bugün

Özgecan,serap içinde aynı duyarlılığı bekleriz. Lan ama onlar siyasi değil dimi? Olmayan vicdanınızı..
Dev-genç beni çağırmıyor. Ülke de her yerde yeterince acı,ölüm varken kimse bana dev-gencin sırf insanlık adına birşey yaptığını anlatmasın. He illa dersen ' ölüm olmadan,molotof olmadan ben siyaset yapacak kadar adam da insan da değilim.' saygı duyar çağrınıza uyan gariplerin molotof atmasına söve söve 'demokratik' hakkınızı kullanışınızı Televizyondan izlerim. (bkz: bu devran böyle dönmez) Olm biliyoruz lan. Bi avuç lavuk karı kız tavlamak için hümanist takılan kişilersiniz. işiniz gücünüz siyaset,nemalanmak.
Şerefli olan herkesin katılım göstereceği boykottur.

Edit: zoruna giden orospu çocuklarına inat bu entry burada kalacak.
Ekmek kokan devrimdir fırıncılarda katılsın.
Kırmızı ışıkta mı?
Bir çağrı. Dayak yeyince, ağlamak yok ama.
öncelikle;

(bkz: adamın götünden kan alırlar)

ortalık sanırsam yine derslerinden kaçan liseli ergenlerle dolacaktır.
bütün hafta planladıkları grafiti boyasıyla ortalıkta mal gibi belirecekler bir anda.
sonrası malum işte; başlarındaki mal onları istediği yere sürükleyecek.

"hayatı durduruyoruz" illüzyonuna kanmayın.
en fazla yapacakları şunlardır:

- banka kepenklerine zeka özürlü sloganlar yazmak.
- kadıköy boğada toplanmak.
- taksim'de toplanmak.
- twitter'ı ve facebook'u kısa süreliğine kapatmak.

başka?
yani neyin peşindesiniz amına koyim?

sırf berkin elvan olduğu için de tepki göstermiyorum kimin için yaparsan tepki gösteririm.
niye biz terorist miyiz? seklinde cevaplanmasi gereken kampanya.

hadi canim baska kapiya. berkin dedigin elinde molotof degil kalem tutmasi gereken bir cocuktu. siktirin gidin simdi.
niye teröristlik yaptığı için mi?
çocuk olabilir, doğruyu yanlısı ayıramıyor olabilir ama bir kahraman gibi anılmayı haketmiyor.
Yeni bir eyleme davetiyedir. Hayatı durdurmak; Bankaların camlarını indirmek, esnafa zarar vermek, sokakları ateşe vermek, polise molof atmak demektir.
Kirsehirde büyük ihtimalle Cacabey meydanında gerçekleşecek eylemdir. Katılmak isteyenler yesillesin.
ya gidin götünüzü soğuk suya vurun arkadaş görede kimin için sanacak he devletin polisine taş atan biri için durduracaklarmış. o zaman doğudaki teröristler içinde bişeyler yapın ikiside aynı şey.
galiba pek siklenmemiş etkinlik.
Molotofla ekmek almaya giderek desteklediğim eylem.
Mastürbasyona ara vererek destekledğim eylemdir.
zamani bükerek katilacagim eylem.