bugün

sevdiği entry'ler

yazarların hoşlandığı kız tipleri

itinayla kaşar severim.

ekşi sözlükteki garip taciz iddiası

Ulan yıllardır burda sevilmedik bir kulağımızın arkası kalmış demek ki.

Gelen açık oylasın, giden favlasın, aceleye getiren eksilesin. Bu nedir kardeşim harabeye çevirdiniz zorbiki.

Ablacım git blog falan yaz. Madem yazdıklarının etkileşiminden bu kadar rahatsız oluyorsun git ya. Basketbola başlayıp steps kaldırılsın demek gibi bir şey lan bu. Ben ofsayta düşüyorum bitsin artık diyen forvet gibi.

Abla bir tatile çık lütfen.

karakteristik burun

Badılcan gibi bir burnum var. Patlıcan bile değil. Geçen film çekilecek ortalamam gerekiyor. Kadın hafif sağ hafif sol yukarı şu bu deyip duruyor. Başımı sabit tutuyorum ve Bi dalgayı ısırıyorum o sıra. Bir dalgayı ısırıyorum da tuhaf oldu.

Neyse kadın devam ediyor en son çıktım dedim ki ablacım benim burnum yamuk. Dövdüler beni bak burnum yamuk. Burundan hesap etme. Bak alnım var kocaman çenem var. Kadın gülmeye başladı.

Velhasılı karakteristik burnu olan insanlar bence çok havalı. Benimki badılcan.

açık oylayıp favlayıp takip edip mesaj atan yazar

Full+full yazarıdır. Bos paketlerle karıştırmayin. Yuruyeninde de sıkıntı yoktur.

Bu arada okurken ben bosaldim babako.

bir istanbul beyefendisi

(bkz: #39933576) Kürt, rus ve polonyalı kaslı erkeklerden hoşlanan yazar.

köfteci yusuf taki rezervasyon saçmalığı

Ramazanda rezervasyonsuz bir restorantta -hele hele bir de köfteci yusufta- yer bulacağını sanıp göt gibi ortada kalan salak yazar beyanı.

Arkadaşım memlekette sokağa çıkma yasağı ilan edilse yarısı dolar o köftecinin. Ramazanda rezervasyon yapıyor diye ne ağlıyorsun?