bugün

entry'ler (57)

taliban sözcüsünün trt ye konuşması

Ahahah şaka gibi lan. bu çöl maymunlarına kaldılarsa artık demek ki sırf Halk tepki göstermesin mülteci olayına diye yapmadıkları saçmalık kalmadı. komedi aq. elin teröristini TV'ye çıkarıyorlar. isidli bagdadiyi niye çıkarmadılar zamanında çok merak ediyorum.

mülteci arttıkça abden gelen paranın da artması

Ab den gelecek paraya kaldılar koskoca ülkenin düştüğü hale bak aq.

kapalı kızlar

Açık kızlardan farkları yok.

emeklilik yaşının 72 ye çıkarılması

Yok bir de mezarda emekli olsun insanlar! bu ne lan amele gibi! 50 yaş bile fazla. sırf emeklilik için ne idüğü bellisiz sevmediği işlerde çalışıyor insanlar, sonra da çalışkanlıktan falan söz ediyorlar. neyin çalışkanlığı lan!!! sırf emeklilik için çalışıyorsunuz işte! bu düzene baş kaldırmadığınız sürece amele gibi yaşamaya mahkumsunuz.

evlilikte cinsel yaşam

Yoktur. Zaten o imza bütün olayı bitiriyor. düşünsene hergün aynı kadınla yatıyorsun, ulan insan bıkar be.

evleneceksen çirkinle evleneceksin tavsiyesi

Bu ülkede geçerli olmayan olay. zira hepsi kendini güzel sanıyor, çirkin yok ki ülkede. swh.

dudağın kenarından öpmek

Lise yıllarındaki gizem aklıma geliyor, ilk defa bu şekilde öpmüştüm, ne saftık o yıllarda.

sevişirken sevgilisine kökle yiğidim diyen kadın

Köylü nazife vardı bizim orada, ulan ne karıydı be. bak yine aklıma düştü nazife.

trt yi tv den siliyoruz kampanyası

Yıllardır izlemiyorum aq.

sözlükte kavga eden yazarlar

Alayı ilgi manyağı. hatta kendi fake hesabıyla kavga eden bile var. beyinsizlikte nirvana.

üstteki yazar hakkındaki varsayımlarınız

Değişik bir tip.

sağlıkçı kız iticiliği

Özellikle 20-25 yaş arası inanılmaz ilişki delisi bunlar. 2 aylık flört tarzı ilişkimizde lafı döndürüp dolandırıp evliliğe getirdi. iki seviştik diye nikâhımıza mı alalım? Bakın bir değil iki değil, kaç tane hemşire sağlıkçı att ci kızla birlikte olduysam hemen hepsi böyleydi. hayır madem derdiniz evlilik, e ne diye bunları yaşıyorsun benimle? istisnalar elbette vardır onlar ayrı.

şişman türbanlı vs 88 lik top

Erzurumlu türbanlı alır dediğim vs.

büşra kübra nazlı

Muhafazakâr, yobaz, aşırı tutucu aile kızı isimleri. hiç şaşmaz. hele bide bu isimde olup da "yaa ben ailem gibi değilim" diyenler yok mu, güldürüyorlar beni. He canım he sen ailen gibi değilsin.*

üstteki yazar hakkındaki fikrini söyle

Eskilerden Galiba.

kuru sıcak

Be salak en azından gece serin olur, gel bi adanaya da gör ebeninkini.*

flörtlerin ilişkiye dönüşmemesinin sebebi

Kızların saçma salak istekleri. sanki nikahlıyiz gibi flört aşamasında bıktırıyorlar insanı. Etrafta bir sürü kız varken kimsenin egosuyla uğraşamam.

yobaz ailenin laik kızı

Laiklik bu değil arkadaşlar. Son zamanlarda sayıları artmış bulunmakta. bir alevi olarak bunlardan tiksiniyorum artık. kendilerini satmak için olduklarından farklı görünmeye çalışıyorlar, Bal gibi de yobazsin işte, o ailede büyüyüp farklı mı olacaktın bir de.

hiç sevgilisi olmamış 25 yaşında zeki ve güzel kız

Bu ülkede yoktur güzel olup da bu güzelliğini kullanmayacak olan kız. Olmamışsa da aşırı kezbandır uzak durun.

sözlük yazarlarının aşk hayatları

3 ay oldu bitti. arada ufak birtakım flört denemeleri oldu ama saçma bir şeydi işte. aşk başka gerçekten unutmak çok zor.