bugün

sevgililerin ayrılık sebebi olabilen sms kampanyası. sevgililer, nasılsa 10000 anasını satayım bitmez mantığıyla sık mesajlaşıp birbirlerinden sıkılıp, didişip ayrılabiliyorlar ya.*
aynı kampanya'nı vodafone'^daki versiyonu 'her yöne 10.000 sms'dir. gel gör ki turkcell'li arkadaşlarınız size mesaj attığında onlara kontör girdiğinden, sık mesajlaştığınız kişiler turkcelliyse turkcell'e geçmeniz yararlı olacaktır.
bitirebilene aşk olsun... hangi akla hizmet böyle bir kampanya çıkardılar, anlamakta güçlük çekiyorum. bir ayda 10000 sms (günde 333 sms falan her halde) bitirebilen biri normal insan değildir.

yaşasın(!) tüketim çılgınlığı.
1 ocak itibari ile 39 kontöre çıkan kampanya!
1 nisan itibari ile 7,8 tl olan turkcell kampanyası.
(bkz: yine düzülüyoruz sanırım beyler)
avea faturalı hatlarda yeni uygulamaya konmuş güzellik.

hani bana 1.000 (bin) tane versen yeter de artardı.

9 lira veriyorum ulen, 90 kuruşa 1.000 sms versene.

10.000 (on bin) sms'i götüme mi sokayım?

ek olarak; 10 bin sms'i bitiren bir insanın, insanlığından şüphe ederim zaten.

1 dakika:60 saniye
1 saat: 3600 saniye
1 gün: 86400 saniye
30 gün: 2592000 saniye / 10.000 sms = 260 saniye bölü sms

adam 8 saat uyusa günde; yaklaşık olarak 3 dakikada bir sms'e takabül ediyor. lan her 3 dakikada bir mesaj atan adamdan şüphe ederim. Eğer sevgilisine atıyorsa aklını sikeyim; git görüş oğlum. arkadaşına atıyorsa; sokarım böyle arkadaşlığa...

hangi müşteri kitlesinin talebiyse bu 10.000 sms olayı; bulun bana onu!
turkcellin en saçma kampanyasıdır. hay yapmaz olaydı son bir kaç yıldır ergenlerin elinden düşmez oldu telefon.
tüm ülkeyi zombiye çeviren hadise.

ben de dahil.
bana 1 yıl yetecek sms.
hangi akla hizmet aldıysam halâ 9999 sms'im var.
son 3 günümün kaldığı sms paketi. tek bir kişi sayesinde ilk defa 5000 bin sms harcadım. buna kendimde inanamıyorum.
facebook'taki allah'ını seven 9999999999999 kişi arıyorum aynı mantıkla yapılan uygulama. bu paketi yapan insanları yüzde 99u bunu zaten bitiremiyor. burada ki amaç ''al amk istediğin kadar kullan''dır. facebook'ta ki olayla ne ilgisi var diyenlere gelsin, o malda 9999999999999 kişi bulamayacak. *
Gozumde canlanir koskoca mazi..

O tuslu telefonlardan cikan tus sesleri, anlayamazsin....
Sevgilim yokken insan nasıl 10000 SMS bitirir ya düşünüyordum. Ama sevgili olunca sahidende bitiyormuş.