bugün

entry'ler (20)

evlerinde 4 ayda 300 defa yangın çıktı

3 harflilerin varlığını tekrar ve tekrar sorgulatan olay.

her gunu birbirinin ayni olan insanlar

muhtemelen deprseyondadır.

anne mi yoksa sevgili mi

anne ve sevgili kıyaslanamaz bile.

samet sırmalı

Sözümü geri alıyorum, oldukça yakışıklı model.

özel üniversitede okuyup hava atan insan evladı

Ozel universitede okuyup hava atan erkek tarifi: 3 numara sac, kirli sakal, elinde cuzdan, sigara, gozluk, agir abi modundaysa tesbih. %90i baba parasi yemek ve hava atmak icin vardir.

para mutluluk satın almaz

Mutlulugun neye bagli olduguna baglidir.

gangnam style

Biz Turkler olarak; bi sarkinin bokunu cikartmadan birakmiyoruz en guzel orneklerden biri de bu sarkidir.

ilk kez intihar edeceklere tavsiyeler

Sadece sunu dusunmeniz yeterli olmali vazgecmek icin, oldukten sonra ailenizde birakacaginiz hayal kirikligi, uzuntu bir daha dusunun derim.

iphone 5

Telefonlar kullanilabilirlik acisindan kuculmesi gerekirken buyudugune en guzel ornek, gereksiz telefon 4s idealidir efendim.

osmanlı da yaşamış olmayı dileyen şeriatçı yazar

O kadar uzaga gitmeye gerek yok, seriat isteyenleri iran'a davet ediyorum.

murat boz

Gozleri sebebiyle; bazen kurbagaya benzeyen bazen ise asiri cekici olan, sempatik sarkici.

samet sirmali

Best modelda en iyi fizik ve 3. luk dereceleri olan, anladigim kadariyla, kariyerine sadece modellikle devam eden, sempatik, ortalama yakisikli model.

(bkz: ben bugün bunu öğrendim)

yahya demir

Esek suratli olmasina ragmen degisik bir cekiciligi olan eski best modellerden.

berk atan

Yakisikliligi ile birkac seneye kalmaz dizilerin yeni jonu olmasi muhtemel olan, konusmasindan anladigim kadariyla ise keske vucut gelistirirken biraz da beynini gelistirseymis dedirten best model.

tayyip erdoğan olmasa biz de olmazdık

Allah akil fikir versin diyorum. Yalaka cok.

eski sevgiliyi görmek

Eski sevgiliye hala asik olma durumunda insanin agzina sicabilecek, hislerin tukenmesi kalmamasi durumunda sallanmayacak olay.

kemalistlerin imam hatip liselerine bakışı

imam hatiplere; sığ, ilimden ve muasir medeniyetler seviyesinden uzak ogrenciler yetistirilmesinden korkuldugu icin pekte olumlu bakilmamaktadir.

atatürk e tüm dünya hayrandı diyen kemalist

2. Entry bir kapak niteligindedir. Ataturk'e herkes hayrandi cumlesindeki mubalayi en azindan anlamaya calissak, daha iyi olabilir.

yalnız olduğunu anlamak

Gunde 3-4 defa telefonu sarja takiyorsan baya baya yalnizsindir. Ustune her sabah gelen operator ve firma mesajlari yalnizligin tuzu biberi.

sevilmeyen insan tipleri

Her konusmasinda surekli ben ben ben diyen, ozguven patlamasi yasayan kisiler. Anlattigi on olaydan dokuzu yalan olan kisiler. Tanimadigi biri hakkinda atip tutan kisiler.