bugün

1-1 italya kazanır.
italya kazanır diyenler neyin kafasını yaşıyor. defansta sanki sabri, ibrahim üzülmez var. aynen öyle.
https://galeri.uludagsozluk.com/r/iki-bir-991063/
Faşistlerin amkcağız...
bir tane ecnebi sevici, orospu çocuğu her entry'i eksiliyor.
bu entrylere eksi veren işsiz kim vatan haini misin lan. Aynen öyle.
2-1'lik skorla rahat geçeriz italyanları.
tarihimizde italya'yı hiç yenememiş olsak da
görsel
Şimdi hepimiz aynı taraftayız ama gerçekçi olalım.

italyanlar bize yanlar bu gece. Fena rencide edecekler.
Yav milli takım kazansın tabiki en büyük istek budur fakat o kadar şaşalı işler yapıyoruz ki sanki kupayı aldık kutlamalar yapılıyor gibi. işte ezecez, yenecez, gözünün yaşına bakmayacaz tarzı kelimeler diyoruz sonra olan bizim gözyaşına oluyor. Temkinli olmak lazım.
iyi oynayıp yeniliriz gibime geliyor ama gruptan da çıkarız.
milli takımın aşırı gaza gelmesi ama italya'nın maçı kazanmasıyla sonuçlanacak. umarım bu kez haklı çıkmam.
umutluyuz. iyi bir başlangıç yapalım. beraberlik de fena skor değil. rehavet olmazsa yenilmeyiz.
1-1 bitecek olan maç.
Tahminime göre 2-1 mağlup olacağımız maçtır. Diğer maçları kazanıp gruptan çıkabiliriz.
Zikmeseler bari.
Euro 2020 avrupa şampiyonası ilk maçımız. bu şampiyonaya giden milli takımımızdan umutluyum dinamik bir kadromuz var, galibiyet süpriz olmaz.
Spor Kamuoyunun aksine bol gollü bir müsabaka olacaktır en önemlisi milli takımımız ilk italya galibiyeti alarak milli olacaktır.

Açık ve net evet.
Mancini’nin futbolunu pek sevmem ama italyada belki de tarihinin en iyi kadrosu var,ben inanılmaz yükseliyorum bonicci chilleni bıraksalar toloi bastoni var bekleri inanılmaz orta saha ileri hat felaket biraz küçümseniyorlar gibime geliyor bu sene alırlarsa hiç şaşırmam.
italya bize çok ters geliyor şansımız bur türlü tutmuyor şunlara bugün bunu kırarız umarım. aynen öyle.
italya kazanır, hayal görmeyin. Umarım yanılırım.
Malesef italya 2-0 ya da 3-1 alır.
ilk onbir şu şekildedir.

-----------mert..............
---zeki... merih.......çağlar......umut
---allahım.....sen....bize...
----yardım...et....
kelle koltukta izlenecek maçtır italya bu.
italya kalecisi kova hakan uzaktan gol atabilir. Aynen öyle.