bugün

entry'ler (12)

burger king de patatesleri elle yiyen ayı

Reklamın iyisi kötüsü olmaz üzerine açılan başlıktır. Neden burger dedin de mc donalds demedin sorusunu aklıma getiren entry. Bende reklam yaptım galiba

kız tavlayamama teknikleri

Dün bana taktikleri soranların bugün facete profil fotoğrafını değiştirerek kız arkadaşıyla olanınkini koyması kadar adaletsiz olan tekniklerdir.(Taktikleride söylemedim halbuki)

evcilik oynarken kamyon olan çocuk

Okuduktan sonra evcilikte kamyon mu vardı lan sorusunu aklıma getiren entry.

kişisel gelişim kitapları

okuyunca değişeceğini düşündüğün aslında bi boka yaramayan kitaplardır(okudu).

dersaneye adımını atar atmaz yavşayan kızlar

Bi bana mı denk gelmedi sorusunu aklıma getiren entry'dir.

juventus forması

Babaannemin beşiktaş zannedip bana aldığı ilk formadır. Önemli olan düşünce tabi.

sims 4

lirik in twitch tv de oynamasından zevk aldığım oyundur. sims serisi oynamadım oynamamda o ayrı.

yazarların telefon duvar kağıdı resimleri

Kendi resmimi koydum ama daha tanıyan olmadı.

üniversitede hazırlık okumak

istanbul üniversitesinde yapılmaması gerekek eylemdir. Sadece bir sene kaybetmezsiniz. Bütün hayatınızdaki ingilizceyi kaybedersiniz. Hoş Ahmet hoca iyidir

yazarların wifi isimleri

Giyotinajans şifre modemin altındaki yazı bi kere girdim. Artık otomatik.

bir an önce üniversiteye geçmek istemek

Üniversitede okumak, hazırlanmaktan daha iyi düşüncesini yaşayarak gören bir insan olarak gençleri anladığım entry. Hoş burdada bi bok yok.

her kadın özgüvenli erkeğe köpek olur

özgüven eksikliği yaşayan insanların çoğunun bildiği ama bildiği halde başaramadığı hatta ters etki yaptığı doğru sözdür. (Elim titrememesi lazım. COOL olmalıyım)"A-a-ay-şe-şe saçla-rın güneşş ela cıvıl gözlerin Osss-mann parlıyor ben."