bugün

15 Temmuz gecesi TEM Daire Başkanı'nın gözlerini kapatıp, ellerini arkadan bağlayarak başından vurdular. Unutursak, Unutturursak Kanımız Kurusun!

görsel
http://www.sozcu.com.tr/2...n-yasama-tutundu-1697441/

Allahtan TEM daire başkanı atlatmış. 5 ameliyattan sonra durumu gayet iyileşmiş.
Komplo ve tiyatro iftirasını atanlar gölbaşı özel harekatta yanarak şehit olan 52 polisi görmezden mi geliyorlar?

görsel

görsel

Gezi'yi oyuncular organize eder devrim olur, 15 temmuz'da halk sokağa dökülür tiyatro olur. Yersen.
Senaryo diyenlerin kendilerininde senaryo olduğuna inanmadığı darbedir.
Senaryoyu sosyal medya trolleri diyor. Amaç darbeyi itibarsızlaştırmak. Piyonlar.
olayın kapatılması için kurulan darbe komisyonunun raporuna bakınca kontrollü darbenin nasıl daha önce yazılmış bir senaryoya uygun şekilde işlediğini objektif gözle bakabilen her yurdum insanı görebilir.
koskoca darbe komisyonunun 2 ayda hazırlayıp kamuoyuna sundugu rapor boşluktan başka birsey değil. mit başkanı sorgulanmıyor,tsk başkanı nezaketen cevaplar veriyor,adil öksüz tutuklanıyor serbest bırakılıyor,cb 3 farklı röportajda darbeyi öğrendiğini 3 farklı saatle açıklıyor,bir kanalda eniştemden,bir kanalda fidanda bir kanalda tsk'da öğrendim diyor,bütün açıklamalar çelişkili ve siz gelip bu olaya inanmamızı bekliyorsunuz.
en çok da bi adamın talimatıyla sokaklara çıkıp katledilen 249 saf masuma üzülüyorum.
tayyip f16´ların havada cirit attığı istanbul atatürk havaalanına sağ olarak ineceğini bilip uçağı oraya indirmişse, arkasında o var demektir, darbesi.

çünkü hiçbi aklı başında mahluk, kendisine karşı darbe girişimi yapılmış olsa, havada da f16´ların uçtuğu bilgisi kendisine gelse- bana bile geldiğine göre ona da gelmiştir- etrafında şu kadar şu kadar yaveri, yardımcısı, danışmanı varken tutup da uçağı -ki araba, ya da otobüs gibi diildir uçak, uçakta bariz hedefsin- istanbul´a yöneltmez, hangi sinyalini değiştirirsen değiştir, f16 seni bulur, ve tek bi füzeyle işini bitirir.sen onun kadar manevrra yapamazsın, süratli uçamazsın vb...

ben tayyib aganın danışmanı olsam, istanbul´a uçağı indirmesine var gücümle karşı çıkarım,ölüme gitmek demek olur o.

ben o uçağa binmişsem, ancak uçağın vurulmayacağını yüzde yüz garantili biliyorum da binmişimdir, demektir. yoksa tayyip ölecekse ölür de, ben niye öliim amk...

eğer bütün tayyipçiler sürü sepet o uçağa binmişlerse, ve o uçak o anda "f16 cenneti" olan istanbul´a inmişse, ve vurulmamışsa, o darbe tiyatro darbesi demektir, hemşerim.

o olay, darbe kendisine karşı yapılmamış demektir kardeşim.

ve ben f16 pilotu olsam,ve tayyibe karsi darbe yapsam, tayyibin marmaris´te olduğu bilgisine binaen -istanbul´dan f16 8 dakkada marmaris´e iner- oralara gider istanbul´u geç uçak daha ege üzerindeyken, onu bulur, vururum- tarihe geçerim amk, heykelimi dikerler hava harp okulunun önüne...

bunların hiçbirisi olmamışsa- o darbe bal gibi tiyatrodur hemşerim.
balın ben darbe bir tiyatro demiyorum ama olma olasılığı var ve bu olasılık mantıklı düşününce hiç de göz ardı edilebilecek bir oranda değil. çok fazla can kaybı yaşandı haklısınız ama bir darbe için çok faxla açık noktası var sakın beni birirlerinin ölmesi ile mutlu olan birisi sanmayın ama dikkatlice bakıldığında naylon darbe olma olasılığını insana bağıra bağıra söyleyen noktalar var.
Tiyatro değil ilkokul müsameresidir. Tiyatro yetenek ister. Meclisin bile bombalandığı yalanı ortaya çıkmışken aktrollerin kanıt gösterin isteklerine cevap niteliğindedir
http://www.youtube.com/watch?v=VHr3MdZn8G8&t=7s
iki yobazın rant kavgası yüzünden bir sürü insan öldü. Hala demokrasi nöbeti tutanlar var ha. Sizin ben ebenize kalkışayım.
Kahraman Kürt halkının karşı çıkmasıyla bastırılmıştır yoksa bu turcolar bir tankı 1 km öteden görse ayakları beyaz Totolarına değercesine arazi olurlar ama bildiğiniz gibi Kürt halkı bu konuda oldukça tecrübelidir, asker, zırhlı araç, f 16 takmaz, bunlar Kürt halkını durduramaz.
Paralel yapının sonu, devlet Bahçeli'nin teslimiyeti ve rejimin değişmesiyle sonuçlanmıştır. Hala aydınlanmamış o kadar fazla konu var ki... neyse dombıra be kardeşim. Dünya liderimiz.. Rabia. Kılışdar SGK yı batırdı. Yürüyen merdivene ters bindi. Eyy kılışdaroğlu. Böyle yapın kafa bomboş inanın daha mutlu olacaksınız.
Ülkenin kaderinin döndüğü girişimdir. Bir milletin tekrar dirilip demokrasisine devletine bayrağına sahip çıktığı gecedir. Allah bir daha böyle bir şey yaşatmasın. Bu vatan için ölen şehitlerimiz rahat olsunlar onların kanları yerde kalmayacak ve gereken elbet yapılacak. Bugün bir demokrasi zaferidir. Bu zafer tüm halkımıza kutlu olsun. Bankamatiklere koşanların değil meydanlara koşup vatanına sahip çıkanlar sayesinde bu vatanda ne bayrak iner ne ezan susar. Evet.
aziz milletimizin tanklari durdurmasi ve feto orgutunun defedilmesi ile sonuclanan girisim. 2. vaka-i hayriye olayi.

atm'lere kosan korkaklarin yatacak yerleri yok.
Bir sene olmuştur.
buralar değerlenecek.

tüm gece dışarda olduğumdur.
çomar turnüsolü gün. planlanmış darbe.
aynı amerikanın sözünü dinlemeyenlere kimyasal kullandı, bomba attı deyip amına koyması gibi,tayyibin fetö darbe yaptı diyip fetöcüleri ve birtakım günahsızları içeri atmasını kolaylaştıran olayın yıldönümü

*
sevinin ibineler hoplata hoplata sikiyor devlet, haberiniz yok. çocuğuna bakacak paran yok, annen,karın, kızın her an tecavüze uğrayabilir, hak hukuk parası olmayana işlemiyor. 15 temmuzda darbe olmeş tayyip bizi korusun. fetöyü nasıl devirdik amaa be. tankların içine ölmeden girip bütün fetöcü askerleri kırbaçladık =))

*
yiyin efendiler yiyin
doyunca, tıksırınca, çatlayıncaya kadar yiyin
*

--spoiler--

öldüğün gün, nefes alacağımız gün

--spoiler--
Geçen sene bugün 20 saat sonra ilk olayların yaşandığı gündür.
görsel
Duzmeceden ibaret tiyatro oyunu.
hala siyasi ayağı açıklanamayan bir darbe .tuhaf.
Malum kesimin fetö nün altına yattığı gündür.

https://www.google.com.tr...n9zlJP1fPzaNwOjZohvVVIWUA

Çiyanlar siziii...

https://www.google.com.tr...x7dkyiSWD58QMxBBvVsw-xF-A

Erdoğan kiminle düşman olsa ona bir kez vermeyi adet edenlerin hor göstermeye çalıştığı gündür.

Darbe gerçekleşseydi sizi de sykeceklerdi yavrular.
An itibari ile floryada bir provası yapılmakta olan girişim.
Türkiyenin 11 eylül üdür.
abd nin ırak ve afganistanı işgal etmek için tertip ettiği kurgusal saldırı ile benzerdir.
Planlanmış darbedir. Bu koyunlar da dışarı çıkıp sanki Çanakkale zaferini yazmışlar gibi destan destan diyip duruyorlar. Ne destanı ulan sen kimsin. Adam dese ki git babanın ağzına sıç bunlar hiç düşünmez yapar. Göt kılı olunca beyin beklemek de yersiz.

Ha! Kimse ölmeseydi, kimseye birşey olmasaydı ama arkadaş biz önceden 19 Mayıs 'da 30 Ağustos' da öğrencileri izlerdik stadda. Şimdi lafı edilmiyor ama 15 Temmuzu kutlamaya 15 gün önceden başladılar.

Demokrasi diye sokağa çıkan akkoyunlar şimdi adalet diye bağırana yine muhalif. Cahil ve aptalsınız.
kutluyorlar anıyorlar ama bence utanç günü.

devletin tüm kurumları,paraları,ihaleleri yıllarca cemaat- hükümet ortaklığıyla birbirlerine peşkeş çekildi. kendilerinden olmayan herkes ötelendi. en beceriksiz en mal insanlar en üst mevkilere geldi. gün geldi çıkarlar çatıştı ve olan oldu.

muhterem dedikleri fetö oldu.

darbe dedikleri şey yüzünden 248 kişi hayatını kaybetti. şehit edilen erlerin adı bile anılmıyor. darbe dedikleri şeye katılan tsk personeli binde bir bile değilken tüm tsk zan altında bırakıldı, aşağılandı. emniyet kısmında çok daha fazla katılım olmuşken doğru dürüst adı bile geçmedi.

amaç tsk'yı itibarsızlaştırmaktı, yaptılar.

amaç fetö'yü yenip tüm parsayı toplamaktı, topladılar.

amaç seçim kazanmaktı, kazandılar.

amaç insanları ayrıştırmak, bölmekti, hallettiler.

olan yine halka oldu. ama hak var. allah var. hesap günü var.