bugün

entry'ler (83)

komik yazılar

genelde sonunda ayıp olmasın diye eheğ efekti verilen yazılardır.

bir erkeği en çok mutlu eden sevgili hitabı

kendi adıma konuşacak olursam sadece ikimiz arasında bir şey olmalı. yani özgün ve anlamlı. en kötü ismimle hitap etsin. ne o öyle vıcık vıcık kelimeler. aşkım falan dese ağzının ortasına vurasım gelir.

yazarların ad soyadlarındaki toplam harf sayısı

Tam 10 hanedir.

unutulmaz bilgisayar oyunları

Vcop 2. Liseliler bilmez.

gecenin şiiri

Aşkın buruk tadında, buluşması iki yalnızlığın.
Bir akşamı geçecek.

yazarların en sevdiği death metal grubu

Amon amarth kesinlikle.

soğukta romantizm olmaz

Sevgilin varsa ekstra romantizm olur diyerekten katılmadığım beyan.

penisi küçük diye sevgilisinden ayrılan kız

Zaten hayır gelmeyecek kızdır.

alternatif çıkma teklifleri

Çıkışak mı?

yarın piyango çıksa yapılacaklar

Ev alırım büyük kısmıyla. Kalanla dünya turu yaparım. Aldığım evlerin kirasıyla geçinir giderim.

kızların yaptığı anlamsız hareketler

Bu başlık niye bu kadar boş sorusunu akıllara getirir.

kimya

Çalışmaya oturana kadar iğrenç, çalışmaya başlayınca zevkli gelmeye başlayan ders.

ergenlik itemleri

Kesinlikle tumblrdır.

osmanlı döneminde yaşansaydı yapmak istenilen iş

divan şairi.

general mobile discovery

2013 yazında telefon bakarken bi forumda şans eseri rastladığım şimdiki telefonum. hiçbir zaman marka takıntım olmadığı için özellikleri gayet iyi geldi fiyatına göre. bikaç yerde daha araştırdım baktım rom desteği falan da varmış (bkz: burakgon) . Zaman kaybetmeden şehrimde kalan son beyaz telefonu edindim. root + rom çakmamak için 3 gün sabredebildim. sonra içimdeki anarşistlik ağır bastı. rom denerken falan 1 kere 2 kere servislik ettim. birinde kendim 4 saat uğraştıktan sonra düzelttim ama 2. de düzeltemeden garantiye yolladım, forma yazarken salak ayağına yattım bedavaya gitti geldi. şimdiye kadarki tek sıkıntısı usb soketinin kalitesiz olmasıdır galiba. soketi temassızlık yapmaya başlıyor dikkatli kullanmazsanız. o yüzden bence samsung usb kablolarından alın. orjinal usb kablosu baya sert. yazılım olarak da ben hiç orjinal rom kullanmadım o 3 gün dışında. telefonun garantisi bitecek hala custom rom kullanıyorum. bu romlarla ve özel düzenlemelerle hiçbir sıkıntı çıkarmadı şimdiye kadar. 2 sene daha götürürse yeter zaten.

sesli harfleri ö ile değiştiren insan

eğer dalgasına yazmıyorsa öştö önön ömönö köyöm bön.

10 bin lira maaş aldığı halde yetmiyor diyen kişi

büyük ihtimalle ne kadar gelirin olursa o kadar giderin olur diyecek kişidir. bi bakıma katılıyorum bu olaya ama diğer taraftan da ayağını yorganına göre uzat diye bi söylem var. ama burada ayağını yorganına göre uzat ın haklılığı daha bi ağır basıyor sanki. gereksiz harcama yapma kardeşim. ihtiyaç - istek listesi hazırla gereksiz harcamalarını kıs o zaman.

point blank

ilk çıktığı zamandan beri oynayıp hatta ulusal online turnuvada çeyrek finalde o turnuvanın birincisi olan hwa ya elendiğimiz oyundur. 2 sene önce brıakmak durumunda kaldım. oyuna para yetiştiremiyordum artık resmen. aylık 100ü geçiyordu masraf. bu gidişata bi dur demek zorunda kaldım. şimdi verdim bir kereye mahsus 10 tl aldım oyunumu (bkz: counter strike global offensive) (evet 10 tl ye gift olarak aldım) istediğim zaman açıp oynuyorum. oyunda skin dışında para verilecek bişey de yok. kafa rahat.

tuvaletten wifi çekmemesi

tuvalette / banyoda insanın canını sıkan durum. orada ne güzel şeyler okuyup / oynayabilecekken boşa geçer zaman.

elif gibi sevmek

ilk kitabının ikinci kitabına göre daha iyi olan kitap serisidir. ilki hadi neyse iyi güzel hoş da ikinci kitap tamamen ilk kitap tuttu diye öylesine çıkarılmış bir kitap.