bugün

turkcell'in an itibariyle 59 milyar 999 milyona satılmayı bekleyen ilk numarası.
eski turk lirası gibi bol sıfırlı olma ozelligine sahip numara.
"59 milyar 999 milyona satılmayı bekleyen ilk numarası" şeklinde kim uyduruyorsa kıcının beynine verdigi hayal gücü oldukça yüksek bir arkadasımızın olduğu kesin.Ayrıca bu numara açıktır zaten ve bir kullanıcının üzerine kayıtlıdır.* *
http://www.hemalhemsat.co...rkcellin_ilk_numarasi.php

(bkz: entry girerken küfür etmek)
sapığı çok olacak numara
an itibariyle kapalı olan gsm numarası.*
akılda kalıcı bir numara
bir numaraya bu kadar para verene kadar evime kocaman 200 tane telefon kulubesi alır orta yerine koyarim kardeşim ne lüzumu var dedirten numara...
(bkz: b-k gibi param var nereye harcayacagimi bilmiyorum)
numaraya ait gsm kartı kaybedildiği takdirde turkcell yenisini çıkartmak için 10 milyar isteyebilir. puk kodunu öğrenmek için müşteri hizmetlerini aradığında ücret olarak 600 kağıt atar artık. ne de olsa adam salak değil mi?
picassonun tablosuna kaç milyar dolarlar veriyo koleksiyoncuları, bununda bi koleksiyoncusu vardır belki diyerekten yola çıkılırsa alınabilitesi yüksek . satıcının diğer ürünlerine bakarsanız daha birsürü böle güzel numaralı hatlar var. aslında alınır niye alınmasın, dünyadaki bütün gsm lerin ilk hatlarının koleksiyonunu yapıyodur belki adam diye düşündüren hadise .
bu numarayi alacak şahisa sesleniyorum;
sevgili enayi... pardon sevgili birader...
1 numaralı sapığın olcam o parayı yedirmem sana *
sapığı muhtemelen en çok olacak olan türkcell numarası
bu numaranin sahibi misirdaki dedem olabilir
açık arttırmaya girenler hiç de salak ve enayi olmayan adamlardır. bu devirdeki hatunların erkekleri 0 532li, 0 533lü ve 0 535li olarak sınıflandırdığını bilen ve ona göre davranan adamdır.
(bkz: türk kızları lafım size)
(bkz: 32 li hattım var gene yalnızım gene yalnızım)
70000 oldu. yok mu daha arttıran mal dedirten olaydır.
sırf bu numarayla bile kız tavlama olaslığı bir hayli yükselir heralde.

kız ki$isi: ya senin bende numaran yoktu versene
erkek ki$isi: tabi. yaz . hatta yazmana gerek yok, aklında kalır.
kız ki$isi: hmm
erkek ki$isi: sıfır be$yüz otuz iki.
kız ki$isi: evet
erkek ki$isi: be$yüz otuz iki. ikiyüz
kız ki$isi: ee ikiyüz kaç?
erkek ki$isi: sadece ikiyüz. çift sıfır, çift sıfır.
kız ki$isi: sonu da mı çift sıfır??? inannnmıyoruuuum bu neee. $aka yapıyosuuun ! süpeeeeer.
erkek ki$isi: eheh öleyimdir. inanmıyorsan ara ak$ama canım.
kız ki$isi: ee napıyosun ak$ama hehe?
erkek ki$isi: $öle bi telefonumla caddeye inicektim. sen napıyosun...
-alo?
+alo
-kimsiniz?
+0532 200 00 00 ı aramıştım, doğru mu?
-evet
+zengin puuuşt

çat kapanır...
sahibinin boynuna tabela yaptıracağı, arabasına stickerini yapıştıracağı, donuna bastıracağı telefon numarası. ha birde mal.
gizli numaradan çağrı kabul etmeyen numara
söylenilenlerin aksine nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde normal bir kullanıcı tarafından kullanılan, benim bildiğim en son faturasy 17.80 ytl olan, numara her nekadar vıışşş dedirtsede ödediği faturayı görünce bir anda soğuduğum turkcell den başka bir operatöre bile geçmeyi düşündüğüm anı yaşatan numara.

kaynak: turkcell
şimdi bir çağrı bıraktım, bakalım geri dönecek mi? madem 70 milyara telefon numarası almış. geri dönerse de 50 kontör çıksana hacı diyeceğim nomero.
pınar altuğ'un eski numarası falan değildir.
özelden arama kabul etmeyen numaradır. *