bugün

sevdiği entry'ler

üstteki yazara bir kitap alıntısı bırak

Ben içimde ölen insanların yasını tutmuyorum, en ufak pişmanlık duymuyorum, zerre suçluluk hissetmiyorum. Yüreğimde bir mezar yeri bile vermiyorum onlara ve vicdanım çok rahat. Çünkü öldüren ben değildim, içimde intihar etmeyi onlar seçti.

Caner Yaman, iyileşmek

kemal kılıçdaroğlu

"çıkmışsın yenmiş, çıkmışsın yenmiş, bir daha çıkmışsın, bir daha yenmiş" kariyerine bir adet daha "yine çıkmışsın yine yenmiş" ekleyecek olan kişi. koltuk sevdasını bir yana bırakıp, meral akşener'in teklifini kabul edip, mansur yavaş'ın adaylığını kabul etseydi, çok şey değişecekti. ama olmadı. koltuk sevdası başke şeylerden ağır basıyor. ülkeyi değil kendi pozisyonunu düşünen adaya da oy moy verilmez. bu kadar basit. sırf utanıp, politikayı bıraksın diye gidip rte'ye vericem oyumu.

kemal kılıçdaroğlu

Bugüne kadar Akpartiye ve Recep Tayyip Erdoğana oy vermediğim için vicdanım çok rahat. Kemal kılıçdaroğlu 75 yaşındasın ve 9 seçim kaybettin . Her insan 2. Şansı hak eder 10. Değil. Bu seçim de ağzınla kuşta tutsan artık oy vermeyeceğim. Koskoca Cumhuriyet Halk Partisinde veya 6 büyüklerinin bir araya geldiği bu sistemde çıkacak 1 aday dahi yok muydu ? Diktatör, inatçı , koltuk sevdası adını ne koyuyorsanız artık .
Bu seçimi hak etmiyorsun .

dövme

Bir aksesuar çeşidi. Sahibim. Kafama eserse yenilerini de yaptıracağım.