entry'ler (22)

zeki kadın vs güzel kadın

zeki kadın güzelleşir zaten yaşadıkça tabi anlayana. Gerçi bunların zeki olanları çok can yakıyo amk değer mi diye düşünüyo insan. Düşündüm, değer ulan.

balık etli hatun olmanın dayanılmaz cazibesi

dayanılası cazibedir. oyhş.

çok sinirlenip kız sevgilinin kolunu çevirmek

kızın bilimum erkek yakınları tarafından kendi kolunuzun çevrilip götünüze sokulmasıyla sonuçlanabilir. insansanız yapmayın.

ben bu yazıyı sana yazdım

tamam çok küfür ediyorum, tamam ağzım güzel iki laf yapamıyor, tamam karı kıza da çok bakıyom ( hayvanım evet) ama seviyorum lan seni. Gösteremiyorum çünkü nasıl yapıcamı bilmiyorum güzelim. Başıma gelen en güzel şeysin ağzını yediğim gel etme eyleme aç şu telefonunu, cevap ver mesajlarıma. Bak beni ergenler gibi buralara yazdırıyosun koduğumun zillisi. Saçını salışına, küsüp omzunu silkişine kurban olduğum.

insana huzur veren sesler

yattığın sıcak yataktan duyduğun, kahvaltı hazırlayan bir kadının terliklerinden çıkan pıtı pıtı ses. Şimdi tek duyulan sessizliğin 'anladın mı şimdi kıymetini, beynini siktiğim' söylenişi.

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

pazar sabahı sözlükte salak salak gezinilen anlardır. Yapcak daha iyiyi bırak daha kötü bişey bile yok, kimse yok.

oral seksin kadına hakaret olduğu gerçeği

seksten bi sik anlamayanın beyanatıdır. He sen hatuna habire dayayıp kendi keyfine bakıyorsan o senin hayvanlığındır. Oral seks karşılıklı olur, sen ağzını dilini iyi kullan da bak bakalım hatun hakaret mi algılıyor, yüceliyor mu. Ayrıca sabah sabah canlandırdığınız başlığı zikeyim. hatunla da bozuğuz zaten onun da bu vesileyle amk! Tülay geri dön lan!

sözlük yazarlarının doğum günleri

kendime mezar yeri ayarlamam gerektiğini dank ettiren tarihlerdir. Memeden ayrılan sözlüğe koşmuş. Yok mu lan seksenlerde çocuk olup, şu boktan dünyanın az biraz güzelliğini yaşamış olanlar? Yoktur tabi herkes iş güç çoluk çocuk derdinde benim gibi yarrak kürek işlerle mi uğraşsınlar buralarda. Efkar bastı amk.

sözlüğün ergen yuvası haline gelmesi

çocuktan ziyade yaşı otuza çeyrek var ve üstü müzmin abazanlar doludur. Ben dahil. Bu kadayıflardan çoluk çocuğa kalmıyor.

pembeojelihatun

kaliteli yazarmış. Ojedendir o birader hele de pembeyse kalite artar tabi. Yazın, yazın şarkılı şiirli yazın arttırın kalitelerini kafasına osurduklarım.

sözlükte mesajlaştığın kişinin adını öğrenme yolu

ısrarcıların yana yakıla öğrenmeye çalıştığı yoldur. Ulan zerzevatlar burası sözlük, adı soyadı lazım olsa nick denen boku alıp yazmazdık. Kendini tanıtmak, ifşa etmek zorunda mı insanlar bir internet abazanına. Nasıl açmışsınız birader her yerden hatunlara yürüme telaşında adam yuh amk.

hobiolarakyaparsin

hem sözlüğün ne kadar yavşak adamı varsa hepsiyle canım cicim olup hem de nickaltına yazılınca rahatsız olan yazar. Bitmedi gitti şu karıların iki yüzlülüğü, yalanmaktan kaygan zemin olmuş artık hatunun nick altı şimdi mi aklı başına gelmiş. işine gelen yaladı mı sorun yok nasılsa. Ulan sözlük değil ilgi budalalarını yaşatma derneği mübarek. Erkeği ayrı kadını ayrı kezban.

donan arkadaşınız karınızla sevişsin mi

karısını seviştirmeye bahane arayan gavatların soru cümlesi.

uyanınca düşünülen ilk şey

sabah ereksiyonu denen gerçek var olduğu müddetçe tabiki seks.

internette kadınların dengesinin bozulması

kendi sikine bakmayan, üstüne am denen şeyi canlı kanlı görmemiş dallamaların habire bok atmasından şaşırdı tabi garipler.

not: her türlü yalarım.

bal dudak

öptükçe ballanan dudaklardır. ağzına sıçtığımın karısı eski sevgilimin ballarını kim hüpletiyo şimdi bilmem ama var böyle çeşit dudaklar. canım çekti ya la.

çirkin olmak

biraz para, biraz şirinlik, az biraz da zeka ve ağzın iyi laf yapmasıyla çok da fark etmeyecek durumdur. kalastan hallice olup da güzel olsan nolur mübarek.

hoşlanılan hatunun otobüste kapıya sıkışması

kızın kurtulmasına yardım edip, kahraman olma fırsatı yakalanabilir. fakat yine de vermez o diyeyim.

800 tl maaşla çalışan adamın ekonomiyi övmesi

bamya sikli kocasını komşu günlerinde ''ay kardeş benimki ben de hal bırakmıyor'' şeklinde öven hanım ablayla aynı mantıktaki adamın eylemidir.

kızlarda oluşan acaba götüme mi bakılıyor hissi

götüne güvenen kızlarda acaba? şeklinde olmayan histir. net olarak bilirler bakıldığını, götünü yediklerim.