bugün

entry'ler (43)

yaran diyaloglar

ben:abla küçük arı'yı gördünmü?(kitabı kastederek)
ablam:uçtu gitti.
benim iç ses:bu benim ablam olamaz.

tripkolic

kızı sevmedim ama şarkı sözleri fena değil.rapçi değil bence arabesk rap olabilir.

iskender kebap

iskender kebap ın restoranlarında yarım porsiyon yoktur o yanı kötü,zaten çok fazla koyuyorlar birde çok aç olmayınca insan bitiremiyor bi çare bulsunlar.bi porsiyon 17 ytl dir.iki kişi gitsek 34 ytl pahalı biraz herkes veremez her keseye uygun olmalı bence.

ilkokulun vazgeçilmezleri

-beden dersine çıkmak için öğretmene köpek gibi yalvarmak.(bazen çıkamayıp yerine matematik dersi işlemek)

-öğretmenlerin klasik lafı :'bir kulağınızdan giriyo diğerinden çıkıyo' demesi

-çöp kutusunun başında topluca kalem açmak

-bir kişi tuvalete gidince bütün sınıfın tuvaletinin gelmesi

bolulu hasan usta

kazandibi on numara olan yer.

münevver karabulut

o kadar çok münevver haberi izlemekten olsa gerek gece rüyamda gördüm,mezarda beni kurtar bana yardım et diyodu münevver çok korktum,insanın psikolojisi etkileniyo tabi.

anneden dayak yiyen çocuğun anne diye bağırması

anne 9 ay karnında taşır yemez yedirir cennet ayaklarının altındadır falan filan gibi sebeplerle anneye kızılsa bile onsuz yapılmaz..

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

acilin bu gibi bekleme salonunda yapayalnızken hayatınızda en sevdiğniz insanın durumunun ne olacağını düşünmek ve endişeyle sabaha kadar gözünü kırpmamak.

nikon

dün itibariyle aldığım makinem harika.24x yakınlaşması var.ay çekimi harika.

insanın bedeniyle barışık olmaması

çok kötü bir durumdur.aşırı olması halinde insan çevresindeki güzel fizikli insanlara bakıp ''allahım benim günahım ne,benim onlardan neyim eksik'' demesine neden olur.

adı ve soyadıyla msn adresi alan insan

saçma sapan isimler alıpta on saat yazmaya çalışmaktan bin kat iyidir.

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

Kırk yılda bir mesaj sesi duyduğunuzda sevinçle telefona koşarsınız fakat bilgi mesajı gelmiştir ve lanet okursunuz vodafoneye!

almadan önce iki kere düşünülmesi gereken nesne

prezervatif

manyak dükkan

reklamı çıktığında bile mide bulandıran hemen kanalı değiştirme isteği duyduğum saçma sapan program.oynayan oyuncuların aileleri bile izlemeye dayanamazlar herhalde.

bu yazıyı babama yazdım

Baba seni çok özledim.Günlük hayatta baba demekte çok zorlanıyorum,sanki söylediğimde senin eksikliğin anlaşılıcak gibime geliyor.içim acıyor,herkes babasına babalar günü hediyesi alıyor ama sen yoksun...

vatan şaşmaz

Çanakkale bigalıdır.

lapseki

Anneannemin yaşadığı küçük sevimsiz kasaba.Tatil için sessiz sakin ve güzel bi yerdir ancak bir haftadan fazla dayanılmaz.Devamlı yaşamak için hiç ideal değildir deniz olsada bi süre sonra bay geliyo yani.Bide bu lapsekide bi tarikat grubu vardır.mahalle halkını salak yerine koyar.tarikatın başındaki adam kendini peygamber gibi gösterir milleti kekler.ok komiktir ya.

tüm zamanların en kötü yerli dizileri

aşk yakar.

kıçın uyuşması

lisede okuyanların sık yaşadığı bir durumdur.günde 7-8 ders oturunca yapıştımmı acaba diye düşünmeme neden olan uyuşmadır.

son umudu askeri darbe olan insan modeli

darbeyi seven darbecilerin düşüncesi.