bugün

entry'ler (21)

betik

Leyla Erbil de demiş betik diye, bir de şey yerine mi kullanıyor bir kelime daha var , aklıma gelirse söylerim, betik gibi bir şeydi o da, kelimeler terk edilmiyor, üstelik anlamı için çıplak çirkin ölü hallerine alışmak lazım . "Nen" di o yani şey.

sözlüğe yanlamasına girmek

Beni yatay yönde anladın, büsbütün hiçe doğru.

onu çok özlemek

O vardır, o yoktur, benoben birarada biz iz.

cinsel başlık

Tinsel başlıklara benzer bir doğası var.

namus bacak arasında değil beyindedir

Namus bacak arasında değil beyimdedir. Fal bakılır.

yazmak

Yazmayip da ne yapılır? tekzibi ve fırfırlı kucumsemesi ile iyice belirginleşti bir iki haftaya doğurur kesin.
Terlemiş.

taze vajina

Cinsel organı ve midesi olan her canlı korku verir. Açlık göze yakışır bir de gö..

sağ olun

Verev kesenler ve yerine edenler sağ olun. Çünkü sağ olmasa birileri eksik olmaz ölüm.

suskun

Suskun, değerini bilmediği ve yüzünü silmediğine son kez baktı. suskun saatler için bisküvi falan lazım olur diye çıktı devrandan.

entel alarmı

Gariban yayık ağızların yaygın olduğu ortamlarda birkaç süslü kelimesi ile şok üstüne şok yaratan entel için hazırda bekletilen kelimelerin ortaya dökülmesidir.

yeşil

Ormanın ve olmanın rengi, kusurun ve kusursuzluğun eksiği.

ölmek

Ölüvermek gibi bir şey, şeyleşmenin izahını kelimeler de, anılar da yapamaz, herhalde gidenlere sonlandı demeden önce kalana bir yakınlık borcu var ayrılığın.

doktora aşık olmak

Tedavinin garantisi olsa hastalar doktora yapardı.

yara

Yarası olanın arası olmaz abiler. Ablalar da.

bir filmden bir sahne olsaydınız hangisi olurdunuz

Frodo nun yüzüğü taktiği sahne olurdum. Yüzüklerin efendisi bey.

sözlük

Kötülerin bulutlara beyazı en içten ekleri ile anlattıkları yeme içme yeri. Arzu nesnesi olarak sönümlük.

sözlükte çok güzel kız var mı hiç

Hiçlikten geldik diyen bir kıza rastladı s'özlük.

beni neden sevmiyorsunuz

Bir nedenle sevilen bir nedenle sevilmez.

içlik giyen adamda piçlik olmaz

içi olan adamın hiçi olmaz. içlik giyen adamın dışı iplik.

kin

Her kin ininden çıkar kin'ay'e lazım mı diye sorar.