bugün

leyla zana nın diyarbakır daki seçim turunda dile getirdiği ve benimde seçimlerden hemen sonra hayata geçmesini dilediğim gelişme.öcalan ın bu savaşta bir suçu olduğuna inanmıyorum.tek suçlu sistem.bu anti-demokratik sistem olmasaydı öcalan da bu yola başvurmazdı.pkk bir sonuçtur neden değil.

http://www.radikal.com.tr...06.2011&CategoryID=78
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
Pkk talepleri şu noktaya gelirse korkunç olacaktır:
apoya ev hapsi verilmeden ya da serbest bırakılmadan kürt sorunu çözülemez.Bu noktadan sonra ne yapılacaktır sorusuna sokaklarda kan banyosu yapılacaktır, bu da şerefsizlerin işine gelecektir.
sözlükteki teöristleri ortaya çıkaran önerme.
--spoiler--
öcalan ın bu savaşta bir suçu olduğuna inanmıyorum.tek suçlu sistem.
--spoiler--

(bkz: ağza alınmayacak küfürler)
o derece küfür ettim içimden sana, bu cümlen için.
sanki şimdi tutuklumuki? adada özel villasında yanında iki arkadaşı, özel doktoru özel aşçı ve yemekler kişiye özel, avukatlar ve eş başkanlar sürekli ziyaretinde ve devlete ve yandaşlarına talimatlar yağdırmakta. kendisi bile daha fazla serbest kalmayı istemez.
(bkz: dont feed the kürt)
suçlu olan sistemse o sistemin peşinden giden de suçludur. ben yapmam kimi bulursanız ona yaptırın diyebilirdi ve o zamanlar kendisinde var olan haysiyet ve şerefiyle ölebilirdi de. ama şu an serbest kalması suçsuz olduğu anlamına gelmez. o hala bebek katilidir, 30000 kişinin katilidir. şu an ya da 12 hazirandan sonra serbest kalması mümkün değil, zaten serbest kaldığı dakka gidip biri öldürse resmen iç savaş çıkar. bu ülkede pkk sempatizanlığı yapanlar azımsanamayacak derecede fazla çünkü. tabi amerika abimiz ne derse o bi de işin o yönü var. ama önümüzdeki 10 yıl daha serbest kalması pek mümkün değildir. o 10 yılda da artık eceliyle mi ölür yoksa öldürülür mü belli de olmaz. ama ölüsü denize atılırsa memleket için hayırlısı olur. diyarbakıra gömsen mabed olur, başka bir yere gömsen talan olur.
45 saniyeliğine kahraman olursunuz.
çıkar süslü bir karı, hüzünlü sesle anlatır.
hekim bulut, karakol baskınında şehit düştü.
45 saniye.
sonra da magazin haberleri.
bu vatan uğruna hayatlarını verenler olduğu sürece bu oyunu biz bozacağız. (bkz: şehitler ölmez)

edit: eksile istedğin kadar (bkz: iğrençsiniz ibneler)
Bu haber doğru ise AKP hükümeti dinden, imandan, vatandan bahsetmesi ikiyüzlülük olacaktır.
not:bakalım şehit ailelerine ne cevap verecekler. AKP bu kadar büyük vebali nasıl taşır bilinmez. asılacak adamı yan gelip yatırıyorlar. usa 'nın sddama ve bin alidne yaptığını yap,meydanda asın şu iti.
türkiyedeki adalet sisteminin tamamen bok gibi oldugunu gösterecek olaydır.2 baklava çaldığı için 1 yıl hapis yatılan bir ülkede öcalanın serbest kalması değil acı çektirilerek öldürülmesi gerekir.