yeni suçsuzlar delil üretilerek hapse gönderilecek,3-5 yıl tutuklu kalacak.
bizansdan istanbul'u alirken, tüm entrika genlerini de bonus almisiz sanirim.
komik gelebilir size ama bana bu operasyon şunu hissettirdi. hani siyasi politik romanlar vardır ya metal fırtına falan. onlarda devlet yöneticileri falan 'yarın bu operasyon ile ülkeyi daha da gereceğiz' der ya aynı öyle birşey hissettirdi bana. ya da şevkat tepe tek türkiye kollama gibi siyasi içerikli samanyolu tv dizilerinde, derin güçler ülkemiz hakkında bir odada fikir alışverişi yapıp gündem yaratma fikirleri belirtiyor ya aynı o şekil birşey. baksanıza tam dershane mevzusu bitiyordu ki öğlen saatlerinde hakan şükür istifa etti, sabah bi uyandık bu operasyon. galiba o tür dizilerdeki o tür karanlık adamlar birşeyler planlıyor. biz de o plandaki halkız işte.
Haberleri sadece tvden alan kesim icin ki kendileri got killarinin basini cekmektedir herhangi bir seyi degistirmeyecek operasyondur. olan yine bize olacak.
(bkz: vay anasını sayın seyirciler)
Yurtdışından yazıyorum. Ortalama bir Avrupa ülkesinde ancak 5-10 senede toplanabilecek gündem trafiğinin, enteresan ülkemizde sadece 1 günde olabildiğinin yeni bir örneği. Dün gece yattım, bugün gün boyu internete girme fırsatım olmadı, akşam bir baktım ortalık karışmış. Bu skandalın mesajı Hakan Şükür'ün de istifasıyla görüleceği gibi net olarak "bak başbakan partin ve yandaşların bir sürü pislik içindesiniz, kalkıyorsun dershaneler ıvır zıvır gündemlerle aklınca kazan kaldırıyorsun al sana gerçek problem, gerçek gündem"dir. Daha yakın bir zamanda Abdüllatif Şener bunlar için yaklaşık ifadelerle "ihale peşkeşleri olmasa bunlar 1m. asfalt dökemez, Allah'ıma şükürler olsun o haramlar ortamı içinde yaşamaktan kurtuldum" dememiş miydi?.
Günün iletisi Erol Köse'den geldi..."Kizli erkekli out, Babalı oğullu in (Analı kızlı coming soon!)"