bugün

entry'ler (787)

radyo mood

güzel müzikler çalan internet radyosudur tanımı biraz az olur gibime geliyor bu radyo hakkında..

niye diye soracaksanız bir çok gecem bu radyodaki ismini daha bilmediğim şarkıları huzur,keyif ve mahoşluk içerisinde dinleyerek geçti. uyudum ve uyandım hep dinledim. inanılmaz bir bağımlılık yaratan etkisi var, radyonun kendisinin ve müziklerinin özellikle de kalitesinin.

kaliteli müziğin doğru adresi demiyorum. çünkü bu radyo bence kaliteli müziğin bilinmeyen adresi! varsın kimse bilmesin,duymasın ve dinlemesin. sadece bunca senedir dinleyip sadece içimdekileri buraya dökmeme vesile olan ve yapımında, radyonun kurulumunda emeği geçen herkese teşekkürlerimi yazdıklarımla belirtmek istedim gecenin bu vakti.

Belki kendileri görmese bile.

Her gün doğum günü kutlar gibi dinlerken ya da yayın bitiminde iyi ki varsın ve varolmuşsun radyo mood diyorum.

Müzik ziyafetini, lezzetini, insanın ruhunu okşayan müziği bu radyoda bulabilirsiniz. En azından müzikten biraz bile olsa anlayabilen biriyseniz!

Tanım : 2012\'nin şubat ayında yayın hayatına başlayan internet radyosu.

Linki : http://radyomood.com/ yayın saatleri ve radyo hakkında daha fazla bilgi için alın size link.

sözlükteki kan aranıyor duyuruları

kız yalvarıyor el atın lütfen https://twitter.com/edda1...status/300723861492744193

21 eylül 2012 istanbul da duyulan enteresan ses

ilk olarak gözde adlı bir kızın canını alacağını sandığım ses.

29 ağustos 2012 fenerbahçe spartak moskova maçı

yorumcunun içine sadi celil cengiz kaçmış maç.

29 ağustos 2012 fenerbahçe spartak moskova maçı

ilk maçın star, ikincisinin d-smarttan yayınlandığı karşılaşma. ne alaka d-smart anlamadım. d-smart böyle yapıyor diye inadına almıyorum. gel'de link ara sağdan soldan şimdi.

sevgilinin plajda üstsüz güneşlenmesi

bikini izini sevmeyen bir erkek seve seve izin vermelidir bu duruma. (bkz: ben)

göt

sikilmeyi hiç bir şekilde hak etmeyen organ.

rahibe olmayan kadınla ayin yapmak

genç katolikleri ileri derecede rahatsız edecek durumdur.

bakire olmayan kadınla akp mitingine katılmak

anlaşılması halinde olası bir linç olayının olması durumudur.

bakire olmayan kadınla metrobüse binmek

bütün dikkatleri bir anda üzerinize çekebilecek olan durumdur.

kadınlardan soğumak

genelde çok severek ayrılan tiplerde gözüken durumdur.

seks yaptığı kadını seven erkek tipi

ilişkinin yürümesindeki en sağlam yapı taşını yerine getiren erkek tipidir. sevilir öyle erkekte kadında. güzel ilişkileri olur. belki bir gün evlenir çocukları bile olur.

türk kızlarının beğendiği erkek tipi

paralı olan erkek tipidir.

tüm zamanların en iyi ikilisi

bira-sigara.

2012 2013 şampiyonlar ligi şampiyonu galatasaray

(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)

terazi burcu kadını

hayatınıza girdiğinde çıkmasını asla istemeyeceğiniz burca mensup kadın. bir balık burcu erkeği olarak söylüyorum ki ; size yaşatamayacağı mutluluk yoktur. sizinle her şeye vardır.

sözlük yazarlarından aforizmalar

komşular akraba, akrabalar komşu olmuş. - annem -

burcu esmersoy un fruttare yi ısırışı

(bkz: kalktı dikkat edersen)

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf edemeyeceğim kadar etik ve ahlak dışı fantezilerim var. en kötüleri aklınıza gelmesin ama iki kişi arasında olabilecek en garip şeyler işte.

siouxsie

nesildaşımdır kendisi. über insan.