bugün

entry'ler (372)

insanın en mutlu anı

bir işerken birde sıçarken. bazen osururkende oluyor

chp lilerin genelde içkici olması

(bkz: Akp lilerin genelde muptezel olmasi)

(bkz: ottur gunahi yoktur)

çin yemekleri

Nefes alan herseyi yiyor bilader adamlar. Yaglarida bi enteresan gunde 3 ogun yemek yiyorsan 3 kere lavaboya cikiyorsun. Bizim tophane gibi full nargileci olan bi yer dusunun, butun bocek, yilan piyasasi orada donuyor pekinde.

otobüsle yapılan uzun yolculuk

Mersin deplasmanina gitmistik, bilader ben boyle bi yolculuk gormedim. Ulan git git bitmiyor otobus zaten savastan kalma. Her 100 km de bir aq otobusu bozuluyordu 24 saatte istanbula donmustuk.

1 2 mart tarihlerinde akaryakit alma protestosu

7'den 70'e herkesin katilmasi gereken protestodur. Benzine zam demek ulasima, sebzeye, meyveye, giyime, hayvanciliga, ciftciye, koyluye vesaire butun yasamimizi etkileyen bir olaydir ama kimse farkinda degildir. Herkesi biraz duyarliliga davet ediyorum.

evet 2 gün almazsak ne olacak ki

evet cumadan hepimiz ztn stok yapacağız

evet hiç bir işe yaramaz temelli bırakmalıyız

evet dünyanın en pahalı benzinini kullanıyoruz

evet bence arabalarla konvoy yapalım sesimizi duyuralım

evet bence köprü trafiği tıkayıp benzinimiz bitti diyelim

evet bizden hiç bi b.k olmaz

evet bu hükumet hedere hödörö lölölö

evet bu halk koyun bala bla bla

evet .... .... ....

yukarıdaki cümleler birazdan konuya yazılması muhtemel cümleler..

Buda bir arkadasimin konu hakkinda ki gorusleri.

"bana gelince ben yakıta muhtaç biriyim işimle evim arası 95 km ve toplu ulaşım yok haftanın 4 günü özene bezene günlerimi harcayarak yeni yaptırdığım evden ayrı yaşıyorum ve kazandığımın 4te 1ini yakıta harcıyorum babamın şirketi falan yok yakıtta vergi avantajım yok dolayısıyla en az yakan arabaları tercih etmek zorundayım

ben 1-2 mart tarihlerinde aracıma yakıt almayacağım

evet mecburen 28 şubatta ya da 3 martta depoyu fullicem

ama bir gün bana ''benzin zamları için ne yaptın ki?'' diye sorduklarında en azından cevap verebileceğim

ve bi umut bu eylemin ses getirmesini, sonrasında ise daha büyük daha geniş katılımlı bir eyleme vesile olmasını bekleyeceğim

katılan/katılmayan/saçma bulan/memnun olan/ve hep 50 liralık alan

herkese selam olsun.."

madem ak partinin oyu düştü niye fake

gecenin bir vakti dolar niye yukseliyor amk!

an itibarıyla siyasetten uzak durmak

Ulkeyi hirsizlardan temizlemeden kimsenin rahat edemeyecegi vukuattir.

Bu saatten sonra siyasetten uzak duran adam bu ulkeye vergi odemesin, vatandasi olmasin bi zahmet.

Gun, kenetlenme, hirsizlari def etme gunudur.

chp feto ittifakı

Akp yi kullanip prezervatif gibi attiktan sonra bu tur iddaalarin ortaya atilmasi ne kadar komik.

Cemaatin kimseyle ittifaki yok, il ilce neresi olursa olsun akpnin cekistigi partiye oy verecektir. Bu mhp olur chp olur , saadet olur.

kabataş yalanına inanıp ses kaydına montaj demek

Adamlar her iddiaya sahte, montaj, kumpas diyor. Bunları soruşturacak savcı da bırakmadılar. Bundan sonrası Allah'a emanet.

chp faşist bir partidir

Burada herkes egitimli kimseyi yiyemezsin abisi. Anca siktir olur gidersin sozlukten fazla bos yapma gece gece

alnı secdeye değmeyen chp li

Hesapta namaz kilanlarida goruyoruz. Ihaleye fesat karistirmak, hirsizlik, degnekcilik, vatan hainligi gibi bir cok vasfi tasiyorlar.

(bkz: chpden gotum gotum korkanlar)

türkiye nin gelmiş geçmiş en büyük hırsızı

Kendisini musluman olarak tanitan adamdir.

sözlük yazarlarını şu an mutsuz eden şeyler

yarın istanbulda son günüm olması.

erkeklerin kadın ruhundan anlamayan ayılar olması

Cebinde canlı varsa kadınlar seni anlıyor. ruh muh, duygu falan hikaye iş canlıda bitiyor çünkü kadınlar ruhlarını satan birer fahişe, bedenlerini satanlara da orospu deniliyor.

erkeklerin geğiren sümküren varlıklar olması

içimizde mi patlatalım napalım, ziyan olmasın diye salıyoruz.

pekin

Çok sikko bir havaya sahiptir. Burada içtiğiniz parliamenti orada içemezsiniz. Taksicileri yavşaktır, boş oldukları halde durmazlar yeri gelir 1-1.5 saat taksi beklersiniz. Gece hayatı on numaradır. Kaliteli eğlence mekanları sanlitun semtindedir. Esrar, dalga dümen muhabbetlerine kolayca erişmek için sanlitun sokaklarında yürümeniz yeterli, zenciler çöküyor hemen "hi man" falan filan hesabı. Ama pahalı satıyo ibneler, daha uygun satanlarını yaşadıgınız muhitte takılarak çözebilirsiniz. Seksten soğuyacak kadar seks geceleri yaşarsınız, (tabi yakışıklıysanız) Her milletten insan vardır. Çinli kızlar dar mar değil hepsi folloştur.

bonzai

Insani olum tribine sokan, rezil rusva eden uzak durulmasi gereken ucuk kacik bir maddedir.

Hemen mahalleden beni yaran bi mevzu paylasiyim. Daha bonzainin ilk ciktigi zamanlar bizim mahallede bir muptezel var o lavuk bi ciftli sariyor kendine basliyor icmeye. Neyse cigarayi bitiriyor bu tribe giriyor. Caddede kosmalar, enteresan enteresan haretkeler derken bu lavuk marketin onunde bayiliyor. Bize telefon geliyor abi boyle boyle reco öldü, gelin hesabi. Ulan bi gidiyoz bu lavugun uzerine gazete kagidi falan atmislar öldü diye :D kimse anlamamis tribe girdigini o gun bugundur hala tassagini yapariz

herkese küfür eden aydın insanlar

Hakeden insanlara küfür edenlerdir. iki paket makarnaya, 5 torba kömüre, 3 kuruş için yandaşlık yapan vatanını satan insanlara yaptıkları haklı eylemdir.

rte nin duran adam hakkında yapacağı yorum

Marjinal grupların yolladığı ne olduğu bilinmeyen provakatör.

duran adam

Zekasıyla estiren adamdır. Günlerdir halka atıp tutanlar şimdi ne sallıyacak acaba merakla beklenmekte #direnduranadam sözlük seninle