bugün

entry'ler (39)

gerekirse simit yiyeceğiz ama bugünleri atlatacağz

Herkesin bir işi vasfı var ama bu kadının hiçbir vasfı yok neden ünlü nasil ünlü ne yapîyor hepsi boş bubkadına göre gözümde tiktokçununda youtuberinda bir vasfı vardır bunun yoktur. Cıkip bisiler zırvalamasınında bir ònemi yok birakın konuşsun.

türk lirasını dövize yatırmak ahlaksızlıktır

Yakinda habersiz nefes almakta ahlaksızlik diyebilirler.

lütfi elvan ın istifa etmesi

Galiba 80 milyon vatandaş o koltukta denenecek gibi ben hazırim çok çılgın fikirlerim var.

1 aralık 2021 merkez bankasının dolara müdahelesi

Konuşma oncesi böyleyse konusma sırasinda ne olur dedim satmadım ve ponçik kalbim kırıldı. Yok mu bir tatar ramazan bu oyunu bozsun.

rüşvet verirken yakalanan akp li vekil oğlu

Sadaka olabilir, zekat olabilir yani niye hemen rüşvet demisler ki akp'li vekil cocuğu bide yok ya yok kesin bundan bi islami kılıf pardon hoşluk güzellik vardır. açıklamaları bekliyelim *

23 cm penis

Bunun Kafası dahil mi ? Eger dahil değilse yohhamina

aya gidiyoruzdan gerekirse soğan yerize gelen ülke

Aya giden cacabeyler için hazırlanacak beslenme cantalarına yolluk niyetine file soğan yada daha sekilli gözüksün diye kapsül soğanlar koyacaklar. Sonra a haber "tarımda çığır açmak için soğan ekmekle aya gidiyoruz" diye başlık atıp alanında uzman olmayan hatta konuyla alakası olmayan, kim olduğu bilinmeyen 4 kişiyi yayina alıp öve öve bitiremiyecekler. Hatta telefona daha önce marsta papates yetistirdi diye mark watneyi bile baglayabilirler. Herşey olabilir yazarken heyecanlandım, bundan sonra işi gücü bırakıp bu bilimsel çilgın yayinı bekliyorum.

günde 8 tane çiğköfte dürüm yiyen kız

Başlığı okurken midem bulandı.

covid aşısı yaptırmayan yazarları sözlüğü almamak

Almanya 2 doz biontech olana kapi açmış ee Sinovac olan birde biontech mi olacak ? En iyisi ben az daha bekliyeyim tüm ulkeler sartlarinı belirlesin ona gore karışık bi kokteyl üretilir bende olurum.

https://youtu.be/Es_ASif2lvg

kayseri hastanesindeki suriyeli hamile kadınlar

Bu sekilde ureme devam ederse, bu işte profesyonelleşip bölunebilirler.

oy verilecek partiden beklenen vaatler

Yalayarak, hakksız bir yere gelmiş kim varsa, suan yalayan ne kadar gazetecimcisi kisiler, haksizlık yolsuzluk adam kayırma bulunduğu mevkiyi çıkari icin kullanan vekil, bakan kim varsa hepsini ama hepsi bu millete hesap versin. Daha uzatirdim ama heralde az çok belli oldu istedigim vaatler. Isim isim yazmaya kalksak 2-3 entry eder heralde. Son olarak suana kadar yalayanlar arasında yavaştan donmeye başlayanlar var özellikle ilk onlardan başlansın adalet.

cumhur başkanı olsanız yapacağınız ilk icraat

Eski cumhur başkanını, bakanları ve vekilleri adalet karşısına çıkarnak. Ertesi gun istifa ederim sorun değil yeter ki adalet islesin ama bir gün daha şansım olursa memurluğu kaldırırım.

uludağ sözlük aşık atışması

Yeaah 2020+1
Hey sen şimdi beni dinleyeceksin,
Her kelimemle acıyla inleyeceksin.
Çok Kızarsam sert yazarım,
Kızdırmayin beni hepinizi bozarım.
Bir atışma olacaksa,
Kuralları koyun burada.

Baştan anlaşalım yok bende his,
Atarim herkese en derinde French kiss.
Bunlar kelimelerin yumuşak hali,
Kızarsam ilan edicem olağanüstü haliieağ.

maaşın hesaba yattığı an

Onca yıl bu kadarcık için mi zarar ziyan oldu dediğim an.

mersin deki sinan şamil sam heykeli

Insan bunu yapmaya utanır. Hadi yapan utanmamış yapmış, Ulan hiç biri çıkıpta dememiş mi "bu olmamış, bunu koymayalım bu bok gibi bisey bu" diye. Ilkokula giden tkt dersi goren bi çocuğa 10 kilo alçı birazda elişi kağıdı versen daha güzelini yapar be.

almanya da 400 euroya araba alabilmek

100 euroya aldığı arabayla türkiyeye gelen arkadaşım var. Yüzüne karşı "bu kadar da olmaz arkadaş" demişliğim var.

sedat peker i yeminli millet düşmanı ilan etmek

Az önce derin bi nefes aldım inşallah vatan haini olmamışımdır.

leyla ile mecnun

Gotik leylaaaaaa var. Kubilaylaylaylay nerde ?

babası asgari ücret kendi iphone alan türk kızı

Taksitleri bitene kadar rahat 5 yeni modeli çıkacaktır.

su içerken göğüslerine döken kızın amacı

"Su akar yolunu bulur"daki ideal yoldur. Suyun ekmeğiyle oynamayın.