bugün

Maç öncesinde dediğim gibi şarkılarla türkülerle gitmiştik öyle dönüyoruz. herkes kocasını bilecek sözünü bir kez daha hatırlatan maç olmuştur.
Uzun süre sonra bi maç izliyim dedim. Bi baktım birinin götü yere değsin faul+kart bu nedir beyler. Ahhh ah eskiden daha hardcoredu bu futbol denen meret.
bak bak maç sonu gangam sytle çalıyo stadda. yani diyo ki şair "kuyt nerdesin siktiğim evladı hani dans edicektin?" .
galatasaray'in alenen bacak omuza yapip cikarmadan 2 posta gittigi karsilasmadir.
aslanlar gibi galip geldiğimiz maçtır. helal olsun..
çok entry sildiren maç olmuştur. hani sikip sokuyodunuz angry birds'ler?
bu aykuta adam madam diyorlar amk ne biçim adam lan bu, yarrak gibi dikilmiş öylece maç sonunda terim gidip elini sıkmasa geleceği yok herifin, çok ayıp lan, çok beyefendi görünmeye çalışma bundan sonra ne mal olduğunu gördü tüm türkiye aykut, sana burdan son sözüm''defol git o takımın başından''.
galatasaray' ın oyunuyla değil taraftar desteği ve mücadele gücüyle kazandığı maçtır.

bu arada bazı fenerli arkadaşlar yok halis galatasaray formasını giymeyi unutmuş gibi salakça yorumlar yapıyorlar ulan bi kerede kabul edin lan yenilginizi. *

rıdvan dilmen: " fenerbahçe maça oyun olarak ortak olmadı"
galatasarayimizin 2-1 lik galibiyeti ile sonuclanmistir.
"i could" adli teknik direktorun "i could not" oldugu karsilasmadir.
fenerbahçenin beni iddaa da yatırdığı maç olmuştur. *
(bkz: totem)
(bkz: galatasaraylıyım)
iZLENiLEN ENKOTU MAC OLMUŞTUR. BU NE AMK. BESIKTASIN MACLARINI IZLEDIKTEN SONRA BU MACMI.
tam bir alex de souza maçıydı. meyreleş kötü futbolunu kırmızı kartla süsledi. alex de souza diyorum başka da bir şey demiyorum.
cimbombom'un kazandığı maç.

fener'i yenince kupa almayınca tadı çıkmıyor yahu ehuhehe
galatasarayimizin resmen tecavuze yeltendigi karsilasma olmustur. insan dedigin baska bir insana bunu yapmamali. fenevli arkadaslar icin cok uzuldum.
bazılarının sevinçten silah atmasıyla sevincimin kaçtığı maçtır. ne güzel seviniyordum evimde vurdu kırdıdan uzak. oturduğu yerden ölüm korkusu yaşatıyor hıyar.

galatasaraya tebrikler...
bekir irtegün'ün gol krallığında bende varım. dediği maçtır.
Maçın kırılma anı; Alex'in olmaması.
http://www.youtube.com/watch?v=KeZoC-Y0KRc
çok da büyütülmemesi gereken maç. nihayetinde ligin 3. takımını lider takım kendi evinde 2-1 yenmiştir. olay bundan ibaret. ama yine de insanın şunu diyesi geliyor;
koyduk mu!!!
galatasary'ın pozisyon bulamadan halis özkahya yardımıyla kazandığı maç olmştur.
not: hadi eksiciler. *
iki takımında boktan oynadığı, fakat Galatasaray'ın biraz daha iyi oynamasıyla 2-1 kazandığı 16. hafta mücadelesidir.
fenerlilerin klasik olarak yine aykut a sardıkları maç.

Bir kere de kötü oynadık haketmedik falan fistan deyin.
Fenerbahçe - Galatasaray derbisi dünyanın en önemli derbilerinden biridir. iki takımının aralarında yaptığı müsabakalarda 371 maçta en çok kazanan taraf 141 galibiyetle Fenerbahçe'dir. 16.12.2012 tarihli son maçı Galatasaray 2-1 kazanmıştır. Goller ; GS : Bekir(k. k) , Selçuk inan - FB : Hasan Ali'den gelmiştir.
bekir in gerçek galatasaraylı olduğu karşılaşma.
güncel Önemli Başlıklar