bugün

O pamuk tikama veya Silikon sIkma islemi her türlü gerceklesecek.

insanlarla birbirinmize olan iliskiye bu yüzden dikkat etmek lazim. Birgün, birinin kalbini kirarsiniz ve o biri birgün ölür ise Sonra bir "Keske" ile karsilasirsiniz. Belki her keskenin telafisi olabilir ama bu keskenin ne yazik ki hicbir telafisi yok.
Ölümden korkuyooooorlaaaaarrrr, oysaki senden ayrılmanın acısını bilmiyoorlaaar.

https://youtu.be/UHX10D_OXAw?si=tGHf8H_KgwO1lunE
Ben varken ölüm yok, ölüm varken ben yokum.
insan bilmediği her şeyden korkuyor. Kore dizileri izliyorum mesela adamlar "ölücem cennete gideceğim şöyle güzel olacak, böyle harika olacak" modunda. Hristiyanlar desen onlarda öyle düşünüyor ama biz Müslümanlara gelince işledikleri en ufak günah için bile cehennemde mutlaka yanıp günahlarının cezasını çekince cennete gideceğimizi düşünüyoruz. Sonra mesela tüm hayvanlar cennete gidemiyor bizde ama ben oğluma ölen kuşunun cennete gittiğini söyledim , onu öyle avutabildim. "Kuşun cennette arkadaşlarıyla oyunlar oynuyor şimdi, istediği her şeyi de yiyor" dedim. Dini bilgim zayıf ancak bir şeyleri öğrendikçe inancımı yitirdiğimi ve fazla kurcalamamam gerektiğini düşünüyorum.
Haklısınız.
Ölüm bu heran çıkıp gelebilir.
ölümler çıplak gelir...
ölümden biraz korkulabilir dikkat etmek için ama çok da abartmamak lazım bence.
Her ölüm bir doğumdur aslında. Baksana ölen de çıplak , doğan da....

Albay kemal... yatsıdan sonra ilk sigara...2022 eylül ( hikaye)