bugün

entry'ler (144)

muhteşem istiklal caddesi videosu

(bkz: hey dougles)'tan muhteşem bir çalışma. istiklal caddesindeki hayatı baştan sona görüntüleyerek harika bir video ortaya çıkarmış.

https://youtu.be/amnwoZCv8hw

youtube den para kazanmak

tatlıdır. aşağıdaki video ile sağlam kazandığımdır.

https://youtu.be/0LC3SXj18x0

wanted burger

Kadıköy'de el yapımı burgerleri nefis olan mekan. tesadüfen arkadaşlarla girdik ve hayatımın belkide en lezzetli hamburgerini yemiş oldum. başka yerde şubeleri var mı bilmiyorum ama bundan sonra kadıköy'e uğradığım zaman mutlaka giderim.

bolbol com

bir yemeksepeti alternatifi. yıllardır yemeksepetinden yedik de ne oldu? bolbol puan sistemiyle neredeyse iki siparişin birisinde içecekleri bedava verecek kadar puan veriyor.

' qerraw ' koduyla üye olursanız 10 tl de hediye veriyor. ilk siparişinizden sonra.

duvar yazıları

"Duvarlar, kitap yazamayanlar içindir" denilmiş.

http://facebook.com/sokaktahareket

direniş duvar yazıları

hepsinin toplanmaya çalışıldığı facebook sayfası:
http://facebook.com/sokaktahareket

zeki kayahan coşkun

an itibarıyla radyodan avukatlarına seslenen radyocu. neye kızdığını anlamadım.

oyunbozan

ilk defa radyodan dinlediğim ve bu sebepten kulaklıkla dinlediğim, dinlerken hiç farketmeyip başka şarkıya geçtiğinde içimde bir şeyler kıpırdandığını farkettiğim şarkıdır. Sözleri kafamda dönmeye başlamıştı sanki, hayatımdaki en büyük oyunbozanı gözümün önüne getirdi bir anda. radyoyu susturdum ismini bilmediğim parçayı bulmalıydım. bu sesi nerede olsa tanırdım ve bu şarkının ismi olsa olsa oyunbozan olmalıydı.

leyla ile mecnun

bu bölümde ismail abinin genlerini, dedelerini göremediğimiz dizidir.

ezan okununca müziği kapatan tip

inandığı değerlere gösterdiği saygıdan dolayı tebrik edilesidir. ancak başkasının müziğine de müdahale edip onlara saygı göstermiyorsa yaptığı eylem gösteriştir, saygısızlıktır.

leyla ile mecnun

yoğurdun kökü "yoğ" demek ki hammaddesi yoğmuş demek. yok hammaddesi yok.

wesley sneijder

gelirse sözlükteki muhasebecilerin artık ne yapacağını merak ettiğim futbolcudur. (bkz: hesaplayan adamlar)

galatasaray'a yakışacaktır.

ev arkadaşı seçme rehberi

kendi yaşadığım sorunları yazayım ben. 4 kişiydik ikisi mühendislik 2. öğretim diğer ikisi iletişim 1. öğretim.

yukarıda görüldüğü, ama benim öngöremediğim gibi bariz bir ayrım var. çok geçmeden iki kutuba ayrıldık. sonuç 4 kişi zararlı. ders saatleri önemli.

mühendis olan arkadaşların tonla kıllı sınıf arkadaşı olması ve bunların ders çalışma bahanesiyle eve yerleşmesi. bedava aylarca yaşaması.

birlikte yemek yenmediği için kimse de bulaşık yıkamadığı için mutfağın bir süre sonra kullanılamaması. bulaşık makinesi kesinlikle şart.

evin salonuna bi elemanın yerleşmesi ve sahiplenmesi.

torrent açan ve inkar eden piçin internetin amına koyması.

sabahlara kadar pes oynanan hayvan gibi tepinen elemanlar yüzünden uyuyamamak.

evde onlarca donla gezen kıllı yaratık olduğundan eve davet ettiğiniz kız arkadaşların rahatsız olması, bir daha gelmemesi.

-sonuç: cinnet, kavga. kiralar ve faturaları elemanlara kitleyip evden kaçış.

ilişkide seçici olan erkek

çok yakışıklı değilse en sikko kızın bile binbir nazını, tribini çekmek istemeyen iki tane memeye ulaşmak için haftalarca maymunluk yapmayacak bunu gururuna yediremeyen erkektir. ilgi gördüğü an götü nirvanaya ulaşan iki lafı bir araya getiremeyip peşinden koşulmasını isteyen kızlardan çok çekmiştir. anlayış gösterilmelidir.

okan üniversitesi vs odtü

(bkz: okan diye üniversite mi olur amınakoyim)

(bkz: semih üniversitesi)

6 ocak 2013 alanyaspor galatasaray maçı

riera'nın golüyle 2-5 oldu.

ufuk ceylan

o kadar yavaş refleksleri var ki kapattığı köşelerden gol yemesi normal kaleci. muslera'nın olası bir sakatlığında biz galatasaray taraftarına büyük acılar çektirecektir.

aydın'ın golüyle 2-2 olan maç.

alanyaspor'un 1-0 önde olduğu karşılaşma. Galatasaray'ın yedekleri umut vermiyor. çok fazla pas hatası var şimdilik. ufuk yine kapattığı köşeden golü yedi.

işler güçler

murat cemcir diziden ayrıldıysa dizi de yayınlanmasın zaten. bi iki tane sevdiğimiz iş var televizyonda zaten ne istiyorsunuz anlamıyorum ki.

(bkz: her güzel şeyin bir sonu vardır)