bugün

entry'ler (69)

cotodelas

çocukken karanlık inşaatta başına birşey geldiğini itiraf eden yazar, ben değil bilinçaltı söyledi...
(bkz: azizenin peçetecileri)

lideri anasını sikse yaşa önder diyecek nesil

(bkz: gay fenerbahceliler)

yanali

aziz yıldırım'ı, ailesinin çok sevdiğini bildiğim yazar.

hediyem olsun...

fevkaladenin feyki

peçetecilerin, mahlasında kendini ifşa ettiği yazar.

galatasaray

kendisini yenen takımların başarılı atfedildiği liderdir,
ülkesinde tarih, gelenek ve başarı bakımından muhattap alabileceği bir klüp yoktur,
sürekli kıskanılandır...

her insanın fiyatı olsa kaç para olurdunuz

(bkz: açacağın başlığı)

fenerbahçe taraftarı

--spoiler--
her kes bi zi kıs kanıyo amaaaaa
her kes bi zim başlı ğım ıza entry giriyooooo
--spoiler--
*

fenerbahçe taraftarı

sokakta kendi kendine konuşan fenerbahçeliler gördüm.
paranoyaya inanasım geldi vesselam, zinhar halusinasyona girmiyorum. *
bir fenerbahçeliden yanıt bekliyorum şu şekilde;

--spoiler--
biz tek siz hepünüz
--spoiler--
*

fenerbahçe taraftarı

cemaat hep fenerbahçeyle uğraşıyor, nasa da uzaydan tvlerin ses iletimlerine müdahil oluyor, yoksa iyi bağırırlar vesselam, ben fenerbahçeli eski kız arkadaşımdan bilirim. *

fenerbahçe taraftarı

her galibiyetten sonra , bukalemunspor diye cikcikleyen kendi kendine gelin güvey olan, yaşam standartları düşük olan, kuş cenneti. *

fenerbahçe taraftarı

türk insanı koyun, nasıl yöneteceğini bilenler yıllarca yönetici kalabiliyorlar, herşey fenerbahçe için de, fenerbahçe için canımı bile veririr asarım keserim de, donunu bile alabileceğin bir dünya mal var. fenerbahçe taraftarı gözümden düştü, pankartı ters açtıkalrında bile bağrıma basmıştım, ama yok bunlardan bir cacık olmaz, müstehak bunlara, aziz istifa diye bağırdıkça karısını çocuklarını döven fedailerle beraber maç izliyorlar, hala padişahım çok yaşa, olmadı öyle bişey çarpıtma var, illuminati fenerbahçeyle uğraşıyor, cemaat kulübü ele geçirmeye çalışıyor derler, *
(bkz: hayırlısı be gülüm)

aziz yıldırım

sokakta gördüğüm,sözlükte de farkedilebilen her 10 fenerbahçeliden 3 üne 'anneni evime yolla' dese, ne demek padişahım vazelin de göndereyim mi diyecekler. net. *

hayat

kapalı bir kavanozun içindeki sineğin koreografisidir...

süleyman hurma

mehmet topuz transferinde nasıl bir müstehcen kişilik zürriyeti olduğunu belli etmiş idi. fakat son bir kaç aydır basına verdiği demeçlerle iyice işin bokunu çıkarmıştır. umarım sosyal yaşantısında hayıflandırdığı insanların gazabına uğramaz. insanın şeref konusunda tasarrufu olmalı ki insan olduğunu anlasın,
hayvanlığın lüzumu yok hurmacım

suat kılıç

bulunduğu makamın egosuyla sarsılan insan. akp hükümetinin iyice monarşiye doğru ilerlediğinin göstergesi. sırf beşiktaşı arenada oynatmak için, türkiyenin en yeni statlarından birini '1 senelik' bakıma alma kararı almıştır.

çıkıp direkt olarak beşiktaşın arenada oynamasını istiyorum dese insanın gıkı çıkmaz ama insanları enayi yerine koymak hiç de hoş değil.

durmak yok at koşturmaya devam

volkan demirel

(bkz: allah diyen volkan)

volkan demirel in ağız çapı

bayağı büyüktür.

(bkz: allah diyen volkan)

allah diyen volkan

fenerbahçe kalecisi volkan demirel in 29.04.2012 fenerbahçe beşiktaş maçında fenerbahçenin 2.gölünün akabinde ALLAh ım diye yakarması sonucu oluşan görüntü.

(bkz: volkan demirel in ağız çapı)

umudunu beşiktaş a bağlayan galatasaray lı

işi beşiktaşa kalmışsa durmu yaş galatasaraylıdır. ben pek medet umanına rastlamadım.

(bkz: boş küme)

galatasaray hakkında suç duyurusu yapan avukat

(bkz: ismail tepecik)