bugün

entry'ler (26)

suriyeli sığınmacılar sınırdışı edilsin kampanyası

desteklenmesi gerekilendir.

suriyeli sığınmacılar sınırdışı edilsin kampanyası

an itibariyle başlatılan kampanya.

https://www.change.org/p/...C4%B1%C5%9F%C4%B1-edilsin

justin bieber konserini iptal ediyoruz projesi

hukuki olarak böyle bir şeyi yapabilmek imkansızdır. bir kişinin kutsal kitabı yırtmasını kanıt göstererek bir konserin nasıl iptal edilebileceği merak etmekteyim. olursa hukuk tarihine geçer. ancak zor ve güç kullanılarak yapılabilir. o da düşük bir olasılıktır.

not: keşke iptal edilebilse.

kız arkadaşına gözüme bir şey kaçtı diyen genç

akabinde annesi tarafından söylenen "hadi oğlum okula geç kaldın " lafıyla uyanır.

ben bu yazıyı sana yazdım

hayatim boyunca verdigim her sozu tuttum. kime ne soz verdiysem tuttum. hicbir zaman sozumden donmedim, sozumu yutmadim.

sadece kendime verdigim bir soz vardi. onu tutamadim. evet, hayatta herkese verdigim her sozu tuttum. ama kendime verdigim sozu tutamadim.

o soz neydi biliyor musun?

bu kiz benim olacak dedim. her ne olursa olsun, benim olacak dedim. ya benim ya benim olacak dedim. kara topraga bile yar etmem bu kizi dedim.

ama sen coktan bir baskasinin oldun. ve ben de verdigi sozu tutamamis onursuz herifin biri oldum.

sözlükçülerin en eften püften başarıları

lisedeyken herkesin hasta olduğu, okulumuzun müzik grubundaki kız solisti ayıklamıştım.

sebahat tuncel

sözlüklerde ne kadar sempatizan olduğunu, bana fark ettirmiş olan siyasetçidir. o tokat sadece polise değil devlete, türkiye cumhuriyetine ve türk halkına atılmıştır. istanbul'daki polis memuru üniversite öğrencisine biber gazı sıkıp müdahale ediyor diye, şırnak'taki bir devlet memuru tokat yemeyi hak etmiş sayılmaz. ama bunu öyle sananlar var. bu nasıl bir zihniyettir lan?

sen o gösterilerde terör örgütü lehine poster aç, ardından devlete tokat at ondan sonra da gel burda türk halkının beğenisini kazan.

ya ben lan, neyse bir şey demiyorum.

bjk tv

30 ocak 2011 ibb beşiktaş maçı öncesinde olimpiyat statı'nda röportaj yapmak isteyen muhabiri dumur olan tv kanalı.

şimdi olay şöyle gelişti. röportaj için eleman arayan kıvırcık saçlı muhabir bir taraftarı çevirdi. amcamız gayet zayıf kısa boylu, 50-55 yaşlarında biri. muhabir hemen sordu soruyu.

-beşiktaş 2. yarıya 17'de 17 parolasıyla çıktı. şimdi önünde zorlu bir ibb maçı var sizce beşiktaş bu maçı alıp 17/17 iddiasına devam edebilir mi?
+değil 17'de 17. 17'de 20 yaparız.

daha sonra muhabirin "ne diyor bu .mına koyim" edasıyla olay mahalinden uzaklaşması vardı ki çevredeki insanları gülmekten kırma noktasına getirdi.

beşiktaş ın türk telekom arena yı istemesi

bana sezercik filminin 'vurucam kırbacı' sahnesini hatırlatan olaydır. zaten videoki şişman çocuğun yıldırım demirören'le olan benzerliği de gözlerden kaçmamaktadır.

istediğiniz kadar ağlayın, sızlayın. bizim olucak tt arena, binicez üstüne vurucaz kırbacı, vurucaz kırbacı. hihihi.

[http://www.youtube.com/watch?v=AhVoA3haoNE&feature=related ]

fakir

besin kaynağı ekmek olan canlı türü.

trabzonspor

hıncal uluç'un 2010-2011 yılında şampiyonluğunun engelleneceğini iddia ettiği spor klubü.

sergen yalçın

sadece negatif yönde eleştiri yapan spor yorumcusu.

kabarık saç

bu saç stilini elde etmek için pek bir zahmete gerek yoktur. sadece saçınız ıslakken yatağa girmeniz yeterlidir. böylece sabaha bambaşka birini aynada görebilirsiniz.

behzat ç

raytingi ile kalitesi ters orantılı olan hoş bir polisiye dizisi. gerekli önemin verilmemesi, beni içten içe üzmektedir.

kadın asker

israil ordusunda yer alan kadınlardır. çoğu ülkede bu kadınlara rastlanmaz.

insan sesi

toplu olarak, bir amaç uğruna kullanıldığında, uçak sesini bastırabilmesi işten bile değildir.

(bkz: beşiktaş taraftarı)

marlboro light

the usual suspects filminde keyser soze'nin kullandığı sigara. hafif ve hoş bir tada sahip olması nedeniyle parası olan gençlerin bir numaralı tercihidir.

benito mussolini

ülkesi italya'nın tıpkı birinci dünya savaşı'nda olduğu gibi güçlü olanın yanında yer almasına vesile olmuştur. yancı ve faşist olması en çok bilinen özellikleridir. ayrıca dünya tarihinde en nefret ettiğim ikinci liderdir.

gregory house

cool insan nasıl olur sorusunun belki de tek cevabı. olmak istediğim kişi. dizi tarihinin gelmiş geçmiş en karizmatik karakteri.

rapidshare

premium user olarak kullandığım harika ötesi site. divxm.com ile birlikte tadından yenmez.