bugün

sevdiği entry'ler

sözlük yazarlarının itirafları

Çığlıklarla sesimi yükseltmek istiyorum. Beni benimle bırakmayın, iyi değilim diye ama yapamıyorum. iyi değilim. Ama bunu açıkça dile getiremiyorum. Vakit yok çünkü. Anlatmak için vakit kalmıyor. zihnimle savaşıyorum. Yalnız kaldığım her saniye. Beni yalnız bırakmayın diye bağırmak istiyorum ama açıkça ifade edemem böyle şeyleri. ipuçları veriyorum. Tüm gün yattım diyorum mesela, birkaç gün öncesinde çok uyumaktan nefret ederim demiştim oysa. Manzarayı seyrettim karanlıkta diyorum ya da. Ölmeyi hayal ettim diyemem.

tinder

hayırlı kaydırmalar arkadaşlar.

bugün ilk kez yükledim. elektrikler kesikken zaman geçsin diye açtım ve beklediğim gibi bir poh yok.
erkek olduğumdan kız tarafı hakkındaki gördüklerim:
%85 i fake
%14 u birbirinin aynısı tipler
%1 düzgün tipler.

14lük kısım üzerinden konuşursak hepsi badana boya derecesinde makyajlı ve köküne kadar fotoğraf filtresi kullanmış hiç bir farklılığı olmayan sıradan tipler. saç suratının yarısı kapatmış, dudaklar büzük yada joker gibi ağız, yandan bakışlar, tabi egolar tavan yapmış ama boş beyinler. elinde sigara, önünde içki o kadar yabancılar ki benim için.

1lik kısım sağa kaydırdığım tipler ki yaklaşık 10 kişi civarı şimdiye kadar. daha sade, duruşu diğerlerinden farklı yani iyi işte bunlar biri keşke beni kaydırsa *

tinderin olayı anında buluş seviş ne bekliyorsun diyenler haklı ama belki kuş taşa çarpar bi tane düzgün gelir diye bakınmaya devam ediyorum.
umut.avi

doların yükselmesine sevinen tip

Dolar 6,7,8 olur.

Dolar iner çıkar, allah karaktere zeval vermesin.

Unutmayin, rüzgar ne kadar sert eserse essin, kayadan alip götürecegi sadece tozdur.

Allah kimseyi ülke'nin dış müdahale ile bozulan ekonomisine sevinecek kadar şerefsiz yapmasin.
Gerisi hallolur.

Somali’de ya da Nijerya’da açlık çeken, zor durumda olan bi çocuk almayı, büyütmeyi ona el uzatmayı çok istiyorum. Umarım bi gün bana nasip olur bu duygu.

artık kızlar evlenmek istemiyor

Kendi parasını kazanan, kendi genlerinden tek başına çocuk yapabilen, erkeklerden 5 sene daha erken olgunlaşan ve ömür boyu aklı hep 5 sene önden giden bir canlıdır kadın. Kadın bu devirde sadece aşık olursa evlenir. Aksi takdirde ne yapsın allah aşkına üstündeki çiçekli pezevenk gömleğine bakmadan tepesinde tespihini sallaya sallaya "lan Jale o telefon ben her aradığımda açılacak. Tamam mı?" diye böğüren bir adamı? Hayır evlense de ciddiye alamaz ki böyle bir tipi. Güler. Güldüğü zaman da o kazmanın narin egosu incinir. Gelsin kompleks fırtınası, gitsin kavgalar. Neden çeksin ki lan kadın böyle bir hayatı?

Edit: olayı hazırda bekleyen pompacılara bağlayan benzin istasyoncuları türemiş hemen. Benzin deposu mu lan bu ne pompacısı? Ben diyorum kendi genlerinden çocuk yapabiliyor bunlar diyor pompa. Lan şunu o kalın kafanıza bir sokun anasını satayım. Kadın ömür boyu hiçkimse ile birlikte olmadan yaşayabilir. 30 yaşında dul kalıp evlenmeyen zibilyon tane kadının karşısına 30 yaşında dul kalıp evlenmeyen ancak iki erkek çıkarabilirsiniz. Kendi çükünü benzin pompası yerine koyan bir malsan pompa başına para da alırsın sen. Bazı sıfatlar kadınlara özgü değildir diye bunun için söyleniyormuş demek ki. Şimdi aydınlandım sağol pompacı.

Çok sıkılıyorum sonra instagramda tatil fotolarını görünce daha da sıkılıyorum ama para yok sıkılmaya devam...

Uyumak için lavanta çayı içiyorum baska yapacak bir sey yok çünkü..

sağa sola sataşan yazar

benimdir.

sözlüğe her girişimde kadınları aşağılayan, atatürke hakaret edilen, çocuk tecavüzlerini savunan iğrenç başlıkları açanlara ve onları destekleyen götoğlanlarına sataşıyorum, keşke imkan olsa da sataşmaktan öte iflahlarını siksem döve döve ama henüz o kadar erkeği çıkmadı daha.

bakire olmayan kızla evlenen gavat

sizin gibi ibneleri çok pis dövesim var ya.
nerelerde takılıyorsunuz oğlum siz, membanız neresi bi söylesenize.
hergün toplu taşımada sizin gibi itlerle karşılaşmak için dua ediyorum ama olmuyor.
yönlendirin oğlum beni nereden bulabilirim sizin gbi yobaz sapık ibneleri?