bugün

geliri olmadığı halde kredi kartı verilmesi anlaşılamamış kişidir.
500 tl limitli öğrencinin bir üst modelidir.
yıllık kart kullanım ücreti ödeyen öğrencinin kredi kartıdır. yıllık ücret alınmayan kartlarda limit 400'ü aşmamaktadır.
dusuk limitli kredi karti kullanan universite ogrencisidir.
bankaların bol kepçeden kredi kartı ve ödeyip ödeyemeyeceğine bakmadan limit arttırımı yaptıklarının göstergesidir. kart verelim de borcunu nasılsa alırız diye mi düşünüyorlar nedir anlamadım.
2800 lira limitli kredi kartı olan öğrenci arkadaşımın olduğunu düüşünürsek çokta abartılmaması gereken öğrenci. hayır o değil de aynı bankaye ben gittim 400 lira olan limiti arttırmak için yanımda o arkadaşı da götürdüm. dediler bi yanlışlık olmuş normalde öğrenci limiti o kadar olmaz. anan aşağı baban yukarı 800 lira anca yapabildik benim limiti.
2500 tl lmitli kartımla ezeceğim öğrencidir.

(bkz: babam saolsun)

fakir editi:ahahhhaa
Kesinlikle ona yetmeyecektir. Ailenin farkına varıp limiti yükseltmesi şarttır.
sonu icra dairesinde bitmesindir. akıllı olsundur. işini bilmeyen kasabın götüne kaçar masatıdır.
ailesinin desteğini alan öğrencidir; 500 tl olan kredi kartı limitimi bu ay sonunda 1000 tl yapmayı dü$ünüyorum. fotoğraf makinesi $art aq.
6 kartla toplamda 3.650 tl limiti olan ben yanında hiçbir şeydir.öğrenciyim oğlum neyime güvenip veriyorsunuz.
büyük ihtimalle ailesine yük olacaktır.
500 tl limitli gelen kart ile yetinmeyip bankaya ısrarla limit artırma başvurusunda bulunan kişidir. Bu şahsın taksitle bazı elektronik ürünlerini alması bir nebze kolaylaşmıştır.