bugün

entry'ler (39)

mhp nin idam cezası için kanun teklifi vermesi

muhalefet partileri toplumun istediği bi şey yapınca- reklam amaçlı yapıyorlar-, yapmayınca -muhalefet zaten çalışmıyor ki.- şuna her halükarda dizginler bizim elimizde biz istediğimiz gibi at koşturuyoruz bu mecliste desenize.

beyler ak partili olmak istiyorum ne yapmalıyım

hemen bir twitter hesabı edinip trollüğe başla. onlar seni bulup gerekli yönlendirmeyi yapar.

savaş çıksa türkiyeden ilk kaçacaklar

korkaklar.

yazarların oğulları olursa koyacakları isimler

beytuğ, bleda, göktürk, gökhun.

biliyorsunuz bu süperman dünyalı bile değil

biz bu süperman'in yerlisini de yaptık. çok şükür ordularımızda artık yerli üretim kullanıyoruz. adını da -muhteviyatı kuvvetli adem- koyduk.

lc waikiki

çocukluk zamanımızda zengin çocuk ayırt etme aracı olan günümüzde ise çocuklukta ulaşılmaya çalışıp başarılamayan kolay bir hedef şeklindeki giyim mağazalar zinciri.
kaliteli ürünleri olduğu gibi kalitesiz ürünleri de vardır. ilk yıkamada rengi atan 2 tane pantalon, 1 ayda askısı kopan, mıknatısları düşen evrak çantası buna örnektir.

instagram

web sitesine mesajlaşma bölümünü eklemeyerek beni türlü dertlere sokan program. sayesinde bluestacks'la tanışıp instagramı orda kullandığımdan gözlük derecelerim ikişer numara büyüdü.

babanın garip huyları

zaten alacağı yada zaten yapacağı bir şeyi sanki senin fikrinmiş gibi göstermeye çalışması.
markete gidilir.
-jiraiya bundan alalım mı sence?
-sen bilirsin baba, lazımsa alalım, bilmiyorum.
-biz bunu bilmem nereye koyarız yaa bak.
-o zaman al baba.
-alalım alalım evet bence de (bak sen de istiyorsun).

babadan dayak yemiş efsanevi nesil

şimdi kafada iki soru var:
1- mazoşizm nedir?
2 -nasıl olunur?

öğretmen maaşı kaç lira olmalıdır sorunsalı

öğretmen var öğretmen var. para değil kişilik içerir bu meslek öncelikle. karşındaki çocuğun aklına ve ruhuna dokunabilecek seviyeye inebilmeyi gerektirir. herkes yapamaz, herkes olamaz. adı, ünvanı öğretmen diye herkes öğretmenlik yapıyor değildir. en basitinden bir okulda 4 tane matematikçi varken, öğrenciler hocam matematikten anlıyor musunuz diyerek başka bir branş öğretmenine yanaşıyor o da üstüne vazife olmasa da cevaplıyorsa soruyu sen o matematikçiyi ve diğer branş öğretmenini aynı kefeye koyamazsın.
bana göre öğretmen maaşı performansa göre verilmelidir. gerçekten emek gösterenle işini penisinin ucuna takmayan arasında bir fark yaratılmalıdır.

çayın yanında iyi giden şeyler

manzara ve huzur.

asus zenfone 6

büyüklüğü dolayısıyla kullanıcısının:" şu cebindeki televizyonu çıkar da bi maç izleyelim" gibi esprilere maruz kalacağı telefondur.

telaffuzu güzel futbolcu isimleri

luca toni,
mario balotelli.

21 mart 2016 reza zarrab ın tutuklanması

"işte bunlar heeep fetö terör örgütüüü bakınız o da amerikada, kollarının nereye kadar uzandığına iyi bakın. benim zavallı iş adamımı tutuklattılar" serzenişine vesile olur.

lisede yapılan çılgınlıklar

okuldan kaçıp üniversite girişindeki marketten bira alıp içtikten sonra şehir merkezine 3 film birden gösterilen sinemaya gitmek.

sinirlenildiğinde fırlatılan alakasız şeyler

nokia 5110.

mutluluk benim yanımda

çikolata reklamında kullanılabilitesi olan söz.

telefon numarası isteme yolları

burası çok kasıyor, whatsapa mı geçsek?

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

gece "iyi geceler" mesajı-sesiyle uyuyup sabah "günaydın" sesini duymak varken tavanla konuşarak uyuyup telefonun alarm sesiyle uyandığın an.

ilişkide yaş farkı

biyolojik olarak kadınlar erkeklerden daha çabuk olgunlaştığı (ve de yaşlandığı için) erkeğin 3-5 yaş daha büyük olduğu bi ilişki daha verimli olacaktır.