bugün

16 yaşındaki ergenlerin zoruna giden olay.
(bkz: ergen siniri)
Yazdıklarından da anlaşılacağı gibi sinirli bir ergen arkadaşımızın sitemi.
ergenin hasıdır.

düştüğümüz hallere bak mk. kimlerle yatıp kalkıyoruz pardon yazıyoruz.
sözlükdeki yaş ortalamasını gösteren beyan.
--spoiler--
ergen adam mıdır?
--spoiler--
yaşa başa bakmaz dedirten fakat gerçekte 16 yaşındakilerin ergen oldukları gerçeğini değiştirmeyen fiildir.
Burada ergenlik ,Görünüşü 35 yaşında olan bir çocuğun, araba kullanmakla,sigara, içki içmekle adam olabileceğini sanmasıdır.

(bkz: zeka)
sana ergen denilince atar gider yapmadığın zaman adam olucaksın delikanlı.
--spoiler--
en iyi arabayı sürüyorum , gece geç saatlerde içkimi içip keyfime bakiyorum, en pahalı sigarayı içiyorum
--spoiler--
iyi bok yapıyosun oturup ders çalışmak ya da beyninin kıvrımlarını geliştirmek yerine bunları yapınca adam olucağını sanıyosan bizimle değilsin kardeş.
Beni güldürmüş olan beyan. 16 yaş ergenliğin ilk aşaması sayılır 22 ye kadar devam eder kişiye göre değişir. 16 yaş adam değil çocuk kategorisine dahil edilir. Yeni nesil çok hızlı azizim.
Edit ; 16 yaşında en iyi arabayı nası sürüyon sen olum ya.
saçmalıktır. daha onun pipisi çıkmamıştır ne ergeni lan.
O içkiyi sigarayı falan zaten bu yüzden içiyorsunuz mk kekoları.
Ben büyüdüm havası katmak amaç.
He abisi çok büyüdün he le le.
50 yaşındaki adamların bile ergen gibi hareketler yaptığını gördüğümüzden, çok da yadırganmayacak bir durumdur.
haklı isyan.

16 yaşında ergen değil olsa olsa çocuk olur.
(bkz: don t feed the troll)
troll başlığı olduğu için çok önemsenmemesi gereken konudur.
3 yıldır 16 yaşında olan şahıs beyanı.

Cedric misin, nesin? Bir ara 17 yaşındaydın. Şimdi 16 oldu.
Aaaa koskoca kazık kadar adamı adam yerine koymuyorlar lan, bu ne lahana turşusu,
afedersiniz siz kendinizi ne sanıyorsunuz lan acabaa???
Denmesi gereken haykırış...!!!

( Ergene alttan destek. )
çok da yanlış olmayan önermedir.

16 yaşındaki bu delikanlı, tabi ki ona ergen denildiğinde kızacak, tabi ki araba kullanmayı, alkol, sigara vb. kötü alışkanlıkları adam olmak sanacak. 16 yaşında lan çünkü. aile eğitimi yeterince iyi değilse, şımartılmışsa, sahip olduğu lüksleri de ön plana koyacak tabi ki. 16 yaşında çünkü.

yapılması gereken şey; bazı bireyler için çok zorlu geçebilecek bu dönemde, o kişiye bir birey olduğunu hissettirerek içinde bulunduğu dönemin sorunlarını nasıl aşacağını öğretmektir. bu delikanlı böylece pek tabi mütevazi, düşünceli bir insan olabilir.

ergen denilmesinden hoşlanmıyorsa demeyiverin amk.
atarlı ergen.
16 yaşındakilerin de yazar olabileceğini göstermiş yavşaklık. yazar olmuş bir de atar yapıyor...

şakaysa hiç komik değil. gerçekse de komik değil.
8 yaşındaki adamı ağlatmak ile birebirdir.
doğru yavşaklıktır. 16 yaşında ergen olunur.
bi şeyleri yapabilme olanağına erişmek veya bazı şeylere sahip olmak, ergen olmadığın anlamına gelmez. resmen ben zenginim lan nasıl ergen olurum'a getirmişsin. daha olgunlaşamadığın yazdıklarından belli. ne zamanki sana ergen dediklerinde kafaya takmayıp, ergen gözükmemek için girişimlerde bulunmazsan, o zaman ergen değilsin demektir. zaten hayatın o döneminde ergenlik gibi bir durum aklına bile gelmeyecek çünkü uğraşmakta olduğun bi ton şey olacak. hayatında, araban ve sahip olduklarınla sana başarılar, dilerim bu sahip oldukların kadar, yeni fikirlere ve bakış açısına sahip olursun.
gece kulübünün önünde "abi valla birine bakıp çıkacam." diyen ergenlerin zoruna giden durum.

16 yaşındaymış bilmem ne amk sen bıyık dediğin tüylerle neyin kafasındasın. at kafası.
17 yaşındakileri ergen görüp 16 yaşındakileri ergen görmeyen yazarın açtığı başlık.

http://www.uludagsozluk.com/e/27066800/