bugün

bjk nin evinde kazanacağı maçtır.
kara kargalarin en az 6 tane fark yiyecegi mac.
ilk maçın deplasmanda olması avantajdır.
fenerbahçe ile eşleştikten sonra bir anda kardeş takım olduğu ortaya çıkan ve beşiktaş taraftarlarınca fenerbahçe'nin rakibi konumundaki yunan takımı paok 'un desteklenmiş olmasından mütevellit iade-i hainlik üzerine paok taraftarının da beşiktaş'ı desteklemesi gereken fitbol maçı.
16 Mart'ta Vodafone Arena.
görsel
Beşiktaş-Olympiakos eşleşmesine deplasman yasağı! http://www.hurriyet.com.t...deplasman-yasagi-40381580
Güvenlik gerekçesi nedeniyle olympiakos taraftarlarının seyirci olarak alınmayacağı maç.
1-1'in rövanşı. dananın kuyruğunun kopacağı maç. allah nasip ederse istanbul'da tribünde olacağım.
Daha şimdiden dünyanın skoru en çok merak edilen karşılaşmasıdır.

Gururlan.
olympiakos un beşiktaşın evinde çeyrek final sevinci yaşayacağı maç. olympiakos 3-1 alır. sonra olympiakos da çeyrek finalde elenir. yani ne gerek var ki şöyle çerez maçlara birtakım gereksiz masraflar koy finale manchester united - lyon olsun bitsin hepsi elenecek zaten.
Beşiktaş'ımızın 2016-2017 UEFA Avrupa Ligi'nde çeyrek finale yükselmesine vesile olacak maç. Umarım bir kazaya kurban gitmeyiz. Gönlümden geçen kadro ise; Fabri-GG,Mitrovic,Tosic,Adriano-Atiba,Oğuzhan,Talisca-Quaresma,Aboubakar,Babel.

edit: Tolgay sanırım cezalıydı.
beşiktaş'ın 2-1 kazanacağı maçtır.

görsel (kartal yapayım derken karga yaptım galiba... puhhahhahhahhah)

edit: kimse de demiyor ki bu kartalın niye ayakları yok. vall unutmuşum. şimdi de üşendim çizemicem... ayakları altına kıvırmış uçuyor olarak düşünün...
beşiktaşımız'ın, içimizdeki yunanlara inat, gerekeni yapacağı ve çeyrek finale adını yazdıracağı maç.

başlama saati : 21:00
naklen yayın : trt1
hakem: michael oliver (ingiltere)
umarım olympiakos'un koyup geçeceği maç. ama bu tinerciler ballı. turu geçer, üstüne de kolay kura çekerler.
Turnuvanın en leş takımını da eleyemezlerse daha da gitmesin bu müptezeller Avrupa'ya.
bu sene en ciddi rakipleri napoliye bile biz kimleri devirmedik yahuu diye böbürlenen çakma tinercilere olympiakos un vadafone arena da sessizlik içinde çatır çatır gollerini atıp çeyrek finale çıkacağı maç. hangi spiker sunacaksa o da kendini hazır etsin ilk 5-10 dakika atmosfer tribün tıklım tıklık beşiktaş beşiktaş inliyor stadyum 16. dakika da rakip gelip golü atıyor sus pus oluyor olmasın kendinden bir şeyler katsın biliyorduk bu dakikalar da gol yiyeceğimizi umarım sekiz yemeyiz falan desin. öyle klasik olmadı malesef 1-0 ama maç 90 dakika demesin boşa.
beşiktaş'ın 2-0 alacağı maçtır.
at fava bekle.

edit: 1. gooooooolllll
edit: 2.goooooooolllll
edit: amk neye sevinsek elimizde kalıyor .
edit:3. gooooooooolllll
beşiktaş 10 kişi !
Edit: 4.gooooolllllll tosun paşa koydu.
Beşiktaş'ın olimpiyakos u eleyip çeyrek finale kalacağı karşılaşma.

1/8 finalde rakibi büyük ihtimal ajax olacaktır.
Beşiktaş'ın olympiakos'u tokatlayacağı maç.
Tahminimce 2-1 beşiktaş'ın alıp tur atlayacağı maç. 1-0 öne geçer beşiktaş ardından olympiakos eşitliği sağlar bundan sonra tüm riskleri alacak bjk golü bulur ve turu geçer.
2-1 veya 3-1 bitmesini beklediğim maçtır. golü de 2 farkı yakaladıktan sonra yeriz sanki beşiktaş kanserine binaen.

fenerbahçeli olarak beşiktaştan en az yarı final bekliyorum umarım olacak..
Vodafone arena Hazır !
Peki ya sen hazırmısın olympiacos ?
görsel
beşiktaşın baştan sona üstün bi oyunla 2-0 veya 3-1 alacagını düsündügüm maç inşallah turu geçen beşiktaş olur adım adım zafere yürüyor beşiktaşım...
Kuzey üst tribünde antipati' nin tam ortasında delirerek takımımı destekleyeceğim maç. Bu maçt amacım maçı izlemek değil adam gibi taraftar olup takımı sırtlamaya çalışmak. Maça gelirsek rahat bi maç olur diye düşünüyorum çok baskılı oynamayız ama kontrollü oynarız. 2-3 sallar turu geçeriz şova gerek yok.
Hakemin zayıf rakibine acımayacağı maç.
ilk maça göre yorum yaparsak yüzde 95 turu geçeriz. Ama Türk takımlarının en büyük özelliği taraftarını kanser etmesi. Bazen tereyağından kıl bile cekemez oluyoruz. Umarım erken gol bulup rahat rahat tur atlarız.