bugün

Haberi bile yoktu belkide darbeden.Yazık ya.Söylenecek söz yok.
o askerin kanına giren, oradaki diğerlerine kemer ile vuranların tamamı şeytandır, pisliktir.

sakallarına ve cüppelerine sıçtığımın çakalları. kör testereler ile boğazlarınız kesile.
olmayan askerdir. darbeci şerefsizlerin bir yalanından ibarettir.

olayın videosu burada:

https://twitter.com/UlviY...status/754266911718772739
yoktur.

https://twitter.com/UlviY...status/754266911718772739
Askerin kafası kesilmemiş.Büyük ihtimal uzun namlulu ağır silahla kafasından vurulmuş. Nasıl ve ne için olursa olsun herşeyden habersiz erlere şiddet kullanan en az darbeciler kadar şerefsizdir adidir.
Yalnız bu kafa kesme propagandası milleti galeyana getirmek için özellikle yapılıyor galiba. Sosyal medyada sazan çok nasılsa.
kendini kaybetmiş, sözüm ona demokrasiyi savunmak için sokağa dökülen kişilerden biri tarafından katledilmiştir. neyin hıncını kimden çıkartıyorsun? üstünden emir alan askerleri linç etmek, onlara taş atmak, kemerle vurmak, boğazını kesmek hangi vicdana sığar? dün akşam reisin emriyle askeri linç etmek için sokağa dökülenler pkklı şerefsizleri linç etmek için sokağa dökülse, pkk terörü diye bir sorunumuz kalmazdı.
işte vatan hainlerine fırsat doğdu.
Alayınızın Allah belasını versin.
Yazık ya meğersem barbarlarla dip dibe yaşıyor. Aynı havayı soluyormuşuz. Yakında bu kesilen kafa bizim de olabilir. Sonumuz hayır olsun..
bu gerçekse türkiyeninde bunu savunan insanlarında topunu sikeyim, siktiğimin ülkesinden defolup gideyim ne hali varsa görsün orospu çocukları.
vatani görevini yerine getirmek için komutanının verdiği emri yerine getirirken köprüde önlem aldığı sırada bir kaç vatan haini tarafından kıstırılarak kafası kesilen askerdir. şehittir, makamların en yükseğindedir.
Kendine başkomutan diyor mussun? Baskomutan dediğin bir askerin kafasi kesildiginde vatan hainidir diyen değil. Bir ilceyi (menemeni) yerle bir edendir!

Menemendekilerin torunlaridir bugün yine askerin kafasını kesen. Ama ne artik o sehri yakacak Mustafa Kemal Atatürk'ünüz var. Ne de siz de o cesaret!
hala nasıl olmamış olaydır diyenler var video fotoğraf herşey net belli inanmanız için cenazesinimi getirelim önünüze ? vatani görevini en üst seviyede tamamlamış 20 yaşındaki mehmetciğimiz. ruhun şad olsun.
şimdi o askerin ailesi ne durumdadır? bir koyun bakayım kendinizi onların yerine. dilerim daha beterini siz yaşarsınız. 1 metre sakal ve dillerde allahuekber naralarıyla darbe engelleyebileceğinizi mi sanıyorsunuz.
olmayan askerdir.

(bkz: boğazı kesilen asker yalanı)
yalan haberdir, asılsızdır.

iftira atmaktan başka bir boka yaramazsınız zaten anca fitne çıkarmak.
Fotoğraftaki olduğu iddia edilen asker.

görsel
Gözü dönmüş, şalvarlı sarıklı demokrasi neferleri tarafından öldürülmüştür.
darbe yaptılar diye askeri tutuklayan polis, neden gencecik askerin kafasını kesen orospu çocuklarını tutuklamıyor???
sözlük moderasyonundan ricamdır.
rica ediyorum, yalvarıyorum kaldırın bu başlığı.
40 yaşındayım, ağlıyorum.
rica ediyorum.
ben mehmedimi böyle hatırlamak istemiyorum.
böyle din, böyle ümmet, böyle müslümanlık olmaz olsun.
allah bunu yapanları kahretsin.
ya kahhar,
ya kahhar,
ya kahhar...
Artık kan dökülmesin. Yıldık.
Bu kadar mı ucuz can?
Bu kadar mı kendiniz kaybettiniz?
Dincisiniz inanansınız ya bilmez misiniz verilen canı bir tek allah alır. Ama nerde siz anca aktrol gezin.
Bir cani eylemdir.
Kafa kesme var veya yok..Linç etmek daha mi iyi aq? Hayvan sürüsü hepsi bunlarin
yok öyle bir asker.önünüze bir şey atıyorlar öyle yorumlar var ki oturduğu yerden darbeyi durduracak aklı sıra.fotoğraf 2006 da yaşanmış bir olaya ait.bilip bilmeden konuşmayın.
edit:eksile yavrum eksile.
ne olursa olsun "ben de bu vatanın çocuğuyum" diyen askere yapılan caniliktir. suçlunun cezası böyle canice değil, yargı tarafından verilmeli. bunu yapan da bizim insanımız, askerler de. yarın öbür gün şehit olsa hangi yüzle şehitler ölmez diyebileceksiniz? bu ülkede yaşamaktan korkuyorum artık.
Yalan haber.
Dünyada bi dinciden daha tehlikeli ve acımasız bir yaratık yoktur.