bugün

can sıkan gelişme. 7 haziran öncesinden beri başlayan bu kaos ortamından nemalanan ve bu düzenden hiç de rahatsız olmayan 400 vekil hastalarının allah belasını versin. amin.
insanlar ölüyor diye üzeleceğinize kürtler öldü diye, nerdeyse halay çekeceksiniz. yazıklar olsun! bombayı patlatanlar hedeflerine ulaşmış. o bomba insanlığın yüreğinde patlamış.
Türkiye de yapılan barış mitingine de bu yakışır. Allah belasını versin hepsinin demekten başka birşey gelmiyor insanın elinden. Buna sevinen buna neden olan bunu alkislayan ciğeri beş para etmez orospu çocuklarının vicdansizlarin kanını kaldırım taşında görmeyi nasip etsin allah hepimize.
Miting barış ve emek içeriklidir ancak sadece adı böyledir. Tekrar ediyorum en sert muhaliflerdenim ancak o sözde ülkenin tişörtünü formasını giyip miting yapmak ne barıştır ne kardeşliktir. Ayrıştırmanın daniskasıdır. En az 400 diyenler kadar ellerinde kan vardır ve hatta daha fazlasıdır. Geçiniz o barışı emeği her yerde ilgili bayraklar dolu.
(img:#857545)
patlama anına dikkat edin bu meydan kanlı meydan şeklinde slogan atılıyor. tam o anda patlıyor bomba. ve asıl eylemciler ortada halay çekiyor bomba ne hikmetse ortada değil arka taraflarda diğer vatandaşların içinde patlıyor. idda ediyorum o halaydaki herkes bombadan haberdar kendileri ortada güvenli bir alana geçip orda halay çekmeye başlıyorlar halay çekerken sayılarını sayıp yoklama almak çok daha kolay. ortam kalabalıklaşıp insanlar canlı kalkan olunca slogan geliyor buuu meydan kanlı meydan... Yani Hazırız patlat... ve güm.
left 4 dead oynayanlar iyi bilir, bu hdplilerin zaman ayarli bombanin etrafina üşüşüp sonra da parcalara ayrilan zombi surusunden bi farki yok.

teror orgutu olan pkk nin sozunden cikamayan bir partiyi destekliyorsunuz yahu siz, kandan korkudan beslenir teror, senin caninin bir kiymeti oldugunu mu saniyorsun onlar icin? magduriyet yaratabilmeleri icin sadece bir piyonsun. ama zombilestigin icin goremiyorsun.

onunuze baris, ozgurluk etiketi altinda bi sey atiyorlar, siz de dusunmekten yoksun zombiler gibi üşüşüyosunuz basina, sonrasi malum.

hayir masum vatandasimiz da ölüyor sizinle beraber insan asil ona uzuluyor zaten. siz zaten ölmüssünüz.
bugün öldüren kazanacak, yarın ölen... öbür gün ölen kazanacak, sonra öldüren...

sarsın başa, ölelim. seçtiklerimiz tarafından öldürülelim. sen ona ver oyunu ben buna, o hiç vermesin. ölmek için oy verelim, ölmek için oy vermeyelim. destekleyelim, ölelim. desteklemeyelim, yine ölelim. sonra birbirimize düşelim, tekrar ölelim.

alın ülkeyi, getirin başkanlığı. ya da siz alın, krokantlı pasta yapıp bölün.

siz oynayın biz de ölelim en iyisi, artık elimizden başka bir şey gelmiyor.
madımakta canlı insan yakıcılarını kollayan , süleymanşah'a iki adam gönderip türk askerini katledip suriye'ye savaş bahenesi yaratacıklarınve öldürmeyi devlet programı haline getirmiş terörist zihniyetin hiç mi hiç parmağı olmayan eylemdir.

Yüz milyarlarca doların çalındığı bu ülkede bırakırlar mı o paraları , vurdururlar mı ellerine hırsızlıktan prangaları bu uğurda gerekirse milyonları katledecek karışıklıkları atmazlar mı imzalarını ?

oyy safım oy uyumaya devam et sen.

dalgan sözde din iman , boşsun oğlum , teneke gibi...
ciddi ciddi hdp yaptı diyenleri göstermiştir. bir ülkenin insanı sağcısıyla solcusuyla bu kadar gerizekalı olamaz amk.
61 kişi öldüğü 126 kişinin de yaralandığı olaydır.

http://www.sozcu.com.tr/2...e&utm_campaign=gundem
Ülkede patlayan mayınlar,bombalar,başkentine ulaştıysa;
Ve o ülkede aylardır Hükümet geçici, Meclis tatil seviciyse!
Sözün bittiği yerdeyiz!
Bu ülkeye ne zaman güneş doğacak her gün kan her gün karanlık.
"Kaos'u seçtiniz " diye milleti tehdit edenler, milletin canını yakmaya devam ediyor.
biraz önce sağlık bakanı ölü sayısına 64 mü dedi ben mi yanlış duydum?
86 insanın can verdiği patlamadır... http://www.hurriyet.com.tr/gundem/30282086.asp
insan katliamıdır. patlama görüntülerini, videolarını izleyip yüreğinde azıcık bile olsa sızı olmayan kişi insan değildir.
yaptığınız siyaset, ölümlerin ardından söyledikleriniz kan dondurucu, mide bulandırıcı. insanlar nasıl bu kadar yozlaşmış, nasıl bu kadar vicdansızlaşmış anlamak güç.
orada bedeninden onlarca parça savrulan insan, sen değilsin. anan değil, bacın değil. ama "insan" amına koyayım. gidip kan verin dediler, gittik verdik. hdpliye vermişim, gidip başı örtülüye vermişim, gidip ak partili yobaza vermişim sikimde mi? değil. ben gittim ve en doğal hakkı olan yaşama hakkının vahşi bi şekilde elinden alınmaya çalışılan, can çekişen kişilere verdim kanımı. azıcık vicdanınız varsa, üzülün demiyorum. yardım edin de demiyorum ama o anaların, evlerine ateş düşen onlarca insanın hatırına susun be.
kirli siyasetinizi de, o iğrenç düşüncelerinizi de kendi içinizde yaşayın.
patlamanın olduğu yeri bilenler bilir, o arter keçiören'i etlik'i ankara'nın merkezine bağlayan bir nokta. anadolu insanının işine, yavrusunun dersaneye gittiği bir noktayı seçip üzerine şarapnel etkili bomba kullanmak, bir de bunu gar gibi fukaranın ulaşım için kullandığı bir noktada patlatmak hakikaten nasıl bir insaniyet düşmanlığıdır, çözemedim.
sözde barış mitingine inanıp giden masum canlara üzüldüğüm patlama.
"kim yaptı" demeden önce "kimin işine gelirdi" demenin akıllıca olduğu patlama.

ayrıca;

yasaklayın amına kodumun ülkesinde siyaseti. zira insan öldürmeden beceremiyoruz.
son açıklamaya göre 86 ölü, 28 i ağır 186 yaralı var. allah'a şükür şehit olan polisimiz yok, 9 polisimiz yaralı.
Kimin yaptığı belli değil ama ortada bir güvenlik zaafının olduğu muhakkak.
bu miting hdp mitinği değil, Barış, Emek ve Demokrasi Mitingi'ndir.
Siktir boktan bi banka ATM'si kırılınca vandallar diye ortalığı ayağa kaldıran bakanlar 86 kişinin katledildiği yerde paniğe gerek yok diyor.
Eyvah eyvah! 86 kişi öldü !!! 186 yaralı!!!
Başımız sağ olsun.

Not : Moderasyon tarafından değiştirilmesi gereken başlık. Hdp mitingi değildir zira .