bugün

saat 19.00 da başlayacak turkcell süper lig 21.hafta maçıdır.

not: tam da sevgililer gününe gelen maçtır.
maç sonrası galip gelenin hollanda turu kazanacağı maç. aynı günde oynanacak bir diğer maç için ; (bkz: 14 şubat 2010 bursaspor ankaragücü maçı)
stadta sevgililer günü hayal ürünüdür tek gerçek fenerbahçe tribünüdür diyeceğimiz maç.
*ziraat türkiye kupası fenerbahçe-manisaspor yarı final eşleşmesinin mini bir provası olacaktır.
14 şubat 2010 fb ülker-efes pilsen maçına gideceklerin izleyemeyecegi karşılaşma.
aynı gün fenerbahçe-efes maçının olduğu maçtır. efesi bu sefer ezmemiz lazım. abdi ipekçi tıklım tıklım olsun fenerbahçeli dostlarım unutma sensiz bir kişi eksiğiz...
aşkla oynanacak olan maçtır. fener aşkına sahip olan erkeklerin hislerini tavan yaptıracak olan maçtır.
mustafa kamil abitoğlu ve saz ekibinin yöneteceği maçtır. *
ilk on birler şu şekildedir:
manisaspor: ilker, ferhat, hüseyin, burak, eren, güven, mehmet güven, yiğit, kemal, simpson, isaac.
fenerbahçe:volkan, gökhan, deniz, bilica, santos, mehmet topuz, cristian, emre, özer, alex, semih.
başlamasına az bir süre kala avcılarının başlığa toplanması gereken müsabaka, hadi gençler el ele.
manisaspor'un başında karşıyaka'dan tanıyacağımız reha kapsal vardır . ortalamanın üstü bir hocadır reha hoca . korkak oynatmazsa takımı ki tarzı değildir fenerbahçe kazanmak için çok uğraşmak zorunda kalabilir .
baroni taktı, şimdi maç 0-1.
cristian'ın başlattığı atakta topu çok akıllıca yere göndermesi ve iyi yer tutması sonucunda düzgün bir vuruşla fenerbahçemizi öne geçirdiği karşılaşmadır.
fenerbahçe nin uzun bir aradan sonra ayağa etkili paslarla oyunu domine ettiğini görmekteyiz allah bozmasın, maç 4-5 olursa kimse şaşırmasın.
manisaspor da mehmet nas, kemal in yerine oyuna girmiş bulunmakta dakika 25.
fenerbahçe önde çok iyi basmaktadır ama ilk sektirilecek topta rakip forvetlerin volkan la yüzyüze kalmaları mümkün. bir de unutmadan deniz barış çalım atmıştır.
an tibariyle 1-1 olmuş maçtır.

edit: neden eksiliyorsun ? bu entry yazıldığında skor 1-1 olmuştu.
manisaspor kaleye ilk gelişinde golü bulmuştur.

not : simmpson denen über topçu az kaldı ikinci gelişte ikiyi atıyordu.
yazılıp silinen entryler bana son sivasspor-fenerbahçe maçını hatırlatmakta olup, tek kale oynayan taraf fenerbahçe'dir.
manisaspor'un volkan'ın seyrettiği pozisyonda isaac promise'in kafasıyla skoru eşitlediği ve golde 1 dakika sonra simpson'ın volkan'ın hatalı çıkışıyla gole * yaklaştığı maç olmuştur.
manisaspor'un ruh gibi gezindiği maç. nasıl bir takım çözemedim. takım değil daha doğrusu. alt lige düşmeye aday olan takımlardan en büyük aday manisaspor'dur sanırım.

diyecektim ki manisa gol attı. *
ama hala geçerli sözlerim. turkcell süper lig'in kalitesini düşürüyor bu takım. diyarbakırspor'da düşmeye aday ama top oynuyor adamlar. mücadele ediyorlar en azından.
ilk yarıda oynanan futbolunun hakkı olarak fenerbahçe'nin tertemiz 3 tane atıp soyunma odasına gitmesi gerekirken az daha 2-1 mağlup vaziyete düşeceği maç. bu futbol devam eder ve semih kafasını biraz daha kaldırarak top oynamaya karar verirse ikinci yarıda fenerbahçe çok rahat bir galibiyet alabilir; yok bunlar da olmazsa alex 'yeter lan' şeklindeki 5 saniyelik bir performansla maçı alacaktır, rahat olunuz.
(bkz: futbolun adaleti yoktur)
manisaspor'un futbol adına hiçbir şey yapmadığı bir ilk yarı sonucunda gene iyi bir şekilde 1-1'lik skorla devre arasına götürdüğü maç. devre arasında stadda çalan, bir zamanların pek meşhur tekno şarkısının ismini bana ulaştırana da 25 artı oy vaadediyorum.
dijitürksüzlerin de izlemek istediği* ikinci yarısının heyeccanlı geçeceği açık olan maç, hakeden kazansın.