bugün

entry'ler (15)

cinsel seks yaparken kediye yakalanmak

Tam 15 dakikadır üşenmeyip bu başlıktaki kelimelerin birbiriyle olan bağlantısını kurmaya çalışıyorum ama olmuyor. Seksin cinsel olanıyla olmayanı nasıl acaba bununla ilgili araştırma yapmaya karar verdim, haa bir de kedi fantezisini de dahil etmeliyim bu araştırmaya. En sonunda bulduğum sonuç, daha fazla saçmalama sınırlarını ihlal edemeyeceğim oldu. Susuyorum.

birleşik kıbrıs federasyonu

Rumlar kendilerini kabul etsinler diye ülkeyi bile silerler. Pardon ağız alışkanlığı ülke dedim. 12 sene yaşadım ben orada. Türkiye'li halktan zerre kadar haz almayan nüfusları 150 bin civarında olan bir azınlıkta kalkıp Türkiye ile birleşik federasyon olacak değiller ya. Sonları hayırlı olsun demek isterdim.

ben bu yazıyı sevgilime yazdım

Lanet olası sevgi pıtırcığım benim. Seni o kadar seviyorum ki anlatamam. Elimden gelse seni bir kaşık suda boğarım. Yanlış anlama kötü olduğumdan değil tamamen sevgimden. Bana göstermediğin ilgi için, senin boğazını sıkmak istiyorum. Ama yine hümanist tarafımı ön plana çıkardım, kahretsin içimdeki hayvan sevgisi.

sabah sabah sebepsiz yere içinin daralması

Genelde akşamdan kalma bir durumdur. Gece sinirden, üzüntüden kendimizi bir güzel yeriz, o kafayla uyumaya çalışırız. Al sana sabaha mis gibi iç daralması.

tası tarağı toplayıp yerleşilecek en iyi ülke

Hangi ülkede değil, hangi ülkede nasıl yaşadığımız önemli olan. Kendi ülkemizde bile insan gibi yaşayamadıktan sonra, nereye gitmek istediğimizin bir önemi de yok.

sözlük yazarlarının yaşları

Ruhumu 18den kurtarabilirsem 30 yaşındayım.

güzellik

Göreceli bir kavram filan değil. Güzelse güzeldir, değilse olay bitmiştir. Her olayda ,her canlıda ilk aradığımız kavram olduğu da aşikar.

alternatif antidepresanlar

Tartışmasız evcil hayvan sahibi olmak. Yine tartışmasız bu evcil hayvanın köpek olması şartıyla.

kadın iç çamaşırı mağazaları kapatılsın

ilginç bir fantazi buhranlığı. Tabi tabi bence de kapatılsın, ne o öyle zaten çamaşırı filan. Gerek yok bence giyilmesin de .

yalnızlık

Çağımızın trend hastalığı. Kendi elimizle ilişkilerimizi zedeleleyip, ona buna laf sokup etrefımızda insan bırakmadığımız, sonra vay efendim ne kadar iyi yalnızım diye serzenişte bulunduğumuz travma boyutumuz.

balkonda sigara içen atletli dayı

Genellikle yaz aylarında, sahil kasabalarında görülen 50 yaş ve üstü nesli tükenmemiş olan bir türdür. Sıkça yaptıkları davranışlar balkondan yan balkonları kesip, zira balkonlar iç içe olduğundan dolayı sağa sola göz süzmeleridir.

beni beni twitterini

Reklam kokan hareketler bunlar. Başımız sağolsun, bir twitterimiz vardı o da Ednan Beyler tarafından kapatıldı.

ölen insanı sağcı solcu diye ayırmak

Ölen her zaman öldüğüyle kalır. Ölen insanın sağcısı solcusu, siyahı beyazı olmaz. Olmamalı da zaten. Biz ne zaman bu kadar ayrımcı olduk.

22 temmuz 2015 twitter a erişimin yasaklanması

Ne oldu yani şimdi erişim engellenince, daha mı rahat yönetilecek ülke yoksa kimsenin haberi mi olmayacak oynanan oyunlardan. Hangi ülkede kaos çıkınca internet erişimi yasaklanıyor. Bir şeyleri yasaklamak sorunlara çözüm getirmek bizim ülkemizde. Ellerinize sağlık.

izmirde mendil satan çocugun linç edilmesi

Çocuk Suriye'li diyorlar, ne fark eder nereli olduğu ki. Hiç bir canlı dayağı hak etmez ki bu insan, bu çocuk, bu can. Nasıl bir suçluluk duygusu bastırma eylemi bu. Ne hale geldi halkımız. Gün geçmiyor ki hayret ettiklerimize bir yenisi eklenmesin.