bugün

büyük olasıkla yalan olan jet düşürme haberi.
(bkz: kimse rusya nın gücünü test etmeye kalkmasın)
ortalık bu sefer fena karışabilir. umarım gerçekleşmez ama işin sonu turkish putin vs real putin'e dönebilir.
senelerdir Ruslara karşı kaldırdık bir sefer de indirelim nolur yani. Ayrıca olayın Kolpa çıkması kuvvetle muhtemeldir.
(bkz: asparagas)

entry yukarda işte tek kelime..dağılın.
(bkz: sikerler kamil hepimizi sikerler)
Kaynak olarak twitter olduğu için bence itibar etmeyin.
Bir dakika Önce görsem şişenin içine osururdum zira bu kış çetin gececek.
görsel
Oooo adrenalin alırım bi dal.
o jeti,

ışid düşürür,
özgür suriye şeysi düşürür,
pkk, ypg falan düşürür,
barzani bile düşürür,
herkes düşürür de...

bizimkiler düşüremez.

düşürse akp yüzde 60 oy alır.
büyük olasılıkla ışid'in düşürdüğü uçak.
Facebook ve twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde savaşın muhabbetleri dönmeye başladı. Birkaçı "rusya'nın nükleerden başka bi boku yok aq" yazmış ulan embesil en mühimi o zaten kaldı ki adamların savaş envanteri çok kuvvetli kızıl ordu yabana atılacak bi ordu değildir.

Suriye'den bizene aq biz niye her boka karışıyoruz anlamıyorum nato ile rusya arasındaki sıradan hakimiyet mücadelesi bu sürekli piyon gibi biz niye öne atlıyoruz.

Ayrıca kolpa gibi geliyor haber sınır ihlali dahilinde jetler havalanarak sınır dışına çıkarır buna it dalaşı da denir eğer ki çıkmıyor ise silahlı müdahale o zaman yapılır pat diye uçak indiremezsin abi öyle.
Kaynak götümle eş değerdir. Öyle bir şey olsa başbakan atv de canlı yayında olmaz heralde lan.
Doğruysa helal olsun. Ne lan bu gir çık babasının tarlası mı burası? Adam olsun. Evet.
sevim koş türkler rus jetini düşürmüş.
keşke gerçek olsa.. . Bu arada "Rusya bizi siker , şöyle yapar" diyen ergenlere lafım. Rusyanın silah teknolojisi, gücü çoktur. Kıçı kırık suriye de 3-5 toprak için dünya tüm oyuncu ülkeler 40 takla atıyorken. Cesus Belli ,angajmanı , savaş hukuku vs var. Rusya hem sınır ihlalili edip ,uçağıda düşürülürse ; türkiyeyi bombalayamaz, türkiyeye saldıramaz. Dünya ,bölge böyle bir savaşı kaldıramaz. Dünya sistemi ,nato türkiyeyi ezdirmez,kaybetmez. Türkiye giderse balkanlarda ,doğu avrupada gider. 3. dünya savaşını dahi tetikleyebilicek bir hamle olur..Rusya içinde birsürü türki ,akaraba ve müslüman azınlıkar var. Müslüman sayısı azınlık fln değildir Azınlık dedğime bakmayın. Rusyanın şuan ekonomisi berbat.. putine ,erdoğan kadar destek yok.Şefaf bir ülke değil. rus halkı böyle bir savaşı sorgular. Rusyada iç sorunlarıda yarıtacak bir savaş olur. Ben olsam ilk seferde düşrürüdüm rus uçağını. Açıkçası Rusya Türkiye ile ekonomik bağlantılarına güvenip natoya bir mesaj verdiğini düşünüyodum. Türkiye nasıl olsa bizi vurmaz diye.Sınır namustur. yumuşak yüzlü olmamak lazım. keşke ilk sefede indirselerdi. olayın şokuyla rusya da hata yapardı.biz haklı konumdaydık.
twitter'da halep'ten bir gazetecinin geçtiği bilgi. iddiaya göre türk hava sahasını ihlal eden bir rus jeti türkiye tarafından düşürülmüş.

doğrulama bekleniyor.

https://twitter.com/…aji1/status/652575342272618498
https://twitter.com/…default&q=russian jet&src=typd
elimize verdiler.
(bkz: doğalgaz)
iyi ki facebooka twitter a '' yiyorsa onu da düşür dayyip hani angajman falan diyodun ne oldu şimdi '' gibisinden cümleler yazmamışım diye düşündüren haberdir. yarra köküyle yediğimizin bir resmidir aynı zamanda.
(bkz: doğruysa yarrağı yedik)

bir iddia.
imkansızdır...

dış işlerimiz rusya büyükelçiliğine ; "madem hava sahamızı ihlal ediyorsunuz bari kamuoyuna duyurmayın, itibarımız zedelenmesin" demiştir bir kaç gün önce. bunu söyleyen yönetim uçak düşüremez.
(bkz: başlık aÇmak iÇin göt yırtanlar
(bkz: susar mısın gerizekalı putin ağlıyor şu an)
haberi wc'de aldım, düşünüyorum şu an.

görsel
Hiçbir haber kanallarında konuşulmayan veya son dakika olarak verilmeyen iddaadır.