bugün

sahanın boyutuyla ya da kişi sayısı ile alakası yoktur. oyunun kalitesini ve galibiyetin ortada gidip geldiğini gösterir.

not: her hafta halı saha organize edip farklı mekanlarda oynayan biri olarak yazıyorum bunu.
göt kadar sahada muhtemelen 11 e 11 oynanmıştır. top geçmemiştir. o 1 gol de balında gol olmuştur.
takımlardan birinin teknik direktörünün aykut kocaman olması muhtemeldir.
sağlam maç olmuş 12 defans ve iki prof. kaleciyle anca mümkün.
Her iki takımı Ziya doğan yönetmiştir kesin.
yoktur. sadece maçın son kısmında herkes bırakıyor diye 10 gol oluyor maç nasıl 1-0 bitsin.
3 5 maldonadoyla oynan halisaha macidir.
Mevkisine sadık oyunculardan oluşmuş denk takımların maç sonuçların biridir.
Ya iki takım da çok iyi ve denk
Ya da ikisi de inşaatta amele.
hiç tanımadığımız adamlar yıllarca izlemeye geldi pazartesi akşamları 8-9 maçlarımızı. okullar kapanınca ara verir, okullar açılınca tekrar başlardık. ilk haftalar bol gollü geçerdi. 4-5 hafta sonra başlardı 1-0 lar, 1-1 ler... iki kez 0-0 biten halı saha maçı oynamışlığım var.

futbol oynamayalı seneler oldu. kilo 135 oldu. hala görüp de "abi sizin halı saha maçlarını izlemeye gelirdik" diyen gençler var. mutlu ediyor lan insanı. küçük çaplı bir şöhret gibi. *
10cifte sans,kg yok,alt,handikap 0,gibi skorlar'la sonuçlanmış ve boktan bir halı saha maçıdır.
karakolda bitmiş olma ihtimali yüksektir.
(bkz: kayserililer yarışıyor)
çok fazla gol atılmasından ötürü skorun yazılamadığından aradaki farkın sayıldığı maçtır.
ilk golden sonra ışıklar gitmiştir.
(bkz: allahını seven hücuma gelsin)
bir farkla biten maçtır. yoksa böyle bişeye gözümle görmeden inanmam.
bacakların kırılma ihtimali yüksek olan maç.
tarihi maç.
ütopik bir maçtır normal şartlar altında gerçekleşmesine imkan yoktur.
10 dakika oynandiktan sonra kavga nedeniyle devam edemeyen mactir.
maçın 5. dakikasında oyunculardan birinin ayağı kırılmıştır ya da büyük kavga çıkmış maç terkedilmiştir.
allah'ını sevenin defansa geldiği halı saha maçıdır.
ancak 11'e 11 takımlar arasında görülebilir. 22 kişinin göt kadar sahada sikişmesiyle olur.
Olası zor durum. Ben görmedim arkadaş var mı gören?