bugün

sevdiği entry'ler

sarık giyen erkeklere saldıran laik yobaz

broşür dağıtıyorlardı vs. denmiş, dağıtabilirler. sana ne, bana ne?

kadınlar şöyle, böyle giyinmeli yazıyormuş broşürlerde, yazabilir. sana ne? okuyan okur, okumayan buruşturur çöpe atar.

sorsan üniversite öğrencisi/mezunudur hepsi.

hep söylüyorum, bir kere daha söyleyeyim; bu ülkenin sorunu dindarlık, dinsizlik, laiklik ya da şeriat değil.

bu ülkenin tek bir sorunu var o da "aptallık".

herkesin özgürlük anlayışı farklı, herkes özgürlüğün tanımını ve sınırlarını ben çizeyim diyor.

birisi türban kamuda serbest olsun ama içki yasaklansın diyor. diğeri içki serbest olsun ama türban yasaklansın diyor.

sorsan ikisi de özgürlük peşinde, özgürlük savunucusu.

aptalız moruk işte.

herkese 5 tane üniversite bitirtsek de ederimiz, olurumuz aha bu işte.

aşık mı oldum emin değilim

Bugün yaşadığım olay. Gözleri ne güzelmiş lan diye bakarken (o başka yere bakıyordu) bi böyle döndü benim tarafa göz göze geldik, kalbim küt küt atmaya başladı, karnım ağrıdı afedersiniz. O saatten beridir aklımdan çıkmıyo. Tuvalette bile onu düşünüyorum. Aşık mıyım sizce. Umarım değilimdir.

strawberry blonde

http://m.uludagsozluk.com/e/34121376/

Acınacak ikiyüzlü ve hiç çekinmeden iftira atan biri.

Umarım yakın zamanda büyük bir kaza geçirip devr i alem seyehatine çıkar.

insan olan düşmanına bile iftira atmaz, neyse o kadar konuşacaksın.

Şarapçılar ve abazanlar sayesinde kendini bir şey sanan yazar.

Anladın mı.

Çüüz.

sana kıyamam

bu cümleyi kurduğumuz her insan, kendisine kıyamayacağımızı bilerek öyle şeyler yaşattı ki. sonunda bizide zalimleştirdiler, bizde kırmak istemediğimiz kalpleri kırıp ellerine bıraktım ve pişman değilim.

uzun ilişkilerin sırrı

tek sırrı vıcık olmamaktır.
her gün ortalama 500 mesaj çekerseniz iki taraf da soğur.

uzun ilişkilerin sırrı

Bana gore:
Saygi
Sevgi
Guven'dir.
Temeli olusturan saygidir, cunku saygi duymadigim birini sevmemin imkani yok. Bakiyorum da birbirlerine zerre saygisi olmayan insanlarin iliskileri de vicik vicik oluyor.

Edit : niye eksiliyorsunuz sayin saygisizlar? Saygi kavraminin sizin gibi civiklara anlami olmaz tabii.