bugün

birisi babamın diğeri tuttuğum takımın maçı. evde kıyamet kopabilir. geçen sene pandemiden sonraki futbolu oynarsak trabzonu yeneriz üstelik maçta seyircisiz sanırım. sergen hocaya güvenimiz sonsuz bu yıl ilk 2 de oluruz umarım.
beşiktaş forvet transfer etmezse 1-1 sonuçlanmasını beklediğim maçtır.

not: sörloth 50 milyon euro len aqspor.
her zaman ki gibi güzel olacak maç.

trabzon 1-2 adım önde görünüyor. Beşiktaşımın eksikleri çok.

ne olursa olsun harika bir maç bekliyorum. ts bjk maçları hep güzel olmuştur.
Stoper problemine rağmen trabzonsporun galip geleceği maç olacaktır.
Maç sonucu 3-2 ve ya 2-1 olarak tahmin etmekteyim.
derbiye bak be. derbi gibi derbi. öyle ki maç gününde sadece 1 gün önce, başlığında sadece 1 entry var, bu da ikinci. hahah. neyse, tahmin yapmam gerekirse, trabzon kazanır diyorum.
Biri şuna maçın yarın olduğunu soylesin.

Bir maç.
"Dörbö göbö dörbö. 4 öntr vör."

Lan olm daha dakka bir gol bir hak yiyerek başladınız. Bari sağa sola pislik sıçratma. Şikebahçe lütfen.
kartal hamsiyi yutar.
Koyar geçeriz.
trabzonspor'un net skorla kazanacağı maç.
Şörlotun tv başında izleyeceği maç.
Trabzon un beşiktaş ı sürklase edeceği maç.
Beşiktaş in bu futbolla yenileceği maç olacak.
iki kenar mahalle takımının şopar maçı.
Beşiktaş’ın rahat kazanacağı maç olacaktır.

Bu üstteki bazı şahıslara aksi cevaptır.

Beşiktaşımın en az bir puan alacağı maç olacaktır.
beşiktaş eğer yenilirse sergen’in ipinin çekileceği maç. şaka şaka saplayın şu amk lazlarına ya. yüzyılın transfer hamlesi şörlot norveç’te am üstünde göt sikiyor kulüp başkanının telefonuna cevap vermiyormuş daha puhahahahahaha.
görsel
Daha ilk haftadan ligin orta sıralarını ilgilendiren maç olmuş. Kibirinize sokayim sizin ben!!!
Tanım; büyük ihtimalle dayak yiyeceğimiz maç (bjk)
görsel
görsel
Tyler bold köşeye yazdı. 1-0. Evet.
beşiktaş'ın forveti larin vay arkadaş... welington ile sklama mı ne sikim var bi de. böyle bir çöp kadro yapmak da büyük başarı yani.

o değil de çok değil 20 -25 tsene önce bjk ve ts sahaya çıksaydı şu yıldızları görürdük: ünal, şota, ogün, arçil,sergen, şifo mehmet, orhan, çizyo,madida, tayfur havutçu, feyyaz uçar, metin tekin.tolunay kafkas.

şimdi campi, hüseyin, ersin ,serkan, kamil ahmet bu ne lan...

her şey boktan oldu her şey...
Penaltıyı kabullendik bir nebze ama kart göstermek neyin nesi, bu pozisyonda penaltı olmuşken, ortada sert müdahale yokken hem penaltı hem kırmızı kartı anlayan varsa bilgilendirsin lütfen.
aaaa ne demek kartal hamsiye kaymış, çok ayıp.
Buyuk takimsan 1 sene daha top oynayacak Sosa’yi kaciramazsin. Yonetimin bile Trabzon’da yasamiyor, Anadolu’nun vitrinisin sadece fazlasi degil. Bu da Trabzonlu cok siyasetci ve Futbol icinde cok Trabzon cikisli yonetici olmasi sebebi ile...
Trabzon bu sene küme düşer.